r e k l a m a
Wiadomości

Miasto zamknięte dla ruchu samochodowego

Przed chwilą zapadła decyzja o zamknięciu centrum miasta dla ruchu samochodowego. Po mieście mogą się poruszać jedynie jednostki biorące udział w akcji ratowniczej. Samochody z ulicy Kazimierza Wielkiego są kierowane na ulicę Igielną lub Plac Żwirki i Wigury.

ul. Jagiełły, godz. 17.00

Zalane jest osiedle Szajnochy, woda doszła do ulicy Jagiełły (obok drukarni). Podtopiony jest również Plac Bartłomieja. Trwa tam układanie worków z piaskiem. Nie przejezdna jest ulica Wałowa (za budynkiem ZUS). Strażacy wypompowują wodę ze studzienki, która zalała ulicę.

ul. Wałowa, godzina 17.00

Na Jasiołce woda podnosi się, policjanci nie pozwalają gapiom przebywać na moście, do korony wału brakuje kilkanaście centymetrów.

kk
Jaslonet.pl

– – –

Most na Jasiołce, godz. 17.30

ul. Jagiełły

Plac Bartłomieja

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
32 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przerażony
Przerażony
2024 lat temu

Masakra!
a propos panie redaktorku: "policjanci nie pozwalają >>gapią<< przebywać"…

sajm
sajm
2024 lat temu

Władze to wymiany!!!!!!!!!!!! Zamiast budowac deptaki i wydawac pieniadze na odznaczenia to lepiej byloby te pieniadze przeznaczyc na ulepszenie wałów. Gdzie zapora w Myscowej o ktorej slychac juz od dobrych paru lat????

ja
ja
2024 lat temu

To zdjęcie po moście na Jasiołce to ulica Szajnochy

ek
ek
2024 lat temu

czy to nie są znaki czasu?

dsdfd
dsdfd
2024 lat temu

tragedia:(

kris
kris
2024 lat temu

to wszystko przez ten wulkan w islandi

thirtytwo
thirtytwo
2024 lat temu

Flaszka i Kwiaty dla kazdego Pana Strazaka !

lol
lol
2024 lat temu

:);):|:(:o:pB):D:rol::uhoh::uhoh::shy:
:no::shy::lol::rip::yes::mad::bigeek:
:bigrazz::smilewinkgrin::confused::upset::sleep:

mos
mos
2024 lat temu

nie wiecie czy jasiołka ma jeszcze przybrać?

ortograf
ortograf
2024 lat temu

gapiom, nie gapią. poprawcie sobie

facybon
facybon
2024 lat temu

tragos.

jasło
jasło
2024 lat temu

:bigeek:

Kaśka
Kaśka
2024 lat temu

Nie mam słów szkoda mi tych biedny ludzi,ale przecież teraz może być tak co roku .Zmiana klimatu daje osobie znaki.Musimy zacząć budować zbiorniki retencyjne dalej być tak nie może !!!!!!!!!!!!!Szkoda że rząd tyle naobiecywał a wielu powodzian nie ma za co żyć…oczywiście nie wszyscy ……ale w paru przypadkach na pewno!!!!!!!!!!!!!!!!

absolwent ZST Jasło
absolwent ZST Jasło
2024 lat temu

Katastrofa 🙁

beta
beta
2024 lat temu

Zeromskiego zalewa!!

karo
karo
2024 lat temu

:no:

wiktoria
wiktoria
2024 lat temu

Napisano dnia: 30.05.2010, 09:07 Maria Kurowska –Wały zdały egzamin – Trudno sobie wyobrazić, jakie byłyby zniszczenia gdyby powódź przyszła wcześniej. Ostatni odcinek wału na Gądkach oddawaliśmy w ubiegłym roku. Wały znakomicie się sprawdziły, jak też wykazały nam, gdzie należy poczynić starania o dalsze zabezpieczenie miasta wałami i jakie inne działania podjąć. Burmistrz zaznaczyła, że wały wybudowane w Jaśle były jedynymi nowymi wałami na Podkarpaciu. – Nasze miasto zostało potraktowane w bardzo dobry sposób. – mówiła Maria Kurowska, dodając, iż wypełniły one swoją rolę – Na wałach w woj. podkarpackim nie było nigdzie przerwania. Są one na bieżąco przeglądane i konserwowane.… Czytaj więcej »

literka
literka
2024 lat temu

cytat:Policjanci nie pozwalają gapią przebywać na moście .Nie pisze się gapią tylko gapiom. Brakuje jednej litery a jest różnica tak jak w słowie jakoś i jakość.

nononono
nononono
2024 lat temu

:p:);):|:(:o:pB):D:rol::uhoh::no::shy::lol::rip::yes::mad::bigeek::bigrazz::smilewinkgrin::confused::upset::sleep:

kaz@ny
kaz@ny
2024 lat temu

do sajm,, Zapory nie ma bo PO wycofalo projekt przygotowany przez PIS..uznano za zbedny wydatek..

