InwestycjeMiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Roman Kościow: "Tylko dwa lata starań i udało się"

Pasażerowie MKS doczekali się w końcu przystanku przy ul. 3-go Maja na „Pohulance.” Powstał on w ramach prowadzonej przez ZMKS modernizacji przystanków w Jaśle. Jednak tym, który zabiegał o jego postawienie był radny Roman Kościow (PO).

Przystanek autobusowy przy ulicy 3-go Maja (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Od kilku lat, co sesję radny w wolnych wnioskach i zapytaniach podkreślał, że codziennie przejeżdża i widzi, że pasażerowie czekający na autobus nie mają się gdzie schronić czy to przed deszczem, śniegiem czy upałem. W końcu dopiął swego.
Roman Kościow, radny UMJ
Popatrzcie państwo ile może osiągnąć tylko jeden radny i to w dodatku opozycyjny, tylko dwa lata starań i się udało – podsumował swoje starania Roman Kościow.
Dodał jednak, że do pełni szczęścia brakuje wykończenia paru elementów.
Przystanek postawiony jest na trawie, można by tam postawić parę metrów kostki, by mogli się schronić i nie staliby w błocie – mówił.
Radny dostał zapewnienie od wiceburmistrza Ryszarda Pabiana, że kostka zostanie ułożona pod wszystkimi postawionymi przystankami.
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zuzia
zuzia
2024 lat temu

Romek – przecież ty byłeś w koalicji rządzącej miasteczkiem, więc nie rób z siebie teraz opozycjonisty! Polecam ci lecytyne forte na poprawę pamięci. Tylko nie zapominaj zażywać regularnie!

lol
lol
2024 lat temu

Ciekawe czy prywatne busy się dołożyły bo też ich pasażerów jest tam trochę!!

Amon_Ra
Amon_Ra
2024 lat temu

Żenada ! Nie ośmieszałbyś się „pan” tym dokonaniem. W dwa lata jeden przystanek (który zresztą zawsze tam był), pewnie żeś się „pan” zmęczył okrutnie tą walką i pracą. Proponuję wyjazd do sanatorium na podleczenie i nabranie sił przed następną walką o stołek. Jak widać czeka nas świetlana przyszłość pod rządami starających się o reelekcję, mających parcie na koryto i układy „samorządowców”. Ciekawe czym zaczną się chwalić konkurenci. Polecam: deptak, fontannę na Rynku, rondo, kwiatki na następnym rondzie, kilkanaście miejsc parkingowych za kilkaset tysięcy złotych. Zapomniałbym o kilku obeliskach, pomnikach, poświęceniach kostek brukowych itp., itd.

na swoim
na swoim
2024 lat temu

Połowę kadencji ten Pan poświęcił staraniom ustawienia wiaty dla pasażerów ZMKS.Ogromnie sie napracował,ogromna zasługa.Zresztą podobnie pracowali i inni radni,którzy też walczyli o swoje interesy:Zające,Kędrek.,p[rzewodniczący komitetu osiedlowego Sobniów.Chodzi o wydanie 80,0 tys.zł na wykup drogi dojazdowej do ich posesji w ul.Rolniczej./poprzednio zamieszczona informacja/Mieszkańcy Brył bezskutecznie pukają o pomoc w zabezpieczeniu osuwisk powstałych po ulewnych deszczach i zabezpieczeniou ich domów.Tam nikt nie grzebnie palcem,by im próbować pomóc finansowo w ich beznadziejności.

jaślan
jaślan
2024 lat temu

Sukces niewątpliwy Panie Kościow. Jeszcze jakby Pan tą wielebną wysepkę przesunął to już by pewnie Pana mieszkańcy na rękach nosili. No i „etat” w ratuszu też by miał Pan zapewniony…

POLO
POLO
2024 lat temu

Oj Romuś, Rromuś jak z tej pisenki ” jestem wesoły Romek ma na przedmiesciu domek ” przez dwa lata aż jeden przystanek załatwił ” Duże dokonania ” tylko zapomniał …….. ja przez trzy lata rządził Pan i Pana koledzy miastem . Opozycja w Radzie ha śmiechu warte

Lord
Lord
2024 lat temu

Kościow to dobry człowiek, który chce zrobić dużo dla miasta, ale sam tego nie dokona!!! Potrzeba większości w radzie! I to wy wyborcy możecie to zmienić. Pis powoli traci poparcie, ale korzenie ma mocne. Tylko wy drodzy wyborcy możecie pomóc, aby nas zaścianek dołączył do większości Polski!!! Może wtedy zwrócą na nas uwagę i nasze kochane bieszczady…..

nie zajac
nie zajac
2024 lat temu

Ależ „Oczywiście” wielki sukces!!!!! Życzę powodzenia przy zamiarze skrętu w prawo do np. AS gdy stoi „Mękol n a przystanku” a w zasadzie wymusza zjazd ( oni w zasadzie zawsze wymuszają )na pas w kierunku na wprost. Spróbujcie NAPEWNO WAM SKÓRA NA D…. ścierpnie. TOTALNA porażka jeśli chodzi o organizację ruchu i bezpieczeństwo. I faktycznie na tym przystanku sa zawsze tłumy ( to taki żart). BICIE PIANY PRZEDWYBORCZEJ. Wszyscy niezależnie od opcji przed wyborami chcą pokazać jaxcy to oni dbający o nas. Zapytam : w koncu kto to załatwiał Pan, Pani burmistrz Pan Rzońca, Dyrektor ZMKS bo wszyscy się chwalą………!?… Czytaj więcej »

wyborca
wyborca
2024 lat temu

wyborcy powiem wam że sa jeszcze lepsze jaja w mieście, na Żlodziejówie jakby kto nie wiedział z młodych mieszkanców to jest osiedle koło szpitala,zaznaczam jedno ze starszych w miescie,są przystanki a nie widać autobusów nawet tych starych ……..czekamy aby dojechac na wybory………………………………………………………..

Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x