MiastoWiadomości

Kierowcy! Utrudnienia w Dębowcu i w Niegłowicach

W czwartek, 25 lipca, rozpoczęła się przebudowa „diablego mostka” (obiektu mostowego na granicy Niegłowic i Dębowca w ciągu drogi Jasło – Folusz) i remont drogi w Niegłowicach. W związku z tym zostały wprowadzone objazdy. Utrudnienia na drodze powiatowej nr 1854R Jasło – Dębowiec – Folusz potrwają do końca września br.

Kierowcy! Utrudnienia w Dębowcu i w Niegłowicach

W związku z odbudową obiektu mostowego („diabli mostek”) wykonawca – firma SKANSKA – zamknął przejazd przez most w miejscowości Dębowiec. Mieszkańcy Dębowca i okolic oraz kierowcy powinni przygotować się na objazdy.

Kierowcy samochodów do 3,5 t będą mogli skorzystać z przygotowanego objazdu drogami gminnymi. Z kolei kierowcy pojazdów do 20 t powinni kierować się na drogę Dębowiec – Majscowa, natomiast pojazdy powyżej 20 t – na drogę Zarzecze – Dębowiec.

Utrudnienia w ruchu będą również na drodze w Niegłowicach. Na odcinku drogi od Dębowca do przejazdu kolejowego przy ulicy Rafineryjnej w Jaśle kładziona będzie nakładka na istniejącą drogę.

Ruch pojazdów do 3,5 t będzie odbywał się wahadłowo jednym pasem ruchu, a w trakcie kładzenia ostatniej warstwy droga zostanie całkowicie zamknięta, a ruch poprowadzony objazdami.

Starostwo Powiatowe  w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x