r e k l a m a
Wiadomości

Komendant Mastej podzieli los Zduńskiego?

Czy Ryszard Mastej straci funkcję komendanta jasielskiej Straży Miejskiej? Na to pytanie zapewne uda się odpowiedzieć już wkrótce.

15 stycznia br. Mastejowi kończy się bowiem urlop zdrowotny, na który komendant poszedł w sierpniu 2009 roku. Wtedy prosiliśmy o komentarz w tej sprawie samego zainteresowanego, ale stwierdził jedynie, że przebywa na urlopie i zgodnie z prawem pracy nie można go odwołać.

Prosiliśmy też o komentarz burmistrz Marię Kurowską. W wypowiedzi dla mediów pani burmistrz unikała odpowiedzi na pytanie o relacje między Urzędem Miasta a komendantem Mastejem. Jednak pani burmistrz nie umiała, bądź też nie chciała wskazać, jakie ewentualne nieprawidłowości, lub błędy popełnił Mastej, aby odwołać go ze stanowiska..

Posłuchaj wypowiedzi Burmistrz Marii Kurowskiej


Nieoficjalnie jednak mówi się, że Mastej podzieli los, odwołanego w ubiegłym tygodniu, wiceburmistrza Leszka Zduńskiego.

Ryszard Mastej pracuje w Straży Miejskiej od 9 lat. Jest prefektem Straży Miejskiej w województwie podkarpackim – co oznacza, że honorowo i społecznie odpowiada za sprawne funkcjonowanie 14 jednostek straży miejskiej w naszym województwie.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tak tak tak
tak tak tak
2024 lat temu

Kosa PiS-dołków tnie na ślepo.Niedługo wytnie też najważniejszą z UM!

Anna
Anna
2024 lat temu

Za te 9 lat pracy, tyrania i postawienia SM na nogi teraz Panu chca "podziekowac". Niezle szuje i kanalje.
Ale ida wybory i ich zmieciemy.

Byk
Byk
2024 lat temu

Peniacy obowiazki komendanta ma poparcie Lechowskiego Witka ze starostwa i to wystarczy, aby wykonczyc Ryszarda Masteja !!!
Taka mamy demokracje w 30 lat po powstaniu Solidarnosci.

Zbigniew Jaślanin
Zbigniew Jaślanin
2024 lat temu

Jak czytam ( Ryszard Mastej pracuje w Straży Miejskiej od 9 lat. Jest prefektem Straży Miejskiej w województwie podkarpackim – co oznacza, że honorowo i społecznie odpowiada za sprawne funkcjonowanie 14 jednostek straży miejskiej w naszym województwie )To nie rozumie dlaczego taka osoba miała by być odwołana ze stanowiska Mam nadzieje że to tylko plotki bo wstyd by był dla Jasła takiego człowieka się pozbywać I znów by media pisały jak o sławnym dębie No chyba że o to władzą chodzi ale to nie przynosi chluby miastu

mieszkanieć jasła
mieszkanieć jasła
2024 lat temu

Lechowski -niech powie jak zdobywał podpisy,nigdy nic nie wypełniałem i nie podpisywałem ,aż tu nagle pwenego dnia przychodzi mi podziękowanie ,od pana L W,za poparcie go.Teraz moge o tym głośno powiedzieć SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!1

do mieszkanieć jasła
do mieszkanieć jasła
2024 lat temu

Trzeba było wcześniej o tym powiedzieć,byłoby po PiS-ance

do mieszkaniec jasła
do mieszkaniec jasła
2024 lat temu

Ty mieszkaniec jasła czego wcześniej o tym nie powiedziałeś? W tej chwili to Ty bohaterem będziesz ujawnij swoje nazwisko, może wówczas dostaniesz lepszą posadę lub stanowisko! Weź przyjedź do mnie z tym sfałszowanym dokumentem, to ja Ci jeszcze przy okazji pieczątkę wyrobię. Na początek proponuje: Pełniący Obowiązki Sługusów !

joll
joll
2024 lat temu

dajcie spokój Lechowskiemu,wystarczy że go ALICJA – przewodnicząca nie lubi, on jest przynajmniej nieskorumpowany jak inni w Pisie

jeszcze raz ten zły
jeszcze raz ten zły
2024 lat temu

Po rewelacjach "mieszkanieć jasła" domagam się powołania Komisji Śledczej w Radzie Powiatu do zbadania prawidłowości i legalności wyboru radnego (tzw. Komisji d/s Fałszerstw).

