MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Nagrody Zarządu Powiatu dla nauczycieli odchodzących na emeryturę

Nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych przechodzący na emeryturę otrzymali nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Jasielskiego. Uroczyste spotkanie, podczas którego Franciszek Miśkowicz, Wicestarosta Jasielski uhonorował pedagogów: Wiesławę Wójcik, Elżbietę Niewiadowską oraz Jerzego Krupińskiego odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaśle 7 lipca br.

Nagrody Zarządu Powiatu dla nauczycieli odchodzących na emeryturę

To dla mnie zaszczyt, że mogę Państwa wyróżnić nagrodą Zarządu Powiatu. Życzę Państwu satysfakcji i zadowolenia oraz dużo zdrowia. Proszę przyjąć słowa uznania za długoletnią pracę zawodową, zaangażowanie w nauczanie i wychowanie młodzieży – powiedział wręczając nagrody Franciszek Miśkowicz, Wicestarosta Jasielski.
Nagrody dla nauczycieli szkół ponadgimanzjalnych przyznawane są przez Zarząd Powiatu na wnioski dyrektorów poszczególnych placówek.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SS
SS
2024 lat temu

Na nową stronę informacyjną o każdych najważniejszych wydarzeniach w Jaśle można wejść wyłącznie poprzez starą ,niemniej b.ważną,bo oprócz pseudo sporów o nagrody dla trójki dyrektorów można jeszcze zobaczyć na fotkach rozindyczone twarze jak zwykle Kościowa,Czeluśniaka,którzy mieli wówczas bardzo dużo do powiedzenia i bełtania mętnej wody, nawet .w pozytywnych dla miasta rozwiązaniach Jak pokazuje czas,takim właśnie ludziom chodziło głównie o pełną michę i obecnie ją mają.Dzisiaj gdy niewiele innowacji,inwestycji ,remontów prowadzonych jest w mieście Ci krzykacze podkulili ogony i smarują dłonie wazeliną,by od klaskania nie mieli bąbli.

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x