r e k l a m a
Wiadomości

Maria Kurowska zachęca do udziału w eurowyborach

Są różne metody mobilizacji społeczeństwa do wzięcia udziału w głosowaniu ale najskuteczniejszą z nich jest happening. To narzędzie komunikacji ze społeczeństwem w atrakcyjny sposób przekonuje odbiorców do poparcia danej idei.

W poprzednich wyborach parlamentarnych wyborców do głosowania dopingowało hasło „Nie bądź durny, idź do urny” oraz „Zmień kraj. Idź na wybory”, jasno dając do zrozumienia, że „Twój” głos w wyborach się liczy.

W wyborach do Europalamentu stawia się na bardziej snobistyczne wartości. Miano „Pępka Europy” zdobędzie gmina, w której odnotowana zostanie najwyższa frekwencja wyborcza.

Do kampanii promującej pójście do urn włączył się również Urząd Miasta Jasła.

Pani burmistrz Maria Kurowska w liście do mieszkańców pisze, że „stać nas na miano Najbardziej Europejskiego Miasta w Polsce.”

„Pokażmy, że Jasło jest miastem wyjątkowym, a Jaślanie niezwykłą społecznością. Pokażmy Polsce i światu, że jesteśmy solidarni, niezłomni, zaangażowani. Pobicie rekordu frekwencji byłoby szansą na wielką promocję miasta w Polsce i Europie” – czytamy w liście do mieszkańców Jasła.

O jakiej promocji mowa? Głównie o zwrócenie uwagi na naszą historię. Jasła, kolebki przemysłu naftowego, perły architektonicznej dwudziestolecia międzywojennego. Miasta zniszczonego przez hitlerowców i odrodzonego jak Feniks z popiołów.

A co według Pani burmistrz może dać taka promocja?

„Zainteresowanie potencjałem i możliwościami współczesnego Jasła może spowodować zainteresowanie środowisk politycznych, biznesowych i przynieść wymierne korzyści dla Miasta” – pisze Maria Kurowska.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jaś
jaś
2021 lat temu

Może niech już środowisko polityczne zwłaszcza PiS-u da spokój Jasłu.Pani Burmistrz co z tą strefą ekonomiczną dla Jasła, którą obiecywał PiS?

PISIOR
PISIOR
2021 lat temu

przyłączyć morze do jasło, Ural do Szwecji a panią wysłać w kosmos na płomiennym feniksie dla promowanie ludzkości

?
?
2021 lat temu

Uśmiech numer 22

Robert
Robert
2021 lat temu

A mnie ten apel zniechęca! Jak patrzę na to zdjęcie to na pewno nie będę głosował na PIS i oczywiście na nie na platformę w osobie ZD.

Roman
Roman
2021 lat temu

Niby dobry pomysł, tylko, że demokracja nie polega na chodzeniu do urn wyborczych, tylko na wybieraniu ludzi, których chcemy wybrać. Tymczasem zgodnie z naszą ułomną ordynacją wybieramy ciągle tych samych ludzi, których nam od dwudziestu lat podpowiadają politycy. Ciągle te same gęby, starzejące się na naszych oczach, ludzie w większości nie kompetentni, kłótliwi, dbający wyłącznie o swoje korytko. A korytko w europarlamencie jest nie najgorsze – 100 tys zł miesięcznie. Mam pytanie – o czym tam będą nasi wysłańcy rozmawiać, jeżeli nie znają obcych języków? A tylu jest w naszym kraju młodych i zdolnych ludzi, lub doświadczonych, mądrych, którzy nie… Czytaj więcej »

Pomian
Pomian
2021 lat temu

"Niech żyje bal"- Jasło to jęzor uwagi świata i Europy,bo gawiedż głosować ma za tym co nic nie daje.A może praca od 8-ego będzie dla wszystkich,jakieś pieniadze(mogą byc w euro)- NIE!!! Bedzie co było i jeszcze gorzej.Zatem po co wygrywać? By sie ośmieszać??? Mało to było autobusu za którym pasażery idom pieszo? To to samo,spęd dla konkretnych wybrańców losu .Zostawmy wybory ludowi,niech sam zdecyduje czy warto iść,czy warto nie iść… To nie sumo,to życie krwią potu spływające i z oczami podpuchnietymi od "dobrobytu" słynace.A jest na kogo głosować??? Na stare serialowe postacie,koty Filemony ???Róbta co chceta-to słowa wieszcza i guru… Czytaj więcej »

ixi
ixi
2021 lat temu

isc na wybory i WYKOPAC PiSowski element RAZ NA ZAWSZE!

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X