r e k l a m a
Wiadomości

Krzaklewski finiszuje w Jaśle (tv)

Marian Krzaklewski, jedynka PO na Podkarpaciu odwiedził dziś Jasło. To jedno z ostatnich miejsc, gdzie kandydat koalicji szukał poparcia w wyborach. Krzaklewski na pewno zjednał sobie niektórych radnych oraz byłego burmistrza Jasła Andrzeja Kachlika.

Krzaklewski

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w restauracji „Panorama”, był obecny również Poseł Gowin, który tłumaczył, że wystawiając Krzaklewskiego na pierwsze miejsce na liście Platforma stawia na doświadczonego fachowca (m.in. z dziedziny międzynarodowego prawa pracy) oraz na rasowego polityka z dorobkiem.

Jestem przekonany, że pan Marian Krzaklewski będzie znakomicie dbał o interesy tego regionu, a równocześnie będzie reprezentował też w Parlamencie Europejskim bardzo bliską  mi wrażliwość chrześcijańsko-demokratyczną – mówił o kandydacie PO Jarosław Gowin.

Postawienie na fachowca było też spowodowane brakiem odpowiedniego kandydata z naszego terenu. Na pytanie jak poseł Gowin ocenia kondycję jasielskiej i podkarpackiej Platformy usłyszeliśmy:

Jestem członkiem władz krajowych i równocześnie posłem reprezentującym Kraków, w związku z tym nie wypada mi oceniać jak funkcjonuje lokalna Platforma. Mogę zagwarantować jedno, zarówno ja z pozycji członka władz krajowych PO jak i pan Marian Krzaklewski będziemy robić wszystko aby Jasło było lepiej rządzone – odpowiedział poseł.

O kandydacie wypowiadał się również bardzo pochlebnie Andrzej Kachlik, który jasno zaznaczył, że Krzaklewski jest jego kandydatem na europosła.

Kandydat Podkarpacia pan Marian Krzaklewski jest profesjonalistą w każdym calu i będzie doskonale nas reprezentował w Unii Europejskiej, stąd myślę, że jaślanie to docenią i w zbliżających się wyborach oddadzą na niego głos, co ja ze swoją rodziną już dziś mogę zadeklarować – powiedział Andrzej Kachlik.

Skrót wideo konferencji prasowej

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jazzz
Jazzz
2023 lat temu

Nowe ETYKIETKI na starym bublu… LUDZIE NIE WYBIERAJCIE BANKRUTOW (mimo ze popieram PO)..TO NIC NIE ZMIENI – TRZEBA NAM NOWYCH TWARZY, LUDZI MLODYCH, ENERGICZNYCH I NIE ZBRUCZONYCH POSTKOMUNISTYCZNA PRZESZLOSCIA..

staszek
staszek
2023 lat temu

z tego co wiem to cisza wyborcza jest 🙂

koło
koło
2023 lat temu

Zgłaszam portal o naruszenie ciszy wyborczej!

:-((
:-((
2023 lat temu

dalej kiełbasa wyborcza :upset: a ten trzeci gość po co na zdjęciach jest już tyle dobrego zrobił wypad!!

jasper
jasper
2023 lat temu

koło i staszek, ale z was ciemniaki 😆 tekst jest z wczoraj capy! Jakby dziś publikowali tobyście mogli protestować osły bez szkoły!
Poczytajcie a potem się wypowiadajcie.

koło
koło
2023 lat temu

Popatrz jasper na datę publikacji komentarzy.Portal ponosi odpowiedzialność za ich pojawienie się.Zresztą to już nie moja sprawa.Niech się teraz portal martwi.

dobrze poinformowany
dobrze poinformowany
2023 lat temu

Podobno Kachlik zapisał się do PO i w najbliszych wyborach ma startowac na burmistrz z tego ugrupowania a to checa jak wykoleguje Romeczka i Leszka Zduńskiego

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x