Wiadomości

MBP w Jaśle kolejny raz nagrodzona! Superstatuetka dla Małgorzaty Piekarskiej

Kolejny raz doceniona została działalność Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle na rzecz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.  Fundacja ABCXXI – Cała Polska Czyta Dzieciom jako jedynej na Podkarpaciu przyznała Superstatuetkę za działania w roku szkolnym 2008/2009. Warto przypomnieć, że MBP w Jaśle nie po raz pierwszy została doceniona przez Fundację ABCXXI. Za działalność w roku szkolnym 2002/2003 otrzymała Statuetkę, w 2003/2004 – Medal, a w 2004/2005, 2005/2006 i 2007/2008 Superstatuetkę. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle to jedyna w kraju, tak często nagradzana instytucja.

Z pomocą przyjaciół udaje się zachęcić do czytania wielu młodych jaślan. Głośne czytanie dziecku sprzyja rozwojowi języka, pamięci i wyobraźni, uczy myślenia, zapewnia emocjonalny rozwój dziecka, uczy wartości moralnych, pomaga w wychowywaniu, poszerza wiedzę, poprawia koncentrację, kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na całe życie – powiedziała Małgorzata Piekarska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak wysoko oceniono naszą pracę i wszystkich, którzy aktywnie uczestniczą w kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” – dodaje M. Piekarska.

Wyniki  konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2008/2009 dostępne są na stronie: http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/nowa/index.php?page=kampania

MPB w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
2024 lat temu

Gratulacje serdeczne za pracę pożyteczną dla jasielskiej społeczności.A na parterze JDK trwa obryzanie paznokci i zgrzytanie zębami(od sukcesów)-nieprawdaż?

Sołtys Staszek
Sołtys Staszek
2024 lat temu

Brawo Małgosiu!!! jesteś jedyną w powiecie jasielskim tak zaangażowaną i oddaną swej pasji osobą.

k
k
2024 lat temu

Ogromne gratulacje ! MBP W Jaśle spisuje się na medal. Pani Małgorzata świetnie wszystkim kieruje. Pozdrawiam serdecznie pracowników MBP Jasło.

jaślanin
jaślanin
2024 lat temu

Moje gratulacje,czy radni nie mieli racji ? Brawo!

jaślanka
jaślanka
2024 lat temu

dobrze, że wtedy radni zareagowali 🙂
gratulacje

kajka
kajka
2024 lat temu

brawo, gratulacje dla pani dyrektor i pracowników, bo to ich wspólny sukces.Aż dziwne, że Jasło może zasłynąć na całą Polskę takim megasukcesem.

czytelnik ms
czytelnik ms
2024 lat temu

Serdecznie gratuluję Pani Dyrektor i całej Załodze.

mieszkaniec Jasła
mieszkaniec Jasła
2024 lat temu

Należna nagroda dla całego Zespołu MBP i dyrektor MOJE Gratulacje !Pochwalam reakcje radnych jesienią ubiegłego roku !

brawo
brawo
2024 lat temu

Super
:):):):):)

Zobacz także
Close
Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x