Wiadomości

Mikołaj rozdał prezenty w ramach akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę" (foto)

114 paczek trafiło do rodzin potrzebujących pomocy w ramach ogólnopolskiej akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”, organizowanej w Jaśle przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Zbiórka produktów trwała od 4 do 16 grudnia i była przeprowadzana w jasielskich sklepach. Zbierano wyłącznie dary rzeczowe w postaci zabawek, artykułów szkolnych, papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy, produktów spożywczych. Podczas akcji, podobnie jak w latach ubiegłych nie były przyjmowane datki pieniężne.


– Patrząc na ilość zebranych darów, śmiało możemy stwierdzić, że zeszłoroczna akcja cieszyła się, podobnie jak w latach ubiegłych sporym zainteresowaniem i wielką ofiarnością mieszkańców Jasła i okolic. Zebraliśmy łącznie 819 kg darów – mówiła dziś Iwona Klich, szefowa terenowego sztabu akcji w Jaśle.
Dary zebrane w ramach akcji trafiły dziś do dzieci z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej i do wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy na co dzień a zwłaszcza w okresie przedświątecznym.
Wręczanie paczek z darami odbyło się w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle. Poprzedziło je występ uczniów z prywatnej Szkoły Muzycznej „Yamacha” w Jaśle oraz chóru „Solideo” z I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle.


Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl
– – –
Fotoalbum:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
OKOLICE JASLA
OKOLICE JASLA
2024 lat temu

SZKODA ŻE TYLKO DZIECI Z MIASTA DOSTAJĄ PREZENTY, A ZE WSI GMINY JASŁO NIC

Zobacz także
Close
Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x