r e k l a m a
Wiadomości

Nagroda dla Krystyny Kasprzyk dzieli radnych

W poniedziałek na sesji Rady Miasta radni podejmą decyzję w kilku ważnych sprawach. Niektóre punkty budzą jednak spore kontrowersje.

W poniedziałek zostanie ustalona wysokość podatków: od nieruchomości, środków transportowych i opłaty od posiadania psów.

Zostanie podana informacja z analizy oświadczeń majątkowych radnych, zastępców burmistrza, skarbnika, kierowników jednostek organizacyjnych gmin, osób zarządzających i członków organu zarządzającego gminną osobą prawną oraz osób wydających decyzje administracyjne w imieniu burmistrza.

Przyznane mają być także nagrody roczne za 2008 r. dyrektorom miejskich instytucji kultury w Jaśle, w tym Krystynie Kasprzyk, dyrektor Jasielskiego Domu Kultury. Ten punkt na pewno wzbudzi gorącą dyskusję wśród radnych.

Krystyna Kasprzyk, dyrektor JDK. fot. W. Żebracki

Podkreślają oni, że działalność Krystyny Kasprzyk budzi kontrowersje.

Z jednej strony pani dyrektor może wykazać się ilością zorganizowanych imprez kulturalnych w mieście (m.in. wystawami, wernisażami, występami kabaretów, programami np.: Park Sztuk Rozmaitych czy ostatnio Jasielskie Spotkania z Teatrem). Z drugiej strony, według przeciwników Krystyny Kasprzyk nie tworzy ona klimatu zrozumienia dla młodych jasielskich twórców, pomocy przy realizacji przedstawianych przez nich nowych i gotowych pomysłów.

Zespół Krusher na temat sytuacji w JDK

Radni będą chcieli również uzyskać odpowiedź na pytania związane z działalnością i funkcjonowaniem Jasielskiego Domu Kultury.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ronin
Ronin
2024 lat temu

Taaa nagroda za całokształd działania na rzecz Marka Wiatra, promowanie jakiegoś artysty od siedmiu boleści kreowanie go wjaśle gdyż krosno go zlało bo awet jego plakatów nie wywiesili a jasielski JDK stałsie wielkim promotorem – i co nam z tego Wiatra hmm wsumie to tak jak Przeminelo zwiatrem – jedyna załuga to wsparcie drukarni z mega formatami plakatów chaotychnym naklejaniem go na jasielskich koncertach, jaka idea panuje wtym JDK który ignoruje młodą sztukę która w Jaśle powoli umiera bo pani Krystyna K. ma jakieś ignoranckie impertynenckie podejście do muzyki rokowej – dla kapel rockowych nie ma żadnego wsparcia a jakiś… Czytaj więcej »

JAŚLANIN
JAŚLANIN
2024 lat temu

PISOWCZYKI -dość tego bagna ,dość kumoterstwa i łapówkarstwa bo jak nie to zobaczycie wkrótce co się bedzie działo…..!!!!!

antyRonin
antyRonin
2024 lat temu

Pani Kasprzyk należy się nagroda i winna ona być wysoka, gdyż Pani kasprzyk robi dużo dobrego dla Jasła. Nie zgadzam się z tym co pisze Ronin. Popieram Panią Kasprzyk i Panią Burmistrz Marię Kurowską.

ixi
ixi
2024 lat temu

hipokryzja i kolesiostwo pisobolszewii – siega szczytu :no: ..

Edziu
Edziu
2024 lat temu

Pani Kasprzyk nie należy się żadna nagroda.Nie potrafi skoordynować działań w JDK-u,a to co się dzieje podczas Dni Jasła to przechodzi ludzkie pojęcie.Na Dni Jasła nie ma żadnych atrakcji.Coś tam próbują inni ratować jakimiś konkurencjami.To się chyba nazywa Munduriada,ale nie jest to organizowanie przez JDK i Panią Kasprzyk.Robią to inni.Tylko dlaczego w tak wczesnych godzinach?

do antyronin
do antyronin
2024 lat temu

no to jest was już troje:):):)

Ronin
Ronin
2024 lat temu

antyRonin – koleś pogadaj sobie z menageranmi zespołów jakie kryterja za występ na deskach JDK są – dlaczego Krusher poszedł z jdk dlaczego młodzi rockowi artysic nie sa w jdk- wiem powiesz bo to chemy i prostaki bitnycy – otuz ubiegam twoe pytanie i odpowiadem rozmawiałem z komendantem Straży Miejskiej ora z Panem Wypaskiem jeśli nie pomyliłem nazwiska w policji i po Krushfest nie była odnotowana żadna interwencja – i proszę nie tłumaczyć muzyki rockowej za szarpanie drutami bo ta muzyka ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny człowiek i nie każda muzyka jak pewnie pańskie pastorałki czy cos podobnego co… Czytaj więcej »

mariola
mariola
2024 lat temu

Ronin po co z nim dyskutujesz? Nie ma sensu. Oni są odporni na argumenty. Wystarczy popatrzeć na utarte PiSowskie frazesy, którymi się posługuje: ROBI DUŻO DOBREGO DLA JASŁA, POPIERAM, POPIERAM… zero merytoryki. Żygać się chce!

Ronin
Ronin
2024 lat temu

mariola – merytoryka dla PiS nie istnieje to zwykła partja która opiera sie na polityce PRL gadają bzdurna slogi karmią naiwne mochery pustym prostackim słownictwem nie mającym żadnego znaczenie pusta słowa

Czesio
Czesio
2024 lat temu

Moim zdaniem dziewczyny z Jasła są najpiękniejsze.

Back to top button
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x