r e k l a m a
Wiadomości

Nadzwyczajna sesja o przeciwdziałaniu powodzi

Dzisiaj na sesji miejskiej rajcy zaopiniują projekt studium ochrony przeciwpowodziowej – I etap pn.: „Określenie zagrożenia powodziowego w zlewni Wisłoki”.

Ponadto w programie sesji znalazło się: „Wyrażenia zgody na wspólną realizację zadania pn.: „Rewitalizacja otwartych przestrzeni rekreacyjnych Miasta Jasła” przez Miasto Jasło, Województwo Podkarpackie oraz podmioty spoza sektora finansów publicznych.”

Radni pochylać się będą również nad uchwałą w sprawie „udzielenia pomocy rzeczowej dla Województwa Podkarpackiego.” Zostaną także przyjęte zmiany w budżecie miasta.

Początek sesji godzina 15.00, sala posiedzeń UM.

kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
RadajaślakStaryfff Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
fff
Gość
fff

Żeby się za bardzo nie pochylili, bo się przewrócą albo garby im wyrosną.

Stary
Gość
Stary

Radzą, dyskutują, uchwalają bezwartościowe programy i biorą ciężką kasę za każde posiedzenie. Kolejne "przeciwdziałanie i zapobieganie" na gębę i na papierze.

jaślak
Gość
jaślak

Rozebrać wały na Gądkach i będzie święty spokój.

Rada
Gość
Rada

Radni bezradni tak jak i pozostali władcy miasta i powiatu – na dobrą sprawę nikt nie wie co było przyczyną ostatniej powodzi – oskarżanie Klimkówki to droga na skróty oraz zwolnienie od odpowiedzialności za własne zaniedbania. Jedno jest pewne: miasto nie ma żadnego zabezpieczenia przed powtórną powodzią – może nawet w większej skali. Projektem studium ochrony nie załatwi się tego problemu zwłaszcza, że studium robione było przed powodzią, nie uwzględnia takiego napływu wód jak w czercu b.r. i ma wartość co najwyżej archiwalną. Radźcie dalej – nadzieja jedynie w opatrzności boskiej.:yes:

Close
X