Wiadomości

Kradzież na plebanii w Czeluśnicy

Policja
W piątek w budynku plebanii kościoła w Czeluśnicy dokonano kradzieży z włamaniem – informuje TV Jasło. Podczas nabożeństwa sprawca włamał się przez garaż i ukradł sporą kwotę gotówki.
Incydent miał miejsce podczas piątkowego nabożeństwa, sprawca dostał się do budynku plebanii włamując się przez garaż. Z wnętrza plebanii skradł dużą sumę pięniędzy.
Jak informują mieszkańcy, to kolejna kradzież w parafii w Czeluśnicy. Rok temu dokonano włamania w podobnych okolicznościach.
W tej samej miejscowości zdewastowano dwukrotnie pobliski cmentarz (czytaj więcej).
Nad ustaleniem sprawcy i okoliczności piątkowego włamania pracuje Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz posterunek Policji w Tarnowcu.
WŻ, TVJ
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

Skoro pleban przetrzymywał ogromną sumę pieniędzy,to też musi patrzeć oczyma pasterza na owieczki,które ich nie mają,a potrzeby mają niemniejsze ,jak on.Tych skrytek pieniężnych chyba było sporo,skoro ot tak bez wysiłku można było sie do nich dobrać.

pazerność obopólna
pazerność obopólna
2024 lat temu

Pleban przetrzymywał w skrytkach ogromne pieniądze.Musi patrzeć oczyma dobrego pasterza na owieczki,które pieniędzy nie mają,a potrzeby mają niemniejsze,niż on sam.Tam musiało istnieć kilka wypchanych pieniędzmi schowków,skoro ot tak bez problemu można się było do któregoś dobrać.

ssssss
ssssss
2024 lat temu

to teraz biedny proboszcz z Czeelusnicy bedzie biede klepal

MarzenaR
MarzenaR
2024 lat temu

teraz będą po 3 razy z tacami latać podczas mszy co by se odbić

Mike38
Mike38
2024 lat temu

Ale głupoty wypisujecie aż żal czytać pieniądze były odłożone na okna które są do wymiany powiem tylko informacje z pierwszej ręki a skrytka była jedna fakt pieniędzy było parę tysiaków no ale okna tanie nie są

dobra rada
dobra rada
2024 lat temu

Nie będą przepraszał,ani prostował swoich przemyśleń.Jeśli co rok poprzez włamania giną duże pieniądze składane niby na wymianę okien,to należy pamiętać,że zima się zbliża i nikt odłożonymi pi eniędzmi w zimie się nie ogrzeje.Dlatego podpowiadam;po niedzielnej składce w poniedziałek pobiec kupić nowe okna,bo znowu plebanowi przydarzy się przykrość.pozdrawiam

JIM
JIM
2024 lat temu

Teraz pleban powinien kredyt wziąśc na te okna. W końcu to on nie zabezpieczył tej gotówki.
A ma z czego – jako nauczyciel mianowany ma z 2 tysiące a rodziny na utrzymaniu nie posiada (chyba :))

zzz
zzz
2024 lat temu

dlaczego na plebanie wlamal sie polak-katolik?

xx
xx
2024 lat temu

z tego co pamiętam to to jest już trzecie włamanie, pierwsze w 2006, drugie w zeszłym roku i teraz trzecie. Księdza dalej nie nauczyło żeby trzymać pieniądze schowane? Na kazaniu ksiądz mówił, że prócz pieniędzy ukradli też kamerę

Stary
Stary
2024 lat temu

Najwyższy czas, żeby ksiądz na własnej skórze przećwiczył głoszone z ambony nauki: nie przywiązywać się do mamony, żyć dla wartości duchowych. Wiele rodzin w tej parafii znosi biedę od lat. Powodzenia!

Mike38
Mike38
2024 lat temu

dobra rada
18-10-2010 18:19
IP: 89.231.73.*
Nie będą przepraszał,ani prostował swoich przemyśleń.Jeśli co rok poprzez włamania giną duże pieniądze składane niby na wymianę okien,to należy pamiętać,że zima się zbliża i nikt odłożonymi pi eniędzmi w zimie się nie ogrzeje.Dlatego podpowiadam;po niedzielnej składce w poniedziałek pobiec kupić nowe okna,bo znowu plebanowi przydarzy się przykrość.pozdrawiam więcej głupot to nie słyszałem okna miały być na wiosnę wymienione jesteś durny co takie pierdoły piszesz

dfhsa
dfhsa
2024 lat temu

cóż, czesto slyszalem ze „ksiadz tez czlowiek” w wielu sytuacjach, w których stanowiło to tylko najdurniejszą z możliwych wymówek swojego niegodnego zachowania. A zatem skoro „też człowiek” to i też go ktoś okradł, nie rozumiem tylko, dlaczego ma takie chody, że we wszystkich portalach o tym piszą, a jak kogoś pobiją, zgwałcą zamordują lub okradną to jakoś nikomu się nie chce o tym pisać. Ksiądz też człowiek – a może nadczłowiek? a zresztą, łatwo przyszło, łatwo poszło!!

land
land
2024 lat temu

Dlaczego w skrytce a nie w banku?

do mike 38
do mike 38
2024 lat temu

c ieszyć się tylko można,że dureń poznał się na durniu.Żałosnym jest człowiek,który tam żyje i fajda po wsi i ludziach tam mieszkających.Czy tam mieszkają sami złodzieje, ciągle okradający tylko plebanie?,czy tam mieszkają wandale,których przedstawia się publicznie w najgorszym świetle?W dobie dzisiejszych możliwości zabezpieczeń obiektów notorycznie powtarzają się kradzieże.

xx
xx
2024 lat temu

Jak ksiądz nie potrafił dopilnować kasy to niech teraz okna kupi z własnej kieszeni!

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

DOBRZE MU TAK!!!!!!!

Back to top button
16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x