r e k l a m a
Wiadomości

Komendant Mastej podzieli los Zduńskiego?

Czy Ryszard Mastej straci funkcję komendanta jasielskiej Straży Miejskiej? Na to pytanie zapewne uda się odpowiedzieć już wkrótce.

15 stycznia br. Mastejowi kończy się bowiem urlop zdrowotny, na który komendant poszedł w sierpniu 2009 roku. Wtedy prosiliśmy o komentarz w tej sprawie samego zainteresowanego, ale stwierdził jedynie, że przebywa na urlopie i zgodnie z prawem pracy nie można go odwołać.

Prosiliśmy też o komentarz burmistrz Marię Kurowską. W wypowiedzi dla mediów pani burmistrz unikała odpowiedzi na pytanie o relacje między Urzędem Miasta a komendantem Mastejem. Jednak pani burmistrz nie umiała, bądź też nie chciała wskazać, jakie ewentualne nieprawidłowości, lub błędy popełnił Mastej, aby odwołać go ze stanowiska..

Posłuchaj wypowiedzi Burmistrz Marii Kurowskiej


Nieoficjalnie jednak mówi się, że Mastej podzieli los, odwołanego w ubiegłym tygodniu, wiceburmistrza Leszka Zduńskiego.

Ryszard Mastej pracuje w Straży Miejskiej od 9 lat. Jest prefektem Straży Miejskiej w województwie podkarpackim – co oznacza, że honorowo i społecznie odpowiada za sprawne funkcjonowanie 14 jednostek straży miejskiej w naszym województwie.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

20
Dodaj komentarz

avatar
20 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
JaśSzwedKrzysiekZenioRwać chwasty ! Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
tak tak tak
Gość
tak tak tak

Kosa PiS-dołków tnie na ślepo.Niedługo wytnie też najważniejszą z UM!

Wilk bez zębów
Gość
Wilk bez zębów

Tak.Folwark jasielski robi się coraz bardziej ciekawy.Zajeżdża nawet oborą,co można wydeduko
wać po powyższych komentarzach.Powstaje w związku z tym pytanie:KTO??? Kto rządzi w mieście,władza wybrana zgodnie z prawem,czy ulica,a właściwie to co zmierza do kanalizacji
Władza to odpowiedzialność,także za sprawy kadrowe…Dajcie więc ludzie rządzić i Burmistrz Miasta i Lechowskiemu.Osądzajcie przy urnie wyborczej,biorąc pod uwagę inne osiągnięcia in plus,i in minus…Narzekajcie zaś -na siebie!!!!

.
Gość
.

Niestety nie jest chłop krewnym Maryi, Bogdana, ani protegowanym ks. P. A że coś umie i cieszy się uznaniem, to niestety dla dzisiejszych władców Jasła jest nie do przyjęcia. Całe szczęście już niecały rok…, niezależnie co sadzi o tym Zd-ebil-enek, czy inny baniaczek.

ToMi
Gość
ToMi

A może po prostu fotoradar przestał zarabiać, za mało mandatów, straszą że za karmienie gołebi na rynku będą wlepiać,
Nie robisz planów lecisz
:bigeek:

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Czy już wszyscy zostali zwolnieni, czy jeszcze któś został ?

Rwać chwasty !
Gość
Rwać chwasty !

Do mieszkaniec – Nie jeszcze nie wszyscy! Najbardziej zagrożone są osoby które mają tyły w kształcie kwadratu od siedzenia na fotelu urzędniczym, śmierdzące pachy, osad z kawy na wysokości górnej krawędzi szklanki, oraz te przypadki co czytający gazety przy biurku zamiast zajmować się petentami.

Zenio
Gość
Zenio

Sprawa jest prosta jak drut. Lechowski chce, aby jego szwagier był komendantem SM w Jaśle i to już mu obiecał.Są na to świadkowie pewnej imprezy alkoholowej.
Po drugie, pan Mastej nie wysługiwał się Marysi, a ona tego nie toleruje. Wyjątkiem może być tylko S. Zając (senator)!!!
Idą wybory, a więc czas na gest Kozakiewicza dla carycki miasta.
Ryszard Mastej na Burmistrza !!!!!!

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Przynajmniej dotrzymuje słowa.I nie szwagier!Są jeszcze trzy osoby do zwolnienia.

