Wiadomości

Już na wiosnę remont ul. Krasińskiego

5 lutego br. w Mielcu, odbyło się wręczenie promes na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Pomoc otrzymało łącznie 108 podkarpackich samorządów na łączną kwotę 40 830 000 zł. Z rąk Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jerzego Millera, promesę odebrała również Burmistrz Jasła Maria Kurowska.

Kwota dotacji, którą miasto Jasło otrzyma w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych to 150 tys. zł. Jak zapowiada Burmistrz Jasła środki te zostaną przeznaczone na remont ul. Krasińskiego.

Ulica Krasińskiego jest jedną z głównych ulic dojazdowych do naszych obiektów sportowych, są przy niej usytuowane bloki mieszkalne i na co dzień występuje tam duży ruch. Przymierzałam się do kompleksowego remontu tej ulicy, ale do tej pory nie udawało się zgromadzić odpowiednio dużych środków finansowych. Środki o które zabiegałam w MSWiA, właśnie otrzymałam i przygotowujemy wymaganą dokumentację niezbędną do przystąpienia do prac wiosną. – mówi Burmistrz Jasła Maria Kurowska.

UM Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
szkoda gadać
szkoda gadać
2024 lat temu

po zakończeniu kadencji pani burmistrz też będzie można wystąpić do biura usuwania skutków klęsk żywiołowych o dofinansowanie

ja
ja
2024 lat temu

5 lutego br. w Mielcu, odbyło się wręczenie promes na usuwanie skutków klęsk żywiołowych
jaka tam klęska wystąpiła?pytam sie raz jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja
ja
2024 lat temu

a co Dyziu na to???????????

życie jak mgła
życie jak mgła
2024 lat temu

150 tysięcy a tyle gęb na zdjęciu do wyżywienia. Na co to wystarczy – na mineralną ???

Obserwator
Obserwator
2024 lat temu

Jaka klęska żywiołowa dotknęła tę ulicę? Jedyne co kojarzę to sufit podwieszany na basenie. Prawdziwa KATASTROFA BUDOWLANA!!! Cóż to za klęska żywiołowa obróciła w perzynę ul. Krasińskiego?

D.D
D.D
2024 lat temu

GDYBY NIE RADNY CZELUSNIAK…KTORY POWIEDZIAL NA ROZMOWACH ZE PIENIADZE SA NA DROGE DO TROI…A NIEMA NA REMON ULICY BY NIC NIEBYLO… RA
a do Obserwator ta klęska żywiołowa to pani burmistrz jechała na otwarcie Lodowiska

jaślanin
jaślanin
2024 lat temu

Jaki żywioł zniszczył ulice Krasińskiego ?

janek kos
janek kos
2024 lat temu

Tak się śmiejecie z Pana Radnego Czeluśniaka a teraz się okazuje, że miał rację upominając się na sesjach o remont ul.Krasińskiego. Teraz się okazuje, że miał rację i jego zabiegi były słuszne. I znowu uśmieszek na twarzy Pani Burmistrz- do kogo, z czego, z kogo ten uśmiech należy zapytać. Uśmiechami nie zmieni się miasta.

Cytryn Kwas policzył
Cytryn Kwas policzył
2024 lat temu

"Pomoc otrzymało łącznie 108 podkarpackich samorządów na łączną kwotę 40 830 000 zł", a więc średnio po 378 055 zł na "łep" – jedni to załatwiali lepiej, inni gorzej i się chwalą!

prawda
prawda
2024 lat temu

podobno taka moda i ktoś wpadł na pomysł i pod papugami będzie rondo

Zobacz także
Close
Back to top button
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x