r e k l a m a
Wiadomości

Leszek Zduński kandydatem do Europarlamentu?

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Redakcja Jaslonet.pl Zastępca Burmistrza Miasta Jasła Leszek Zduński wystartuje w najbliższych wyborach do Europarlamentu. Prawdopodobnie zajmie 8. miejsce na liście Platformy Obywatelskiej.

Zastępca Burmistrza Miasta Jasła Leszek Zduński

Jak to wpłynie na polityczne notowania Leszka Zduńskiego w Jaśle? Najprawdopodobniej przekonamy się o tym w najbliższych wyborach na Burmistrza Miasta Jasła.

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hope
Hope
2024 lat temu

Co EuroPosly zrobily dla Polski do tej pory to nie wiem..wiem jedno, ze "regionalny" kandydat z pewnoscia bedzie mial pozytywny wplyw na ta czesc Europy…jesli przejdzie..

Arni
Arni
2024 lat temu

Przecież na I miejscu na liście z podkarpacia do Europarlamentu będzie nasz ulubieniec Maniek Krzaklewski to jakie szanse ma nasz Vice ?:(

PLXXI
PLXXI
2024 lat temu

Najbliższe wybory do Europarlamentu będą doskonałym sprawdzianem dla naszych lokalnych polityków-potencjalnych kandydatów na Burmistrza Miasta Jasła w 2010 roku. Będą mogli ocenić swoje szanse na objęcie władzy w jasielskim magistracie.

normal
normal
2024 lat temu

Bardzo dobrze.Nie boi się wystartować i sprawdzić swoje poparcie przed wyborami na burmistrza.Niech PiS wystawi Marię Kurowską, jeśli się nie boją.Obawiam się jednak że zakończyłoby się to totalną kompromitacją Pani Burmistrz i całego PiS na Podkarpaciu:yes:

eL
eL
2024 lat temu

Jedziesz Lesiu jedziesz na platformie PiS'u.
Dobrze, że nie przekonali Cię do kandydowania z listy Kaczyńskich

wyjadacz
wyjadacz
2024 lat temu

Błąd Panie Leszku, błąd. Jeżeli potrafi Pan skierować myśli poza własny czubek nosa, niech Pan pomyśli szerzej i spróbuje pojąć dlaczego.

olek
olek
2024 lat temu

nie ośmieszałby sie chłop,po co mu to,przecież wynik z góry znany.ehh

vv
vv
2024 lat temu

Będzie wielka kompromitacja Zduńskiego i Platformy a dlaczego Kmieć nie startuje może by go poparł p Marszałek i PiŚuarowcy tylko sę schował może ma znowu problem z nogą może na ten czas się rozchoruje ale napewno ma problem z pszczołami i z głową jego dni są policzone w Platformie

Jaślanin
Jaślanin
2024 lat temu

Ważą się losy życia p. Leszka Zduńskiego.Może to być test na szanse wyborcze na stanowisko burmistrza przyszłej kadencji,a może to oznaczać skrócenie kariery wiceburmistrza obecnej kadencji.Pan Leszek to sportowiec,zatem taktyka jest mu nie obca,wie co ryzykuje…Myślę,że start do Europarlamentu
p. Zduńskiego to dobra wiadomość dla Jasła,bo to porządny człowiek…

biosek
biosek
2024 lat temu

Pan Zduński to najlepszy kandydat na burmistrza Jasła.Ruda Maryśka do pięt mu nie dorasta:lol:

Kibic
Kibic
2024 lat temu

Jestem jak najbardziej za tym , Poznałęm osobiście Pana Leszka i popieram Go w przyszłych wyborach w Jaśle !!!!
Brawo i trzyamm kciuki.

ciekawski
ciekawski
2024 lat temu

Do "normal", czyż byś się łudził że start Pana Z….. będzie czymś więcej niż wielką totalną kompromitacją Pana wice-Burmistrza i całego PO na Podkarpaciu?!.

Jaslanin
Jaslanin
2024 lat temu

Niech zajmuje się sportem, niech będzie trenerem itp., ale lepiej, żeby z takimi stanowiskami dał sobie spokój, bo o administracji i rządzeniu ma pojęcie zerowe. Czyli troszkę większe niż Kurowska.

Sympatyk
Sympatyk
2024 lat temu

cienko to widzę, Panie kandydacie !

Back to top button
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x