PUMA
PUMA
2024 lat temu

A nasza Konopnickiej się wybroniła.Jest tak zniszczona,wszyscy o niej zapomnieli.Pani burmistrz nic dla nas nie robi.Dobrze,że i powódź o nas zapomniała.

KLUCZ
KLUCZ
2024 lat temu

Do kazony;Jeśli nie znasz tematu to nie pisz.Projekt nie był kompletny nie było nawet przestrzennego zagpodarowania i brakowało wiele wiele innych dokumentow te czasy się skonczyły gdzie mozna było budować dom bez pozwolenia.Najlepiej zwalić na PO.a co dla Jasla zrobił ten Wasz PiS.

Teresa
Teresa
2024 lat temu

to co zrobione to wlasnie zasluga PIS,juz zapomnieliscie o p.Zajacu jak pomagal.Ja jestem z Dębicy ale obserwuje też Jaslo i wiem ze duzo zawdzieczacie m.in.z PISu śp.p.Zającowi

ms
ms
2024 lat temu

co za brednie z tymi zaporami?!
na Ropie w Klimkowce jest zapora i co?
uratowala kogos przed zalaniem???
a moze przeciwnie

przerazony bo w polskim bledy?
przerazony bo w polskim bledy?
2024 lat temu

przerażony, to Ty sie pomyliles, koleszka z redakcji dobrze napisal:D "gapiom" jest poprawnie, "gapią" to się ludzie, zparaszam do powtorzenia gramatyki polskiego

wyborca
wyborca
2024 lat temu

Gdzie jest Kaczyński i cały PiS?Czemu go nie ma gdy go potrzebujemy?Przecież to jego elektorat!

...
...
2024 lat temu

Do ms!
To nie wina zapory, tylko ludzi, którzy nią zarządzają, bo zapora swoje zadanie wykonuje należycie ale niestety za ludzi myśleć ona nie będzie.Wystarczy pomyśleć:
Prognozy pogody od kilku dni są bardzo złe ale zbliża się długi weekend więc jeśli prognozy się nie sprawdzą to dopiszą turyści nad jeziorkiem i biznes będzie się kręcił, a bez wody żywego ducha tam nie będzie. Ryzyko.
Niestety meteorolodzy się jednak nie pomylili!!!
Ja mam przynajmniej takie odczucie ze ktoś za tę klęskę jest odpowiedzialny. Rożnów już od wtorku wodę spuszczał aby nie igrać z pogodą.

ek
ek
2024 lat temu

zgadzam się z Tobą . …

ble
ble
2024 lat temu

be

kaskader
kaskader
2024 lat temu

Do wszystkich pisarzy tych smsow przylaczam sie do was jesli chodzi o krytyke pod jednym warunkiem jesli mamy krytykowac juz od gomulki a po gomulce byl starsi dobrze pamietaja obiecywal nam ze zbuduje druga POLSKE-drugiej nie zbudowal a do tego calkiem zapomnial o PIERWSZEJ i tak to leci wszyscy duzo wymagaja od obecnego rzadu ktory jest dwa lata i chcecie zeby w tych dwoch latach te 65ec lat co wszystkie poprzednie za……lily.NADROBIL!!!!!!!!!! ITD.ITP.

kaskader
kaskader
2024 lat temu

Do TERESY!!TO co jest zrobione w JASLE to musze cie wyprowadzic na prosta bo jest to wylacznie zasluga sp.PANA ZAJACA!!!.A twojemu PISowi nalezy sie order z drutu kolczastego razem z RYDZYKIEM.CO ty zrobilas dobrego dla DEBICY razem z TWOIMI PISIORAMI na pokazanie mi Twoich zaslug nie bedziesz miec problemow ja urodzilem sie tez w Debicy a moim pracodawca byl "STOMIL DEBICA" Po dzen dzisiejszy jeszcze w tym miescie mieszkam!!!

michał kwilosz
michał kwilosz
2024 lat temu

boze co sie stało poprostu ropacz 😮

Back to top button
32
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x