Wiadomości

Na każdą kieszeń!

Wyjątkowa letnia promocja w Argus Energy!

Klimatyzatory na każdą kieszeń

Klimatyzatory renomowanych marek na każdą kieszeń!
Teraz już od 2400 zł z montażem!
Skorzystaj z usług i wiedzy firmy z 20-letnim doświadczeniem!

Oferujemy swoje usługi w zakresie projektowania, doboru, dostawy i montażu urządzeń klimatyzacyjnych oraz kurtyn powietrznych. Oferowane klimatyzatory posiadają możliwość programowana czasu pracy, temperatury wymaganej w pomieszczeniu, jak i również wyposażone są w funkcję dodatkową – dogrzewanie w okresie przejściowym. Klimatyzacja zapewni Państwu komfort pracy oraz prestiż niezbędny przy prowadzeniu interesów.

Dlaczego warto zamontować klimatyzację?

Komfort cieplny to uczucie satysfakcji człowieka z warunków cieplnych panujących w pomieszczeniu, w którym przebywa. Wynika on z bilansu ilości ciepła wytwarzanej przez organizm w wyniku metabolizmu, a stratami ciepła do otaczającego środowiska.

Na uczucie komfortu cieplnego mają wpływ czynniki zewnętrzne, do których zalicza się temperaturę i wilgotność względną powietrza, prędkość przepływu powietrza, temperaturę przegród otaczających pomieszczenie i asymetrię rozkładu temperatury w pomieszczeniu, oraz indywidualne, czyli metabolizm, zdolność aklimatyzacji i izolacyjność cieplną odzieży.

Klimatyzacja na każdą kieszeń

Urządzenia klimatyzacyjne umożliwiają regulację temperatury i wilgotności względnej poprawiając komfort cieplny użytkowników. Podstawową funkcją klimatyzatorów jest eliminacja zewnętrznych i wewnętrznych zysków ciepła.

Zewnętrzne zyski ciepła pochodzą od:
• powietrza wentylacyjnego wprowadzanego do pomieszczeń,
• nasłonecznienia przez przegrody przezroczyste (np. okna) i przegrody nieprzezroczyste (np. ściany, podłogi, dachy),
• akumulacji w przegrodach budowlanych.

Wewnętrzne zyski ciepła pochodzą od:
• ludzi,
• urządzeń,
• oświetlenia.

Nowoczesne klimatyzatory posiadają funkcję pracy w trybie pompy ciepła. Dzięki temu możliwe jest ogrzewanie pomieszczeń w okresie zimowym, nawet gdy temperatury powietrza zewnętrznego sięgają -20oC.

Klimatyzacja na każdą kieszeń

Zaletą klimatyzatorów jest także możliwość osuszania powietrza, co zwiększa poczucie komfortu i zatrzymuje wzrost zanieczyszczeń i pleśni. Właściwa wilgotność zapewnia również dłuższą żywotność domu i urządzeń.

Klimatyzacja wpływa także na jakość powietrza wewnętrznego, co przekłada się na nasze zdrowie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, wielostopniowych filtrów (mechaniczne, UV, polifenolowe, jonowe) klimatyzatory oczyszczają powietrze zewnętrzne z kurzu, pyłków, dymu, a nawet zabijają wirusy i grzyby.

Klimatyzacja na każdą kieszeń

Szeroka gama urządzeń klimatyzatorów pozwala na optymalne dobranie urządzenia do wystroju i rodzaju pomieszczenia.

Nasi eksperci w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji są do Państwa dyspozycji w siedzibie firmy Argus Energy w Jaśle przy ulicy Floriańskiej 121. Tel/fax: /13/ 44 639 02, kom.: 785 300 400, mail: sekretariat@argus.jaslo.pl

Więcej informacji na temat klimatyzacji możecie przeczytać w artykule pt. „Jaki wybrać klimatyzator”.

Artykuł sponsorowany

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Zobacz także
Close
Back to top button