r e k l a m a
Wiadomości

Kaczyński przyjedzie do Jasła

Na godzinę 16.00 planowany jest przyjazd Jarosława Kaczyńskiego do Jasła. Szef PiS zobaczy skutki powodzi w Jaśle.

Kaczyński odwiedzi między innymi mieszkańców 17-go Stycznia, osiedle Mickiewicza, Szajnochy i Gądki.

kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
41 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JA
JA
2024 lat temu

Weźcie kije!!!

jas
jas
2024 lat temu

A do czego on tu potrzebny ,chyba ze dac mu wiaderko , mopa i do sprzatania go zagonic

PUMA
PUMA
2024 lat temu

A po co??? Won!

ixi
ixi
2024 lat temu

SALCESON WYBORCZY i OBIETNICE czyli CACANKI za friko! NO TO PRZYPOMNIJMY WSZYSTKIM POLAKOM PIERWSZY ROK RZĄDÓW PIS i JK: To był wyjątkowy rok, takiego nie mieliśmy od 17 lat. Pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem, a na komendzie można zamówić taxi lub pizzę. Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością, pod wdzięcznym tytułem `My dotrzymujemy słowa'. W ramach "my dotrzymujemy słowa, jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem", premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime Truman Show potrwało pół roku. W… Czytaj więcej »

Ooo!
Ooo!
2024 lat temu

Tylko jego nam do szczęścia brakowało. Odstawi reklamę i odleci w siną dal …

msi
msi
2024 lat temu

Jego obecność najwięcej pomoże.

jaki
jaki
2024 lat temu

Dopiero co PIS krytykował robienie kampanii prezydenckiej na powodzi i .. . w piatek J. Kaczynski przyjechal pod Mielec gdzie mieszkancy wypowiedzieli sie w ten sposob, za Nowinami:
– My tutaj przeżywamy dramat, zalewa nas drugi raz w przeciągu miesiąca. Ludzie chodzą zaganiani. Modlą się by wały trzymały. Bardzo nam nie nie podoba, że naszym kosztem urządza się kampanię prezydencką – mówią rozgoryczeni wizytą Jarosława Kaczyńskiego mieszkańcy Borowej.

ek
ek
2024 lat temu

Ludzie puknijcie się mocno w głowę, co wypisujecie !!!

dragoness
dragoness
2024 lat temu

I znowu Marija będzie miała szansę się pokazać w szacownym towarzystwie. A JK popieprzy jakieś głupoty i pojedzie, a ludzie zostaną w syfie.

Seth_I
Seth_I
2024 lat temu

Spier… Przepraszam. Spieprzaj dziadu !!

PiS off !!!
PiS off !!!
2024 lat temu

jak hiena żeruje na ludzkim nieszczęściu. S….Dziadu !!!!

Nara
Nara
2024 lat temu

Wszyscy politycy czy to PiS, PO, PSL, SLD czy jacyś tam inni to po tych samych pieniądzach są…najpierw obiecanki cacanki a jak już dostaną stołek to trzymają się go rękami i nogami i nie chcą zejść, bo przecież dostają dobrą kasę za siedzenie i nic nie robienie, a my zwykli ludzie jeszcze na nich charujemy ostro.

wojtek
wojtek
2024 lat temu

spiep…j dziadu!!!!:lol:

td
td
2024 lat temu

To już nie wystarczy nam PiS-u hojny, rudy dar z Dąbrówki ?

Jacek z Kołobrzegu
Jacek z Kołobrzegu
2024 lat temu

Ciekawe co wam obieca,może wybudowanie pełnomorskiego portu.

