Wiadomości

Koalicja PO-PiS zawieszona! [tv]

Platforma Obywatelska zawiesiła koalicję z Prawem i Sprawiedliwość. Na zwołanym w dniu wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami w biurze Zarządu Powiatowego PO, Przewodniczący Zarządu Adam Kmiecik przedstawił oświadczenie o zawieszeniu współpracy z PiSem z powodu nie wywiązywania się z umowy koalicyjnej.

W przypadku, gdy PiS nie podejmie rozmów, Platforma grozi całkowitym zerwaniem koalicji zarówno na poziomie miasta i powiatu.

Przedstawiamy relację TV z tego spotkania.

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wolnik
wolnik
2024 lat temu

Zawieszenie chyba mózgu. POPIS-ali się chopoki to tylko rozgrywka dla stołeczków ej dzieciaki, dzieciaki tylko szkoda, że za moje pieniądze z podatku darmozjady się bawią

ten zły
ten zły
2024 lat temu

No to masz…..
POPiSali się i zawiesili koAlicje …..
Oj to Wam Ojciec Chrzestny skopie du.ę jak wróci z wypoczynku… i nie pomoże Sójka z Cisnej (będzie u fryzjera, albo na lampce wina – tak czy inaczej nie będzie mieć dla Was czasu).
A tak na poważnie to na czym polega owo zawieszenie koalicji ?!!
Pytam, bo jak żyję to nie słyszałem o zawieszeniu koalicji. Słyszałem o zawieszeniu współpracy, rozmów, rozpoczęciu renegocjacji umowy koalicyjnej, itd., itp. Ale o zawieszeniu nigdy.
A więc na czym polega owo zawieszenie koalicji??!!

marek
marek
2024 lat temu

Czyli jak zawsze: piekło!

Jaślanin
Jaślanin
2024 lat temu

No i ciekawe co będziecie Panowie robić jak stracicie stołeczki??? Przestańcie zatem sie wygłupiać i bierzcie się do roboty za która bierzecei ogromne pieniądze!!

Franek
Franek
2024 lat temu

Sądzę, że chłopaki sie droczą, kto dłużej przetrzyma do uchwalenia budżetu, czy pęknie PiS, czy Platforma. Do końca grudnia wszystko się wyjaśni w Panoramie, a może w Toskanii ?

zdunek
zdunek
2024 lat temu

ha ha ha zrywajcie koalicję, wracać do poprzednich zajęć- może 9 tys miesięcznie dla takich orłów to mało ?????

XYZ
XYZ
2024 lat temu

To Pan Zduński i Kościow powinni zrezygnować ze swoich stanowiski. Nareszczie szkoda ze tak pózno

Andy
Andy
2024 lat temu

Treść niektórych komentarzy jest zatrważająca – jak kiedyś tam PO zawierało koalicję to było źle jak ją zrywa to też źle. Eksperci proponuje zastanówcie się co jest „źle”. Co do hasła że Ci Panowie ze zdjęciu to tylko o stołki walczę to proponuję troszkę wytężyć umysł (jeśli to możliwe) i zastanowić się, dla mnie jest jasne że w PO panuje polityka w stylu dorobiłem się i idę do polityki a nie na zasadzie idę do polityki się dorobić tak jak w przypadku smoob… LP… i Pi… Z tego co widać to ta koalicja w mieście była chora od początku, dominacja… Czytaj więcej »

x x
x x
2024 lat temu

Kmieć Zduński Kościow żarty sobie robią dajci sobie spokój z polityką:upset::o:(

XXL
XXL
2024 lat temu

śmiechu warte, to nowa edycja?

Zobacz także
Close
Back to top button
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x