Wiadomości

Krzaklewski i Gowin w Pektowinie (tv)

Gdzie minister Grad nie może, tam kandydata na europosła pośle. Dziś bowiem ze związkami zawodowymi w Pektowinie rozmawiał Marian Krzaklewski oraz Jarosław Gowin. Wynikiem rozmów było zapewnienie, że będzie dialog między Ministerstwem Skarbu Państwa a związkowcami.

Przyczynkiem do rozmów były doniesienia prasowe o impasie w firmie i oburzeniu pracowników Pektowinu wypowiedzią ministra Grada. Rozmowy przebiegały w dobrej atmosferze i opierały się w głównej mierze na zapoznaniu się polityków z sytuacją w Pektowinie.

Po spotkaniu Jarosław Gowin podkreślił, że związki zawodowe trzeźwo oceniają sytuację w firmie, dając do zrozumienia, że Minister Skarbu Państwa zagalopował się w ocenie związkowców.

Podczas rozmowy ze związkowcami miałem poczucie, że oni niezwykle realistycznie oceniają sytuację w Pektowinie, z dużą odpowiedzialnością podchodzą do swoich postulatów – mówił Jarosław Gowin.

Marian Krzaklewski dodał z kolei, że załoga jest otwarta na dialog. I celem porozumienia powinno być nie tylko rozwiązanie problemów stricte pracowniczych ale także problemów ekonomicznych firmy.

Załoga jest otwarta na konkretny dialog, na przedstawienie oceny sytuacji gospodarczej, także skutków zarządzania. Chcielibyśmy poinformować ministerstwo o tym co myśmy tutaj widzieli i zaproponować, żeby doszło do rozmów, do dialogu. Chcielibyśmy, żeby w efekcie tego dialogu został rozwiązany nie tylko problem stricte pracowniczy ale też w perspektywie problem ekonomiczny firmy – mówił na konferencji Marian Krzaklewski.

Więcej o spotkaniu Krzaklewskiego i Gowina ze związkowcami w materiale wideo.


Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Antek
Antek
2024 lat temu

Co to – ten trzeci gość ma rozwiązywać problem zadłużenia:D:D:D:D To już lepiej oddajcie w zarząd Pani Burmistrz, będzie pięknie:D:D:D albo Senatorowi z rady nadzorczej:D:D:D
Kabaret:upset:

zwolniony
zwolniony
2024 lat temu

No to poczekamy !- ZOBACZYMY !!
Z tej gadki wniosek JEDEN !!-F BOSAK na rowerek i do domu !!Ale mam dziwne wrażenie ,że to tylko bicie piany wyborczej .

pracownik
pracownik
2024 lat temu

Wygląda na to,że poseł Gowin bez trudu rozpoznał,że słowo "sabotażysta" nie powinno być uzyte w kierunku Zwiazków Zawodowych.Brawo
Oby za tym poszły decyzje organu założyciels- kego,rady nadzorczej i sprawa znalazla epilog w właściwym organie ,wyspecjalizowanym w definiowaniu powyższego słowa z uwzględnieniem
podmiotowym ostatnich wydarzeń dotyczących ogromnego długu Pektowinu.Widać sprawiedliwość
nadchodzi,ale czy nadejdzie po 8-ym czerwca??? Mam obawy co do pojawienia się tezy,ze sprawa złożona,do wnikliwego zbadania
i werdyktu przed wyborami samorządowymi 2010.
A konsekwencje personalne? Pewnie rozejdzie się po kościach.Kruk krukowi itd,itd….

obi
obi
2024 lat temu

przeciez to tylko piana wyborcza,te obiecanki,skonczy sie na tylko na wymianie prezesa i finito ,nic wiecej nie zrobią

hitma n
hitma n
2024 lat temu

hahah do d*** ten drugi:):)

Zobacz także
Close
Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x