Wiadomości

Mogła zginąć we własnej wannie

Mająca problemy z poruszaniem się jaślanka, wpadła do wanny z wrzątkiem. Krzyki kobiety usłyszał sąsiad, który wezwał pomoc.

fot. stock

Jaślanka chciała wziąć kąpiel, ale nie sprawdziła, że leje się wrzątek, wchodząc od wanny doznała szoku, straciła równowagę i wpadła do wrzącej wody. Kobieta mająca problemy z poruszaniem się, nie mogła wydostać się z wanny. Zaczęła wzywać pomocy.

Krzyki kobiety usłyszał sąsiad, który wezwał policję. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze sierż. sztab. Jan Grzyb i st. sierż. Paweł Wojdyła weszli do mieszkania, którego drzwi były otwarte. Głos kobiecy dobiegał z łazienki, funkcjonariusze natychmiast wyciągnęli kobietę z wanny. Została przewieziona do szpitala, doznała ciężkich poparzeń ciała.   

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2024 lat temu

pomoc sasiedzka! brawo

jasiek
jasiek
2024 lat temu

O co chodzi w tym artykule?

kiti
kiti
2024 lat temu

do jasiek. Baba co ma problem z chodzeniem robiła se kąpiel i nie sprawdziła temperatury wody i wpadła do wrzątku z którego nie mogła sie wydostać. Ale dwa zuchy z policji ją uratowały, po telefonie sąsiada.

magilla
magilla
2024 lat temu

Jak się nudzić w tym mieście skoro ciągle boki mozna zrywać.Było drzewo Adolfa,były pszczoły drzewne kłujace w d… strażaków,a teraz lądowanie dupskiem w ukrop i to w dniu rocznicy lądowania czlowieka na ksieżycu i w chwile po zawaleniu dachu w budynku z zimną wodą…Tworzy się kabaret live na naszych oczach…

mor
mor
2024 lat temu

Zacznijmy od tego że nie była to wrząca woda bo z kranu nigdy taka nie leci więc oparzenie też nie jest wielkie z tego co wiem kobieta ta nie ma aż tak poważnego problemu z chodzeniem faktem jest że wpaść do gorącej wody to nic przyjemnego bo organizm dostaje wtedy szoku ale nie mówmy tu o oparzeniu nie wiadomo którego stopnia poprostu zwykłe oparzenie.A kobieta ma nauczkę każdy myślący przed wejściem do wody choćby trochę sprawdza jej temperaturę

mietek
mietek
2024 lat temu

mor jestes i…!!!

Zobacz także
Close
Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x