MiastoWiadomości

Motocyklista zderzył się ze skodą

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Święcanach. W zdarzeniu motocykla z osobową skodą ucierpiały dwie osoby, 19-letni motocyklista i jego pasażer.

Motocyklista zderzył się ze skodą (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący motocyklem ETZ 150, 19-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn, jechał z pasażerem w kierunku Szerzyn. W Święcanach na żwirowej drodze,  zderzył się czoło z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą octawią.

W wyniku wypadku jadący motocyklem mężczyźni trafi do jasielskiego szpitala. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich, u 19-latka kierującego jednośladem stwierdzono m.in. wstrząśnienie mózgu oraz złamanie żuchwy. Podróżujący wraz z nim pasażer doznał urazu ręki i ogólnych potłuczeń.  Kierowca samochodu nie odniósł obrażeń i był trzeźwy. Od motocyklisty pobrano krew do badań stanu trzeźwości.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady mające związek ze zdarzeniem. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący motocyklem nie miał uprawnień do kierowania oraz  posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Posterunek Policji w Skołyszynie.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x