EF
EF
2024 lat temu

Pozdrawiam wszystkich idiotów!!!!!!!!!

kakub
kakub
2024 lat temu

wypierda… kurduplu na gów… tu jestes potrzebny!!! jak juz chcesz knypku pomuc to chyc sie lopaty i miotły i pomagaj mieszkańcom!!!:upset:

Przypomnienie
Przypomnienie
2024 lat temu

Wypowiedź z nadzwyczajnej sesji RM Jasła 25.05. b.r.: Trudno sobie wyobrazić, jakie byłyby zniszczenia gdyby powódź przyszła wcześniej. Ostatni odcinek wału na Gądkach oddawaliśmy w ubiegłym roku. Wały znakomicie się sprawdziły, jak też wykazały nam, gdzie należy poczynić starania o dalsze zabezpieczenie miasta wałami i jakie inne działania podjąć. – mówiła burmistrz miasta Jasła na nadzwyczajnej sesji rady miejskiej, która odbyła się 25. Maja. Burmistrz zaznaczyła, że wały wybudowane w Jaśle były jedynymi nowymi wałami na Podkarpaciu. – Nasze miasto zostało potraktowane w bardzo dobry sposób. – mówiła Maria Kurowska, dodając, iż wypełniły one swoją rolę – Na wałach w… Czytaj więcej »

do ixi
do ixi
2024 lat temu

ixi wiesz co??? mam nadzieje ze Cie zalało po sam dach! skoro jestes zapewne za po do ci powiem ze Po ma podkarpacie i ciebie w dup.e!
zastanów sie co piszesz bo twoja nienawiść jest płytka! Może akurat coś zrobi żeby na powiat jasielski czy tez podkarpacie! jestem za SLD mówie otwarcie ale nie jestem przeciwny temu ze przyjechał kaczyński wręcz przeciwnie! przynajmniej 1 pamięta ze jest takie male miasto jak Jasło.

ixi
ixi
2024 lat temu

do poprzednika-a kto ci powiedzial ze ja popieram PO, SLD czy inne smieszne partyjki? Gdzie ja o tym pisze? Mnie zalezy na Polsce i tyle, a PIS -BARDZO SZKODZI POLSCE-a ja nie mam sumienia przechodzic obok tego obojetnie-bo mi zalezy!
..dzieki za "szczere" zyczenia – typowe dla "prawdziwych patryiotow" z Pis-prawda zawsze wyplywa..jak smierdzace G:no:

emigrante
emigrante
2024 lat temu

ALe z was debile. Zal mi was. Przyjezdza prezes zeby zobaczyc skale zniszczen i pozniej pewnie walczyc o jak najwieksze srodki dla Jasla a wy sie zachowujecie jak banda imbecyli.

Pis nie jest prawicą!
Pis nie jest prawicą!
2024 lat temu

Pani Kurowska mało co paznokci nie połamała zacięcie oklaskują prawdy objawione przez prezesika PiSuaru. Jak kamera odjechała prezesik musiał pogłaskać ją po główce "Dobrze służycie sprawie towarzyszko Kurowska, tak dalej…"

g...
g...
2024 lat temu

do ixi IP: 78.145.24.* -> A właśnie że masz racje!!! trafileś tym tekstem w 100% prawde !!! BRAWO!!!

bp
bp
2024 lat temu

ixi idz na pisarza jak ci sie chce piac banialuki

Jacek z Kołobrzegu
Jacek z Kołobrzegu
2024 lat temu

Wpiszcie sobie na pasku, "kłamstwa pis" to zobaczycie całą prawdę o tych obłudnikach z PiS
Miedzy innymi i to co kopiuję poniżej.
http://request.wrzuta.pl/film/4CdmtI8LWm0/klamstwa_pis
Jaślanie jak ja to przeczytacie przeczytacie to może otworzą się Wam oczy.

Wooyek(^96HQ
Wooyek(^96HQ
2024 lat temu

Ja lubie Kaczyńskiego i cieszę się z jego wizyty 🙂

jaa
jaa
2024 lat temu

Brawo ixi, swietny tekst!!!

