r e k l a m a
Wiadomości

Nagrody Zarządu Powiatu dla wyróżniających się nauczycieli

W dniu 13 października 2009 r. odbyło się uroczyste spotkanie Przewodniczącej Rady Powiatu w Jaśle – Alicji Zając, Starosty Jasielskiego – Adama Kmiecika, Wicestarosty Jasielskiego-Witolda Lechowskiego oraz Zastępcy Naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych – Andrzeja Papciaka z nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Jasielskiego, którym Zarząd Powiatu w Jaśle przyznał w dniu 01 października 2009 r. Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz opiekuńczej, za wkład pracy nad kształtowaniem charakterów i postaw młodzieży zostali nagrodzeni:

1. Elżbieta Wanat (I LO w Jaśle),
2. Iwona Smoszna (I LO w Jaśle),
3. Violetta Puchała (II LO w Jaśle),
4. Anna Wasilewska (II LO w Jaśle),
5. Iwona Dybaś (ZST w Jaśle),
6. Mariusz Sepioł (ZST),
7. Grzegorz Zięba (ZST),
8. Teresa Szczudło (ZS nr 2 w Jaśle),
9. Barbara Reczek (ZS nr 3 w Jaśle),
10. Krystyna Styczyńska (ZS nr 3 w Jaśle)
11. Marek Stęgowski (ZS nr 3 w Jaśle),
12. Jakub Budziak (ZS nr 4 w Jaśle),
13. Ewa Kusibab (ZS nr 4 w Jaśle),
14. Robert Niemiec (ZS nr 4 w Jaśle),
15. Marek Bara (ZS Trzcinica),
16. Ludomir Mastej (ZS Trzcinica),
17. Dorota Czernecka (ZSB w Jaśle),
18. Małgorzata Juryś (SOSW w Jaśle),
19. Wiesława Zajdel (SOSW w Jaśle),
20. Bożena Krawczyk (PPP w Jaśle).

Powiat Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
belferomc
belferomc
2024 lat temu

Widać z tego jasno, że wg Zarządu Powiatu jedynymi nauczycielami zasługującymi na uznanie są pracownicy wyłącznie jasielskich szkół ponadgimnazjalnych (z małym wyjątkiem dla Trzcinicy). Czyżby w innych szkołach powiatu np w Nowym Żmigrodzie czy w Kołaczycach żaden z nauczycieli nie zasłużył na uznanie? Nie wierzę… :no: Znowu koszula bliższa ciału :upset:

mieszkaniec Harklowej
mieszkaniec Harklowej
2024 lat temu

Czym takim wsławił się radny PiS Mariusz Sepioł że dostał nagrodę?

Adam
Adam
2024 lat temu

Dyrektorzy Zmigrodu i Kołaczyc nie zgłosili do nagród swoich nauczycieli!!Dlatego pretensje nie do Zarządu tylko do dyrektorów!

sam
sam
2024 lat temu

Sami swoi

Rodzic
Rodzic
2024 lat temu

Jakbyś mieszkańcu Harklowej porównał jak w tej szkole było dawniej a jak jest teraz to nie zadawałbyś takich pytań.

errata
errata
2024 lat temu

Chyba tylko tym że jest radnym powiatowym.A może jego uczniowie coś napiszą o tym jakim jest nauczycielem.Może także mieszkańcy gminy Skołyszyn a w szczególności wsi Harklowa napiszą co Pan Radny zrobił przez trzy lata dla poprawienia jakości ich życia.Śmiało:lol:

