r e k l a m a
Wiadomości

Jedynka PiS-u w Jaśle (tv)

Wczoraj w Jaśle w siedzibie PiS odbyło się spotkanie z kandydatem do Parlamentu Europejskiego Tomaszem Porębą.

Lider Podkarpackiej listy Pis ma zaledwie 36 lat, ale wierzy w swoje zwycięstwo.

Jak sam przekonuje, ma doświadczenie w pracy w Brukseli, bo przebywa tam od 2004 roku. Początkowo pracował w charakterze doradcy w sekretariacie grupy politycznej Unia na Rzecz Europy Narodów. A od 2006 roku jako Główny Doradca Grupy.

W sukces młodego mielczanina nie wątpią też zwolennicy Pis w Jaśle, którzy przyszli na dzisiejsze spotkanie.   

Nam również udało się przeprowadzić krótki wywiad  z kandydatem PiS.

O tym dlaczego kandyduje do Parlamentu Europejskiego? Dlaczego wnioskował, za debatą w języku angielskim? Co chce wywalczyć dla Podkarpacia i co łączy młodego mielczanina z Jasłem? O tym w wywiadzie wideo.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aga
aga
2021 lat temu

"Nam również udało się przeprowadzić krótki wywiad z kandydatem PiS". Ale ośmieszenie!!! przecież on po to tu przyjechał by z nim robić wywiady, pokazywać się i reklamować przed wyborami. Hi, Hi, Hi, chyba Ci się Kuba coś poprzewracało 😀

Konrad
Konrad
2021 lat temu

Wywiad to powtórka z rozrywki.On to Ci zna język i zrobi eldorado na rzeszowszczyżnie,a insze kandydaty -nie! Sekretarka na posła,oto moje spostrzeżenie dla tegoż paniczyka.No i oczywiscie swietnie zna Jasło,choc pytał o drogę jak dojechać…Brawo,brawo,brawo.Głosuj na p. Tomasza a będziesz jak pasza!!!!

oko
oko
2021 lat temu

POGONIC PIS Z PODKARPACIA !!- są tak przyzwyczajeni i tak pewni że tu zawsze wygrywają ,że nawet się już nie wysilają ,żeby kogoś konkretnego wystawic . CZARNY każe barany zagłosują .!!

wiedzący
wiedzący
2021 lat temu

Pamiętajmy tylko o tym,że frakcja w której znajduje się w europarlamencie PiS liczy 40 posłów.Frakcja Ludowa w której znajduje się między innymi Platforma liczy 740 posłów i przewodzi w Europarlamencie.Wniosek jest prosty:głos oddany na PiS to głos stracony,gdyż nikt się z nimi nie liczy.

!
!
2021 lat temu

głosując na PiS dokonujesz zdrady Rzeczypospolitej Polskiej i jej obywateli.

do wiedzącego
do wiedzącego
2021 lat temu

ale głupoty piszesz:)

pisior
pisior
2021 lat temu

no to kampania sie zaczyna ;]

kama
kama
2021 lat temu

Taaa głos stracony przynajmniej wymyśl coś własnego a nie powtarzaj za rudym idolem!A Berlusconi wypaplał jak to sprzedali Buzka za Cimkę ha ha !!!A już tak dobrze żarło i przestało…..:lol:SPRZEDAWCZYKI

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X