Wiadomości

Kaczyński przyjedzie do Jasła

Na godzinę 16.00 planowany jest przyjazd Jarosława Kaczyńskiego do Jasła. Szef PiS zobaczy skutki powodzi w Jaśle.

Kaczyński odwiedzi między innymi mieszkańców 17-go Stycznia, osiedle Mickiewicza, Szajnochy i Gądki.

kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

41
Dodaj komentarz

avatar
41 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
edziaPOLakdziunŻużuprawda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
edzia
Gość
edzia

DO POLAK masz racje gorlice krosno sanok w nich jest gospodarz a u nas w miescie nie ma nic ta pani co jest gospodarzem powinna rzadzic w dabrowce kolo jasla

do Wooyek ^96HQ
Gość
do Wooyek ^96HQ

Wooyek napisał: "Ja lubię Kaczyńskiego" no to on Ciebie chyba też.:lol::lol::lol::lol::lol:

Sylwester J
Gość
Sylwester J

po co ten burak przyjechał do jasla ?? powini go i ta pani burmistrz z mostu do rzeksy wrzucic !!!

Jacek z Kołobrzegu
Gość
Jacek z Kołobrzegu

Jaślanie. Uważam za obowiązek wyjaśnienia Wam skąd ja się wiozłem na stronach Jasła. Odległość pomiędzy naszymi miastami to przeszło 800 km. Gdy dwa dni temu w Szkle Kontaktowym” redaktor Miecugow powiedział, że Jasło to jedno z najbiedniejszych miast w Polsce, przykro mi się zrobiło, bo ja się Tu urodziłem. Od trzydziestu paru lat mieszam w Kołobrzegu, który jest jednym z najbogatszych miast w Polsce. Na terenie Kołobrzegu jest trzydzieści parę krytych basenów. Ostatnio wygraliśmy współzawodnictwo o symbol Teraz Polska. Drogi eleganckie, obecnie rozpisano przetarg na budowę obwodnicy, koszt 300 milionów. Nie będę dalej się wychwalał, bo nie oto tu chodzi.… Czytaj więcej »

jaa
Gość
jaa

Brawo ixi, swietny tekst!!!

Wooyek(^96HQ
Gość
Wooyek(^96HQ

Ja lubie Kaczyńskiego i cieszę się z jego wizyty 🙂

Jacek z Kołobrzegu
Gość
Jacek z Kołobrzegu

Wpiszcie sobie na pasku, "kłamstwa pis" to zobaczycie całą prawdę o tych obłudnikach z PiS
Miedzy innymi i to co kopiuję poniżej.
http://request.wrzuta.pl/film/4CdmtI8LWm0/klamstwa_pis
Jaślanie jak ja to przeczytacie przeczytacie to może otworzą się Wam oczy.

bp
Gość
bp

ixi idz na pisarza jak ci sie chce piac banialuki

g...
Gość
g...

do ixi IP: 78.145.24.* -> A właśnie że masz racje!!! trafileś tym tekstem w 100% prawde !!! BRAWO!!!

jasiu
Gość
jasiu

Wooyek,a co Ciebie tak ucieszyło.Powiedz,bo może ja też bedę się cieszył.

vogel
Gość
vogel

Nie,nie,nie dla PIS-maków. Dość faryzeuszy.

POLak
Gość
POLak

Do Jacka z Kołobrzegu !to prawda co piszesz ,byłem nie raz w Kołobrzegu i faktycznie widać gospodarza w miescie , no a czy Jasło jest biedne hm, hm lekka przesada , poprostu nie ma szcz e scia do prawdziwego gospodarza. Nie trzeba daleko szukac miasto Gorlice 30 km od Jasła tam od lat widać rękę gospodarską .

