Wiadomości

Koalicja PO-PiS zawieszona! [tv]

Platforma Obywatelska zawiesiła koalicję z Prawem i Sprawiedliwość. Na zwołanym w dniu wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami w biurze Zarządu Powiatowego PO, Przewodniczący Zarządu Adam Kmiecik przedstawił oświadczenie o zawieszeniu współpracy z PiSem z powodu nie wywiązywania się z umowy koalicyjnej.

W przypadku, gdy PiS nie podejmie rozmów, Platforma grozi całkowitym zerwaniem koalicji zarówno na poziomie miasta i powiatu.

Przedstawiamy relację TV z tego spotkania.

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

10
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
XXLx xAndyXYZzdunek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wolnik
Gość
wolnik

Zawieszenie chyba mózgu. POPIS-ali się chopoki to tylko rozgrywka dla stołeczków ej dzieciaki, dzieciaki tylko szkoda, że za moje pieniądze z podatku darmozjady się bawią

x x
Gość
x x

Kmieć Zduński Kościow żarty sobie robią dajci sobie spokój z polityką:upset::o:(

Andy
Gość
Andy

Treść niektórych komentarzy jest zatrważająca – jak kiedyś tam PO zawierało koalicję to było źle jak ją zrywa to też źle. Eksperci proponuje zastanówcie się co jest „źle”. Co do hasła że Ci Panowie ze zdjęciu to tylko o stołki walczę to proponuję troszkę wytężyć umysł (jeśli to możliwe) i zastanowić się, dla mnie jest jasne że w PO panuje polityka w stylu dorobiłem się i idę do polityki a nie na zasadzie idę do polityki się dorobić tak jak w przypadku smoob… LP… i Pi… Z tego co widać to ta koalicja w mieście była chora od początku, dominacja… Czytaj więcej »

XYZ
Gość
XYZ

To Pan Zduński i Kościow powinni zrezygnować ze swoich stanowiski. Nareszczie szkoda ze tak pózno

zdunek
Gość
zdunek

ha ha ha zrywajcie koalicję, wracać do poprzednich zajęć- może 9 tys miesięcznie dla takich orłów to mało ?????

Franek
Gość
Franek

Sądzę, że chłopaki sie droczą, kto dłużej przetrzyma do uchwalenia budżetu, czy pęknie PiS, czy Platforma. Do końca grudnia wszystko się wyjaśni w Panoramie, a może w Toskanii ?

Jaślanin
Gość
Jaślanin

No i ciekawe co będziecie Panowie robić jak stracicie stołeczki??? Przestańcie zatem sie wygłupiać i bierzcie się do roboty za która bierzecei ogromne pieniądze!!

marek
Gość
marek

Czyli jak zawsze: piekło!

ten zły
Gość
ten zły

No to masz…..
POPiSali się i zawiesili koAlicje …..
Oj to Wam Ojciec Chrzestny skopie du.ę jak wróci z wypoczynku… i nie pomoże Sójka z Cisnej (będzie u fryzjera, albo na lampce wina – tak czy inaczej nie będzie mieć dla Was czasu).
A tak na poważnie to na czym polega owo zawieszenie koalicji ?!!
Pytam, bo jak żyję to nie słyszałem o zawieszeniu koalicji. Słyszałem o zawieszeniu współpracy, rozmów, rozpoczęciu renegocjacji umowy koalicyjnej, itd., itp. Ale o zawieszeniu nigdy.
A więc na czym polega owo zawieszenie koalicji??!!

XXL
Gość
XXL

śmiechu warte, to nowa edycja?

Zobacz także

Close
Close
X