Jacek z Kołobrzegu
Jacek z Kołobrzegu
2024 lat temu

Jaślanie. Uważam za obowiązek wyjaśnienia Wam skąd ja się wiozłem na stronach Jasła. Odległość pomiędzy naszymi miastami to przeszło 800 km. Gdy dwa dni temu w Szkle Kontaktowym” redaktor Miecugow powiedział, że Jasło to jedno z najbiedniejszych miast w Polsce, przykro mi się zrobiło, bo ja się Tu urodziłem. Od trzydziestu paru lat mieszam w Kołobrzegu, który jest jednym z najbogatszych miast w Polsce. Na terenie Kołobrzegu jest trzydzieści parę krytych basenów. Ostatnio wygraliśmy współzawodnictwo o symbol Teraz Polska. Drogi eleganckie, obecnie rozpisano przetarg na budowę obwodnicy, koszt 300 milionów. Nie będę dalej się wychwalał, bo nie oto tu chodzi.… Czytaj więcej »

Sylwester J
Sylwester J
2024 lat temu

po co ten burak przyjechał do jasla ?? powini go i ta pani burmistrz z mostu do rzeksy wrzucic !!!

do Wooyek ^96HQ
do Wooyek ^96HQ
2024 lat temu

Wooyek napisał: "Ja lubię Kaczyńskiego" no to on Ciebie chyba też.:lol::lol::lol::lol::lol:

jasiu
jasiu
2024 lat temu

Wooyek,a co Ciebie tak ucieszyło.Powiedz,bo może ja też bedę się cieszył.

vogel
vogel
2024 lat temu

Nie,nie,nie dla PIS-maków. Dość faryzeuszy.

jasiu
jasiu
2024 lat temu

Do Vogela.Słuchaj Stary,faryzeusze nie byli tacy źli, wbrew pozorom .Są jeszcze gorsi

józiek bomba
józiek bomba
2024 lat temu

Do Jacka z Kołobrzegu.Jasne jest,że na takie stanowiska powinni być wybierani Znam gościa o imienu Michał J.,dawny radny z osiedla rafineryjnego.Obserwowałem Jego pracę,gdy był radnym.Ten gość był pasjonatem,który lubił porządnie pracować.Nie miały na Niego wpływu żadne opcje.Takich gości nam potrzeba

Do józieka bomby
Do józieka bomby
2024 lat temu

Michał J. był dobry na inne czasy, na inną, przeszłą epokę – jak dinozaur. Niech zasłużenie wypoczywa, chociaż rzeczywiście ma wiele zalet – młody, dynamiczny, nie upierdliwy i przede wszystkim niezależny – od wszystkiego, aż do bólu. Ale walnąłeś kolego, jak łysy o beton, lub jak łysy grzywką o kant kuli.

prawda
prawda
2024 lat temu

Pan Kaczyński przyjechał przeprosić za śmierć Senatora Zająca,który zginął,gdyż Lech Kaczyński posadził za sterami generała Błasika.

Żużu
Żużu
2024 lat temu

Nie mogę was czytać. Nic was nie nauczy rozumu. Nawet TAKA TRAGEDIA. Nic….

dziun
dziun
2024 lat temu

KACZYNSKI CHYBA NAWET DOBRZE NIE LAPIE GDZIE JEST JASLO I TEGO REJONU ZE MYLI MYSCOWA Z MYSLOWICAMI GRATULACJE JAK SIE ZNA POLSKE KANDYDACIE NA PREZYDENTA

edzia
edzia
2024 lat temu

dobra rada p. kaczynski jak cie nie stac na gps to kup mape polski w kiosku i zobacz gdzie jest myscowa a gdzie myslowice no chyba ze slask a podkarpcie to jedno i to samo gratulacje za znajomosc Polski do szkoly podstawowej nr5

POLak
POLak
2024 lat temu

Do Jacka z Kołobrzegu !to prawda co piszesz ,byłem nie raz w Kołobrzegu i faktycznie widać gospodarza w miescie , no a czy Jasło jest biedne hm, hm lekka przesada , poprostu nie ma szcz e scia do prawdziwego gospodarza. Nie trzeba daleko szukac miasto Gorlice 30 km od Jasła tam od lat widać rękę gospodarską .

edzia
edzia
2024 lat temu

DO POLAK masz racje gorlice krosno sanok w nich jest gospodarz a u nas w miescie nie ma nic ta pani co jest gospodarzem powinna rzadzic w dabrowce kolo jasla

Back to top button
41
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x