edzia
Gość
edzia

dobra rada p. kaczynski jak cie nie stac na gps to kup mape polski w kiosku i zobacz gdzie jest myscowa a gdzie myslowice no chyba ze slask a podkarpcie to jedno i to samo gratulacje za znajomosc Polski do szkoly podstawowej nr5

dziun
Gość
dziun

KACZYNSKI CHYBA NAWET DOBRZE NIE LAPIE GDZIE JEST JASLO I TEGO REJONU ZE MYLI MYSCOWA Z MYSLOWICAMI GRATULACJE JAK SIE ZNA POLSKE KANDYDACIE NA PREZYDENTA

Żużu
Gość
Żużu

Nie mogę was czytać. Nic was nie nauczy rozumu. Nawet TAKA TRAGEDIA. Nic….

prawda
Gość
prawda

Pan Kaczyński przyjechał przeprosić za śmierć Senatora Zająca,który zginął,gdyż Lech Kaczyński posadził za sterami generała Błasika.

Do józieka bomby
Gość
Do józieka bomby

Michał J. był dobry na inne czasy, na inną, przeszłą epokę – jak dinozaur. Niech zasłużenie wypoczywa, chociaż rzeczywiście ma wiele zalet – młody, dynamiczny, nie upierdliwy i przede wszystkim niezależny – od wszystkiego, aż do bólu. Ale walnąłeś kolego, jak łysy o beton, lub jak łysy grzywką o kant kuli.

józiek bomba
Gość
józiek bomba

Do Jacka z Kołobrzegu.Jasne jest,że na takie stanowiska powinni być wybierani Znam gościa o imienu Michał J.,dawny radny z osiedla rafineryjnego.Obserwowałem Jego pracę,gdy był radnym.Ten gość był pasjonatem,który lubił porządnie pracować.Nie miały na Niego wpływu żadne opcje.Takich gości nam potrzeba

jasiu
Gość
jasiu

Do Vogela.Słuchaj Stary,faryzeusze nie byli tacy źli, wbrew pozorom .Są jeszcze gorsi

Pis nie jest prawicą!
Gość
Pis nie jest prawicą!

Pani Kurowska mało co paznokci nie połamała zacięcie oklaskują prawdy objawione przez prezesika PiSuaru. Jak kamera odjechała prezesik musiał pogłaskać ją po główce "Dobrze służycie sprawie towarzyszko Kurowska, tak dalej…"

emigrante
Gość
emigrante

ALe z was debile. Zal mi was. Przyjezdza prezes zeby zobaczyc skale zniszczen i pozniej pewnie walczyc o jak najwieksze srodki dla Jasla a wy sie zachowujecie jak banda imbecyli.

ixi
Gość
ixi

do poprzednika-a kto ci powiedzial ze ja popieram PO, SLD czy inne smieszne partyjki? Gdzie ja o tym pisze? Mnie zalezy na Polsce i tyle, a PIS -BARDZO SZKODZI POLSCE-a ja nie mam sumienia przechodzic obok tego obojetnie-bo mi zalezy!
..dzieki za "szczere" zyczenia – typowe dla "prawdziwych patryiotow" z Pis-prawda zawsze wyplywa..jak smierdzace G:no:

dragoness
Gość
dragoness

I znowu Marija będzie miała szansę się pokazać w szacownym towarzystwie. A JK popieprzy jakieś głupoty i pojedzie, a ludzie zostaną w syfie.

ek
Gość
ek

Ludzie puknijcie się mocno w głowę, co wypisujecie !!!

jaki
Gość
jaki

Dopiero co PIS krytykował robienie kampanii prezydenckiej na powodzi i .. . w piatek J. Kaczynski przyjechal pod Mielec gdzie mieszkancy wypowiedzieli sie w ten sposob, za Nowinami:
– My tutaj przeżywamy dramat, zalewa nas drugi raz w przeciągu miesiąca. Ludzie chodzą zaganiani. Modlą się by wały trzymały. Bardzo nam nie nie podoba, że naszym kosztem urządza się kampanię prezydencką – mówią rozgoryczeni wizytą Jarosława Kaczyńskiego mieszkańcy Borowej.

msi
Gość
msi

Jego obecność najwięcej pomoże.

