r e k l a m a
Wiadomości

Kmiecik krytykuje słowa Kurowskiej: "To jest kłamstwo i głupota"

Słowa Marii Kurowskiej, że „miasto (Jasło – przyp. red.) było, jest i będzie PiS-owskie”, wzbudziły ostrą reakcję członków Platformy Obywatelskiej.

Adam Kmiecik

To jest kłamstwo i to jest głupota, mówię to z całą odpowiedzialnością. Jasło nigdy nie było, nie jest i nie będzie PiS-owskie – mówił podczas konferencji Platformy Adam Kmiecik, starosta jasielski.

I dodał:

Jasło należy do tych wszystkich wspaniałych ludzi, którzy w nim mieszkają. A ci ludzie nie mają barw politycznych, mają sympatie, ale nie mają barw. I każdego należy traktować tak samo, nie przez pryzmat partii politycznych. Ludzi należy dzielić na mądrych i głupich, a nie ze względu na to, do jakich partii należą – mówił Kmiecik.

Podobnego zdania był, goszczący dziś w Jaśle poseł Piotr Tomański.

Piotr Tomański

Starosta jasielski powiedział tutaj bardzo trafnie, że miasto należy do wspaniałych ludzi, którzy tutaj pracują i którzy się tu uczą i niech takim pozostanie. Niech Jasło nie będzie miastem konkretnych partii, tylko będzie miastem ludzi, którzy tutaj żyją, mieszkają i mam nadzieję, że dokonają właściwych wyborów – mówił poseł Tomański.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

31
Dodaj komentarz

avatar
31 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
JasłomagdalenaD.pHarcownikdo gucio Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ciekawy
Gość
Ciekawy

Panie Kmiecik dzieląc ludzi na madrych i głupich kogo miałeś na myśli w tym drugim przypadku ?. Ja się domyślam ale nie mam pewności. Powiedz proszę bo mnie pokręci z ciekawości. ? Mnie na pewno nie bo ja też jestem z PO:p

woo
Gość
woo

"Jasło należy do tych wszystkich wspaniałych ludzi, którzy w nim mieszkają. A ci ludzie Ludzi należy dzielić na mądrych i głupich, a nie ze względu na to, do jakich partii należą – mówił Kmiecik. " Jeżeli to mowi pan starosta to ciekawe do jakiej grupy on sie zalicza do głupich czy madrych ? A tak na marginesie to burmistrzem powinna byc osoba która tu mieszka i czuje problobemy mieszkańców miasta .Prosze sobie rzadzic w Zmigrodzie w Dąbrówce czy nawet Myslenicach ( gdzie sie urodziłem )

Jozia
Gość
Jozia

Zbieram makulature, ma ktos?

dragoness
Gość
dragoness

Przestańmy głosować na partie, głosujmy na ludzi kompetentnych niezależnie od opcji. Ale bez ordynacji jednomandatowej nie zdziałamy nic! Na pierwszych miejscach list są ci, którzy sobie te miejsca kupili, np. za 3000 zł w przypadku jednej partii.

Widz
Gość
Widz

Pan Starosta czuje wybory i odżegnuje się od partii,która dała mu kasę,bo rządził ktoś inny.A ten obok to kto?Też chce się podpiąć?Nie było takiej gęby widać w pierwszych rzędach.

jaslanka
Gość
jaslanka

Czy PISowskie ,czy POpaprańców to mało ważne niech wreszcie ten MUNDRY pokaże ,że coś robi , przecież jest władzą w Jaśle ,a nie tylko siedziec przy korycie i dbac o swoją d… .

Kazek
Gość
Kazek

BANIAK-SUPER KANDYDAT

ja
Gość
ja

mówiłam ,że jak już ma trochę władzy to nie popuści LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ …z jakiej on wreszcie partii… mówi jak mu zagrają

.
Gość
.

Chcą nas chłopczyki i dziewczynki sprowadzić koniecznie do wyboru pomiędzy PiSdzumą a Pocholerą ! A idźcie sobie w koalicji, razem, tam gdzie sobie przez ostatnią kadencję wspólnie zasłużyliście – czyli DO DIABŁA ! I nie zapomnijcie Baniaczka na tą ostatnią drogę zabrać:upset:

~passat
Gość
~passat

Najlepszym rowzwiązaniem byłyby wolne wybory, ale póki co walka partyjniaków trwa. Nie ulega wątpliwości, ze pisuarków trzeba raz na zawsze wypędzić z miasta i wybrać to zło konieczne jakim jest PO, bo nie ma innej alternatywy. Razem z PiSmenami wypędzić trzeba kler katolicki z urzędów państwowych. To oni sieją nienawiść i niezgodę wobec jak oni to nazywają "bliżniego swego". Musimy się zdecydowanie wszyscy przeciwstawić bezprawnym poczynaniom kleru katolickiego. Wiara nie ma nim wspólnego z kościołem katolickim. To dwie różne rzeczy. To oni wymyślili "święty kościół powszechny".

do gucio
Gość
do gucio

Nie rozumiem co to znaczy :"Nigdy więcej w Jaśle burmistrza ze wsi". Przecież jak będzie z Jasła to też będzie ze wsi.