Szwed
Gość
Szwed

Zeniu gdzie twój status pokrzywdzonego i jak tam pogoda w Uppsali.

Zdenek
Gość
Zdenek

I chwała Bogu to był najmniej odpowiedni człowiek na to miejsce, zero kultury i podejścia do ludzi, cieszę się że go tam nie będzie…..

ten zły
Gość
ten zły

Szczerze mówiąc, to nie tyle współczuję R.Mastejowi, bo to normalny człowiek i sobie poradzi. Może nawet przetrzyma Panią zwaną burmistrzem. Ale przede wszystkim to jej współczuję. Uwierzyła w swoją wielkość i nie zastanawia się co będzie w kolejnych latach jej życia. Czy jest pewna, że będzie mogła z takim szerokim uśmiechem pospacerować ulicami naszego, podkreślam, naszego Miasta. Ja na jej miejscu już dziś zastanawiałbym się nad tym. Krzywda ludzka zawsze wraca i to ze zdwojoną siłą, dlatego trzeba być CZŁOWIEKIEM (HOMO SAPIENS)… I na zakończenie dedykuję Pani zwanej burmistrzem przebój z lat jej młodości "Jak szybko mijają chwile, jak szybko… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Za te 9 lat pracy, tyrania i postawienia SM na nogi teraz Panu chca "podziekowac". Niezle szuje i kanalje.
Ale ida wybory i ich zmieciemy.

Byk
Gość
Byk

Peniacy obowiazki komendanta ma poparcie Lechowskiego Witka ze starostwa i to wystarczy, aby wykonczyc Ryszarda Masteja !!!
Taka mamy demokracje w 30 lat po powstaniu Solidarnosci.

Zbigniew Jaślanin
Gość
Zbigniew Jaślanin

Jak czytam ( Ryszard Mastej pracuje w Straży Miejskiej od 9 lat. Jest prefektem Straży Miejskiej w województwie podkarpackim – co oznacza, że honorowo i społecznie odpowiada za sprawne funkcjonowanie 14 jednostek straży miejskiej w naszym województwie )To nie rozumie dlaczego taka osoba miała by być odwołana ze stanowiska Mam nadzieje że to tylko plotki bo wstyd by był dla Jasła takiego człowieka się pozbywać I znów by media pisały jak o sławnym dębie No chyba że o to władzą chodzi ale to nie przynosi chluby miastu

mieszkanieć jasła
Gość
mieszkanieć jasła

Lechowski -niech powie jak zdobywał podpisy,nigdy nic nie wypełniałem i nie podpisywałem ,aż tu nagle pwenego dnia przychodzi mi podziękowanie ,od pana L W,za poparcie go.Teraz moge o tym głośno powiedzieć SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!1

do mieszkanieć jasła
Gość
do mieszkanieć jasła

Trzeba było wcześniej o tym powiedzieć,byłoby po PiS-ance

do mieszkaniec jasła
Gość
do mieszkaniec jasła

Ty mieszkaniec jasła czego wcześniej o tym nie powiedziałeś? W tej chwili to Ty bohaterem będziesz ujawnij swoje nazwisko, może wówczas dostaniesz lepszą posadę lub stanowisko! Weź przyjedź do mnie z tym sfałszowanym dokumentem, to ja Ci jeszcze przy okazji pieczątkę wyrobię. Na początek proponuje: Pełniący Obowiązki Sługusów !

joll
Gość
joll

dajcie spokój Lechowskiemu,wystarczy że go ALICJA – przewodnicząca nie lubi, on jest przynajmniej nieskorumpowany jak inni w Pisie

jeszcze raz ten zły
Gość
jeszcze raz ten zły

Po rewelacjach "mieszkanieć jasła" domagam się powołania Komisji Śledczej w Radzie Powiatu do zbadania prawidłowości i legalności wyboru radnego (tzw. Komisji d/s Fałszerstw).

Jaś
Gość
Jaś

Panie Mastej niech się Pan nie daje szkoda byłoby tego, co zrobił Pan dla poprawy porządku w Jaśle i swoich ludzi wykonujących tak niewdzięczną pracę.Niech Pan walczy, wierząc ,że rację mają mądzejsi-uda się napewno.Pozdrawiam.

Close
X