Wiadomości

Nadzwyczajna sesja o przeciwdziałaniu powodzi

Dzisiaj na sesji miejskiej rajcy zaopiniują projekt studium ochrony przeciwpowodziowej – I etap pn.: „Określenie zagrożenia powodziowego w zlewni Wisłoki”.

Ponadto w programie sesji znalazło się: „Wyrażenia zgody na wspólną realizację zadania pn.: „Rewitalizacja otwartych przestrzeni rekreacyjnych Miasta Jasła” przez Miasto Jasło, Województwo Podkarpackie oraz podmioty spoza sektora finansów publicznych.”

Radni pochylać się będą również nad uchwałą w sprawie „udzielenia pomocy rzeczowej dla Województwa Podkarpackiego.” Zostaną także przyjęte zmiany w budżecie miasta.

Początek sesji godzina 15.00, sala posiedzeń UM.

kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
fff
fff
2024 lat temu

Żeby się za bardzo nie pochylili, bo się przewrócą albo garby im wyrosną.

Stary
Stary
2024 lat temu

Radzą, dyskutują, uchwalają bezwartościowe programy i biorą ciężką kasę za każde posiedzenie. Kolejne "przeciwdziałanie i zapobieganie" na gębę i na papierze.

jaślak
jaślak
2024 lat temu

Rozebrać wały na Gądkach i będzie święty spokój.

Rada
Rada
2024 lat temu

Radni bezradni tak jak i pozostali władcy miasta i powiatu – na dobrą sprawę nikt nie wie co było przyczyną ostatniej powodzi – oskarżanie Klimkówki to droga na skróty oraz zwolnienie od odpowiedzialności za własne zaniedbania. Jedno jest pewne: miasto nie ma żadnego zabezpieczenia przed powtórną powodzią – może nawet w większej skali. Projektem studium ochrony nie załatwi się tego problemu zwłaszcza, że studium robione było przed powodzią, nie uwzględnia takiego napływu wód jak w czercu b.r. i ma wartość co najwyżej archiwalną. Radźcie dalej – nadzieja jedynie w opatrzności boskiej.:yes:

Zobacz także
Close
Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x