Wiadomości

MBP w Jaśle kolejny raz nagrodzona! Superstatuetka dla Małgorzaty Piekarskiej

Kolejny raz doceniona została działalność Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle na rzecz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.  Fundacja ABCXXI – Cała Polska Czyta Dzieciom jako jedynej na Podkarpaciu przyznała Superstatuetkę za działania w roku szkolnym 2008/2009. Warto przypomnieć, że MBP w Jaśle nie po raz pierwszy została doceniona przez Fundację ABCXXI. Za działalność w roku szkolnym 2002/2003 otrzymała Statuetkę, w 2003/2004 – Medal, a w 2004/2005, 2005/2006 i 2007/2008 Superstatuetkę. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle to jedyna w kraju, tak często nagradzana instytucja.

Z pomocą przyjaciół udaje się zachęcić do czytania wielu młodych jaślan. Głośne czytanie dziecku sprzyja rozwojowi języka, pamięci i wyobraźni, uczy myślenia, zapewnia emocjonalny rozwój dziecka, uczy wartości moralnych, pomaga w wychowywaniu, poszerza wiedzę, poprawia koncentrację, kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na całe życie – powiedziała Małgorzata Piekarska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak wysoko oceniono naszą pracę i wszystkich, którzy aktywnie uczestniczą w kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” – dodaje M. Piekarska.

Wyniki  konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2008/2009 dostępne są na stronie: http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/nowa/index.php?page=kampania

MPB w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
brawomieszkaniec Jasłaczytelnik mskajkajaślanka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Czytelnik
Gość
Czytelnik

Gratulacje serdeczne za pracę pożyteczną dla jasielskiej społeczności.A na parterze JDK trwa obryzanie paznokci i zgrzytanie zębami(od sukcesów)-nieprawdaż?

Sołtys Staszek
Gość
Sołtys Staszek

Brawo Małgosiu!!! jesteś jedyną w powiecie jasielskim tak zaangażowaną i oddaną swej pasji osobą.

k
Gość
k

Ogromne gratulacje ! MBP W Jaśle spisuje się na medal. Pani Małgorzata świetnie wszystkim kieruje. Pozdrawiam serdecznie pracowników MBP Jasło.

jaślanin
Gość
jaślanin

Moje gratulacje,czy radni nie mieli racji ? Brawo!

jaślanka
Gość
jaślanka

dobrze, że wtedy radni zareagowali 🙂
gratulacje

kajka
Gość
kajka

brawo, gratulacje dla pani dyrektor i pracowników, bo to ich wspólny sukces.Aż dziwne, że Jasło może zasłynąć na całą Polskę takim megasukcesem.

czytelnik ms
Gość
czytelnik ms

Serdecznie gratuluję Pani Dyrektor i całej Załodze.

mieszkaniec Jasła
Gość
mieszkaniec Jasła

Należna nagroda dla całego Zespołu MBP i dyrektor MOJE Gratulacje !Pochwalam reakcje radnych jesienią ubiegłego roku !

brawo
Gość
brawo

Super
:):):):):)

Close
X