r e k l a m a
Wiadomości

Kryta pływalnia już czynna. Prokuratura wszczęła śledztwo.

Wczoraj ponownie otwarto krytą pływalnię przy jasielskim MOSiRze. Zawalona konstrukcja sufitu została usunięta, nie ma już zagrożenia dla klientów.

Nieznane są w dalszym ciągu przyczyny zawalenia się sufitu, który runął w holu krytej pływalni w ubiegły poniedziałek. Sprawę bada nadzór budowlany, prokuratura oraz policja.

W. Żebracki
Jaslonet.pl

Czytaj więcej:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

11
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
do zjasłazjasłapo prostuzobaczymyZZTop Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PIS
Gość
PIS

Oto tekst z 2002 roku. Jasielska kryta pływalnia otwarta ! 10 lipca godz. 11:00 otwarta została kryta pływalnia przy ul.Sikorskiego w Jaśle. Obecni byli członkowie Zarządu Miasta z burmistrzem Andrzejem Czerneckim, wicemarszałek Sejmu RP III kadencji Stanisław Zając, radni miejscy, powiatowi, projektanci, wykonacy i zaproszeni goście. Po otwarciu i poświęceniu pływalni przez ks. Tadeusza Paszka dziekana jasielskiego, burmistrz Andrzej Czernecki został wrzucony do wody przez członków zarządu i radnych. Tym gestem uhonorowano jego starania o rychłe oddanie obiektu pływalni do użytku mieszkańców Jasła. Nasuwa się więc pytanie – jak to z poświęceniem dziekana Paszka, czy ten drobroczyńca odpowie za to… Czytaj więcej »

zjasła
Gość
zjasła

Ludzie w tamten wieczór były takie wiatry że drzewa łamało, także ja się nie dziwię temu że dach na basenie runął, budynek ten jest na otwartej przestrzeni nie otaczają go żadne drzewa, przyszła duża wichura i dach zdarła 🙂 myślicie że w innych miastach takie budynki stoją nie naruszone, teraz narzekacie że się basen zawali, a kilka lat temu jak go budowano nikt nawet nie chciał myśleć a jakiś dodatkowych zabezpieczeniach które są bardzo drogie bo obywatele Jasła nie dali by tyle kasy a burmistrz wolał by sobie za to kupić nowy samochód ;D

po prostu
Gość
po prostu

Kropidło kropiło,ale nie dało gwarancji.Jak zwykle

zobaczymy
Gość
zobaczymy

zobaczymy.Po pierwsze basen jest super,po drugie dyrektor winien był patrzyć co sie dzieje z obiektem bo za bezpieczeństwo ludzi odpowiada karnie, a basen ma już 7 lat i po trzecie daj chłopu zegarek to za cholewę schowa – brakło dyr.Piękosia i już się wszystko sypie.ale będziemy moieć niedługo niezniszczalną ślizgawkę i niezatapialne kałuże dla pospulstwa tanio nowocześnie i niedrogo jako przyżekł godny zaufania ufuf dyr.T.B. i tu podpis Jasło pod rządami PIS-SLD lipiec 2009 r.Ta data też dla potomych.

ZZTop
Gość
ZZTop

Podobno teraz za miast czepków trzeba będzie stosować kaski ochronne!!

lisek
Gość
lisek

Brawo cuo.galeria jeszcze sie faktycznie nie wali.

jk
Gość
jk

Prokuratura najlepiej na wszystkim się zna. Od transplantologii aż po sufity podwieszane.

Fanka basenu ;/
Gość
Fanka basenu ;/

Ostatnio czytałam,że zagrożona jest cała konstrukcja basenu teraz już jest otwarty…
Nie zdziwię się jak sypnie się cały sufit

cuo
Gość
cuo

do lisek …Galeria ..po co to k… zluzuj chlopaku

lisek
Gość
lisek

A co w Jaśle sie nie sypie???Proszę wymienić choć 1 przykład.Bo ja k…nie znam.

do zjasła
Gość
do zjasła

Takiego pomieszania z poplątaniem dawno nie czytałem. Wiatry były takie, że niejednemu kołdrę zdarło.Jeżeli nie rozróżnia się dachu /nie naruszonego/ od sufitu podwieszonego z płyt gipsowych w przedsionku pływalni to pisze się takie dyrdymały i wyciąga niesamowite wnioski.

Close
X