Ooo!
Gość
Ooo!

Tylko jego nam do szczęścia brakowało. Odstawi reklamę i odleci w siną dal …

ixi
Gość
ixi

SALCESON WYBORCZY i OBIETNICE czyli CACANKI za friko! NO TO PRZYPOMNIJMY WSZYSTKIM POLAKOM PIERWSZY ROK RZĄDÓW PIS i JK: To był wyjątkowy rok, takiego nie mieliśmy od 17 lat. Pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem, a na komendzie można zamówić taxi lub pizzę. Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością, pod wdzięcznym tytułem `My dotrzymujemy słowa'. W ramach "my dotrzymujemy słowa, jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem", premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime Truman Show potrwało pół roku. W… Czytaj więcej »

PUMA
Gość
PUMA

A po co??? Won!

jas
Gość
jas

A do czego on tu potrzebny ,chyba ze dac mu wiaderko , mopa i do sprzatania go zagonic

Seth_I
Gość
Seth_I

Spier… Przepraszam. Spieprzaj dziadu !!

PiS off !!!
Gość
PiS off !!!

jak hiena żeruje na ludzkim nieszczęściu. S….Dziadu !!!!

do ixi
Gość
do ixi

ixi wiesz co??? mam nadzieje ze Cie zalało po sam dach! skoro jestes zapewne za po do ci powiem ze Po ma podkarpacie i ciebie w dup.e!
zastanów sie co piszesz bo twoja nienawiść jest płytka! Może akurat coś zrobi żeby na powiat jasielski czy tez podkarpacie! jestem za SLD mówie otwarcie ale nie jestem przeciwny temu ze przyjechał kaczyński wręcz przeciwnie! przynajmniej 1 pamięta ze jest takie male miasto jak Jasło.

Przypomnienie
Gość
Przypomnienie

Wypowiedź z nadzwyczajnej sesji RM Jasła 25.05. b.r.: Trudno sobie wyobrazić, jakie byłyby zniszczenia gdyby powódź przyszła wcześniej. Ostatni odcinek wału na Gądkach oddawaliśmy w ubiegłym roku. Wały znakomicie się sprawdziły, jak też wykazały nam, gdzie należy poczynić starania o dalsze zabezpieczenie miasta wałami i jakie inne działania podjąć. – mówiła burmistrz miasta Jasła na nadzwyczajnej sesji rady miejskiej, która odbyła się 25. Maja. Burmistrz zaznaczyła, że wały wybudowane w Jaśle były jedynymi nowymi wałami na Podkarpaciu. – Nasze miasto zostało potraktowane w bardzo dobry sposób. – mówiła Maria Kurowska, dodając, iż wypełniły one swoją rolę – Na wałach w… Czytaj więcej »

kakub
Gość
kakub

wypierda… kurduplu na gów… tu jestes potrzebny!!! jak juz chcesz knypku pomuc to chyc sie lopaty i miotły i pomagaj mieszkańcom!!!:upset:

EF
Gość
EF

Pozdrawiam wszystkich idiotów!!!!!!!!!

Jacek z Kołobrzegu
Gość
Jacek z Kołobrzegu

Ciekawe co wam obieca,może wybudowanie pełnomorskiego portu.

td
Gość
td

To już nie wystarczy nam PiS-u hojny, rudy dar z Dąbrówki ?

wojtek
Gość
wojtek

spiep…j dziadu!!!!:lol:

Nara
Gość
Nara

Wszyscy politycy czy to PiS, PO, PSL, SLD czy jacyś tam inni to po tych samych pieniądzach są…najpierw obiecanki cacanki a jak już dostaną stołek to trzymają się go rękami i nogami i nie chcą zejść, bo przecież dostają dobrą kasę za siedzenie i nic nie robienie, a my zwykli ludzie jeszcze na nich charujemy ostro.

JA
Gość
JA

Weźcie kije!!!

Close
X