Harcownik
Gość
Harcownik

Jak osoba na nie byle jakim w końcu stanowisku może powiedziedzieć, że ludzi należy dzielić? To krok np. do rasizmu, który dzieli na białych i czarnych, lub do innych podziałów. Polityk powinien przynajmniej werbalnie deklarować, że zamierza łączyć ludzi np. wokół programu, jeżeli go ma. A tu – zapowiedź segregacji wg kryteriów ustalonych przez PO? Po prostacku: członkowie PIS – głupi, członkowie PO – mądrzy. Gratuluję politycznej kultury – jak słoń w sklepie z porcelaną. Mizerna przygrywka jak na przedwyborcze harce.:o

D.p
Gość
D.p

Bezpartyjni Czeluśniak i zna problemy Jaślan najlepiej z wszystkich . pan z PO może zostać burmistrzem ale nowego żmigrodu, pani wraca do d….wsi a pan ….. z komuny ma problemy … z … wiec papa karierowicze !

magdalena
Gość
magdalena

Czeluśniak jest bezpartyjny pogodzi POPIS i wygra głosuje na niego z całą rodziną

ZENKA
Gość
ZENKA

BRAWO PANIE KMIECIK!!!! ZGADZAM SIĘ Z PANEM. JAK MOZNA TWIERDZIĆ, ZE JASŁO JEST PISOWSKIE!!!!!!!!!!!! . JUZ SIE MIALAM WYPROWADZIC Z TEGO MIASTA, ALE JESZCZE TROCHE POCZEKAM

MM
Gość
MM

"gucio" na burmistrza ze swoją nową partią.

Stary
Gość
Stary

Partyjniactwo z Jasła PRECZ! Po kadencji Kurowskiej widać, ile nienawiści przyniosły partie w samorządzie. Zamiast dbać o rozwój miasta, ściągać kasę unijną, inwestorów, dbać o młodzież, kulturę, oświatę władza zajmuje się walką polityczną, przepychankami kadrowymi, żarciem między sobą i kłamliwą propagandą.

PiS-man
Gość
PiS-man

Zgadza się! Jasło należy do wspaniałych ludzi, którzy w dodatku w zdecydowanej większości (oprócz tych mniej mądrych) głosują na PiS! 😀

as
Gość
as

PiS-man, jest takie stare powiedzenie "dla ludzi mądrych nie ma ludzi głupich(po Twojemu 'mniej mądrych')…"

Ja
Gość
Ja

Panie Kmiecik, wysługiwał się Pan PiSowi przez cztery lata i teraz wielce się obrusza. Skończony dupoliz…. Nawet pszczoły się śmieją…

Nasze Jasło
Gość
Nasze Jasło

Wszystkich pogodzi Baniak- rodowity Jaślak!:)

kulk a
Gość
kulk a

Jasło należy do zwykłych ludzi; mądrych i głupich, kudłatych i łaciatych, ale nie do pisu

oj
Gość
oj

PO PO PO mamy burmistrza

ŁUKASZ
Gość
ŁUKASZ

Przedwyborcze pipierzenie bez pokrycia.Proszę niechże PO,starosta pokażą kto nie będąc w tej partii ma szanse na pracę w Jaśle???Niech PiS pokaże ,kto nie sympatyzujący z tą opcją pracuje na godnym stanowisku.Wszędzie pełno szamba w perfumach gdy idą wybory.Potem zgnilizna układzików,powiązań,sitwy.Słowem ciągle te same ryje przy korycie wybrane przez głupi lud…A poseł znikąd to tuba PO,więc komentować nie ma co.Robi podcuda Tuska,i w tym się pluska…:lol::upset:

obserwator
Gość
obserwator

Kmiecika już dawno nie powinno być w starostwie.
Porażka z tym starostą.Jestem i zawsze będę na NIE dla tego brzydkiego faceta.Nie macie kogoś bardziej kompetentnego ??

jeślanin
Gość
jeślanin

ALE PRZEMIANA U TEGO PANA !!!!!!!!!SZKODA ŻE DOPIERO TERAZ !!!!!!!!!!!!

gucio
Gość
gucio

Nigdy wiecej w Jaśle Burmistrza ze wsi 4 zmarnowane lata i co szykuje nam platforma nastepne 4 lata stagnacji.

Ronin
Gość
Ronin

Łukasz – no widzisz – no to jak za komuny należysz do partii to masz prace, lepszą posade, załatwione wszystkie sprawy od ręki nie dostajesz odmowy a jeszcze lepiej jak PiSowcom liżesz wiesz co nie wypada pisać o tym… A co co konferencji trafnie ujęte – bo ja znów sie czuje zbulwersowany jak Pani Burmistrz za mnie mówi że ja jestem jakimś PiSolem niegdy nie byłem, nie jestem i nie będę!!!

od niedawna jaślanin
Gość
od niedawna jaślanin

Po co kłótnie po co sfary, – wybory nadchodzą i pokażcie co potraficie, idźcie głosujcie, okażcie swoje niezadowolenie, a nie wypisujcie w necie niepotrzebnych nikomu komentarzy, nie żalcie się że jeden człowiek nic nie może zmienić, bo jest za mały, skoro mały nic nie może – spróbujcie zasnąć z komarem przy uchu.

ze wsi
Gość
ze wsi

Ja uważam, że Kmiecik to dobre rozwiązanie.
A nie czepiajmy się wsi i starosty ze wsi
Bo skąd mamy pierwszą damę?
Świetne słowa.
Mądrzy ludzie mieszkają w Jaśle i przekonamy się o tym!
Panie starosto! częściej takie zdania!

Jasło
Gość
Jasło

;D !! TO,TO DOPIERO Kłamstwo i Głupota, -Prowokacja;,,
JASŁO Nigdy Nie Było, Nie Jest i Nie Będzie 'po'mazane,zancem, maso,nerią

Close
X