Wiadomości

Matka z 3 promilami „opiekowała się” dziećmi

Policjanci z jasielskiej komendy interweniowali w domu, gdzie nietrzeźwa matka „opiekowała się” 2-letnią córeczką i 6-letnim synem. Badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w jej organizmie. Funkcjonariusze przekazali dzieci pod opiekę rodziny. Za swoje zachowanie kobieta będzie odpowiadać przed sądem.

Matka z 3 promilami "opiekowała się" dziećmi (fot. internet)
Matka z 3 promilami "opiekowała się" dziećmi (fot. internet)

Po otrzymaniu niepokojącego zgłoszenia, że pijana matka opiekują się małymi dziećmi, dyżurny komendy skierował policyjny patrol do jednego z domów w gminie Jasło. W mieszkaniu funkcjonariusze zastali kobietę, od której wyraźnie czuć było zapach alkoholu. Kontakt z nią był utrudniony. W domu pod jej „opieką” przebywała 2-letnia córeczka. Ponadto okazało się, że pod „opieką” kobiety był także 6-letni syn, który przed przyjazdem patrolu poszedł do sąsiada.

Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem potwierdziło, że 27-letnia kobieta jest mocno pijana. Urządzenie wskazało blisko 3 promile alkoholu w jej organizmie. Funkcjonariusze przekazali dzieci pod opiekę rodziny.

Zgromadzony w tej sprawie materiał funkcjonariusze prześlą do sądu rodzinnego, który podejmie decyzję o dalszych losach nieodpowiedzialnej matki.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x