ten zły
ten zły
2024 lat temu

Szczerze mówiąc, to nie tyle współczuję R.Mastejowi, bo to normalny człowiek i sobie poradzi. Może nawet przetrzyma Panią zwaną burmistrzem. Ale przede wszystkim to jej współczuję. Uwierzyła w swoją wielkość i nie zastanawia się co będzie w kolejnych latach jej życia. Czy jest pewna, że będzie mogła z takim szerokim uśmiechem pospacerować ulicami naszego, podkreślam, naszego Miasta. Ja na jej miejscu już dziś zastanawiałbym się nad tym. Krzywda ludzka zawsze wraca i to ze zdwojoną siłą, dlatego trzeba być CZŁOWIEKIEM (HOMO SAPIENS)… I na zakończenie dedykuję Pani zwanej burmistrzem przebój z lat jej młodości "Jak szybko mijają chwile, jak szybko… Czytaj więcej »

Zdenek
Zdenek
2024 lat temu

I chwała Bogu to był najmniej odpowiedni człowiek na to miejsce, zero kultury i podejścia do ludzi, cieszę się że go tam nie będzie…..

Wilk bez zębów
Wilk bez zębów
2024 lat temu

Tak.Folwark jasielski robi się coraz bardziej ciekawy.Zajeżdża nawet oborą,co można wydeduko
wać po powyższych komentarzach.Powstaje w związku z tym pytanie:KTO??? Kto rządzi w mieście,władza wybrana zgodnie z prawem,czy ulica,a właściwie to co zmierza do kanalizacji
Władza to odpowiedzialność,także za sprawy kadrowe…Dajcie więc ludzie rządzić i Burmistrz Miasta i Lechowskiemu.Osądzajcie przy urnie wyborczej,biorąc pod uwagę inne osiągnięcia in plus,i in minus…Narzekajcie zaś -na siebie!!!!

.
.
2024 lat temu

Niestety nie jest chłop krewnym Maryi, Bogdana, ani protegowanym ks. P. A że coś umie i cieszy się uznaniem, to niestety dla dzisiejszych władców Jasła jest nie do przyjęcia. Całe szczęście już niecały rok…, niezależnie co sadzi o tym Zd-ebil-enek, czy inny baniaczek.

ToMi
ToMi
2024 lat temu

A może po prostu fotoradar przestał zarabiać, za mało mandatów, straszą że za karmienie gołebi na rynku będą wlepiać,
Nie robisz planów lecisz
:bigeek:

mieszkaniec
mieszkaniec
2024 lat temu

Czy już wszyscy zostali zwolnieni, czy jeszcze któś został ?

Rwać chwasty !
Rwać chwasty !
2024 lat temu

Do mieszkaniec – Nie jeszcze nie wszyscy! Najbardziej zagrożone są osoby które mają tyły w kształcie kwadratu od siedzenia na fotelu urzędniczym, śmierdzące pachy, osad z kawy na wysokości górnej krawędzi szklanki, oraz te przypadki co czytający gazety przy biurku zamiast zajmować się petentami.

Zenio
Zenio
2024 lat temu

Sprawa jest prosta jak drut. Lechowski chce, aby jego szwagier był komendantem SM w Jaśle i to już mu obiecał.Są na to świadkowie pewnej imprezy alkoholowej.
Po drugie, pan Mastej nie wysługiwał się Marysi, a ona tego nie toleruje. Wyjątkiem może być tylko S. Zając (senator)!!!
Idą wybory, a więc czas na gest Kozakiewicza dla carycki miasta.
Ryszard Mastej na Burmistrza !!!!!!

Krzysiek
Krzysiek
2024 lat temu

Przynajmniej dotrzymuje słowa.I nie szwagier!Są jeszcze trzy osoby do zwolnienia.

Szwed
Szwed
2024 lat temu

Zeniu gdzie twój status pokrzywdzonego i jak tam pogoda w Uppsali.

Jaś
Jaś
2024 lat temu

Panie Mastej niech się Pan nie daje szkoda byłoby tego, co zrobił Pan dla poprawy porządku w Jaśle i swoich ludzi wykonujących tak niewdzięczną pracę.Niech Pan walczy, wierząc ,że rację mają mądzejsi-uda się napewno.Pozdrawiam.

Back to top button
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x