redneck
redneck
2024 lat temu

BRAWO PANIE GRZEGORZU..!!!
OBY TAK DALEJ – SOBNIÓW JEST DUMNY Z TAKIEGO MIESZKAŃCA..!! 🙂

xyz
xyz
2024 lat temu

Z tego, co się orientuję takie nagrody przyznaje się nie za zasługi w Radzie Powiatu tylko za pracę i zaangażowanie w szkole. W końcu dyrektor i Rada Pedagogiczna nie typują do nagrody od tak sobie.A zasługi Pan Mariusz ma.Niech wymienię tylko prowadzenie Szkolnego Klubu Górskiego i Narciarskiego, organizowanie dla młodzieży wypraw w góry(ostatnio duża grupa młodzieży wraz z profesorem prowadziła obserwacje astronomiczne w górach), wyjazdy na narty, zawody narciarskie.Nie można mu zarzucić braku zaangażowania w życie szkoły.Życzyłabym każdemu, żeby poświęcał tyle swojego wolnego czasu. Uważam,że to co zostało napisane pod adresem Pana Sepioła jest uszczypliwe i złośliwe.Czy nie chodzi tu… Czytaj więcej »

jasiu
jasiu
2024 lat temu

Gdyby iść tokiem myślenia Adama(czyżby Starosty?) to Panowie Dyrektorzy z ZS w Trzcinicy sami się nominowali.Trochę pokrętne to wyjaśnienie.

mieszkaniec Harklowej
mieszkaniec Harklowej
2024 lat temu

Ale ja nie twierdzę że się nie zmieniło.Pytam tylko jaki wpływ na to miał Pan Sepioł.Może ktoś jeszcze się wypowie na temat sukcesów w pracy pedagoga i radnego tego Pana.

uczen
uczen
2024 lat temu

pan Sepioł jest bardzo dobrym nauczycielem, bardzo fajnie prowadzi lekcje, ogranizuje rozne wyjazdy itp…Te zlosliwosci to zapewne od kolezanek i kolegow z ZST ktorzy nir otrzymali zadnego wyrozniena:lol::lol:

Też uczeń
Też uczeń
2024 lat temu

O Sepiole. On wie co to technika, fizyka i nie tylko fizyka. Na lekcjach jest ok. Potrafi szczegółowo opisać mnóstwo zjawisk i zalezności między fizyką a przyrodą, geografią, historią, nartami itd. Jak mu jakiś matoł w klasie nie przeszkodzi to lekcja wygląda jak w discovery science, a jak przeszkodzi to nas pyta i tyle.

nauczyciel
nauczyciel
2024 lat temu

Szanowny mieszkańcu Harklowej,
Jak chcesz poznać, zasługi nauczyciela M.Sepioła, to zapraszam do szkoły w której pracuje. Twarzą w twarz. Nie kryj się w Internecie. Anonimowo jest łatwo.
Zawiść, zazdrość, to kłopotliwe emocje, trzeba umieć nad nimi zapanować.

Student
Student
2024 lat temu

Trudno byłoby znaleść ucznia, który źle się wypowie o tym nauczycielu.

nauczyciel 2
nauczyciel 2
2024 lat temu

Nie wiedziałam, że bycie radnym przeszkadza
w byciu dobrym nauczycielem, bo ja uważam, że jeśli ktoś pełni więcej niż jedną funkcję, to tylko świadczy o jego pracowitości. A radnym może zostać tylko ktoś, kto ma poparcie społeczne, a skoro M. Sepioł został wybrany, to ludzie go cenią. Jako nauczyciela znam go osobiście i uważam, że robi dla szkoły bardzo dużo, a z tego co wiem, jego lekcje są uważane za jedne z najciekawszych. Myślę, że niektórzy z Państwa powinni pomyśleć, zanim napiszą o kimś coś niepochlebnego… a swoją drogą gratulacje dla wszystkich , którzy otrzymali w tym roku nagrody.

jaś
jaś
2024 lat temu

Jak dobrze że istnieje zmienny numer IP.Można wszystkich przekonywać że jest się wybitną jednostką.Gratuluję pomysłu:yes:

młody ojciec
młody ojciec
2024 lat temu

Nie czepiać się Sepioła tylko przepisać go na radnego gminy. Jeżdżę po gminie Skołyszyn i widzę asfalty w Lisowie, do Jabłonicy, do Bączala i w paru innych miejscach, Harklowej też. On w gminie mówi co myśli i go tam ponoć troche nie lubiom. Za to szacun!

wania
wania
2024 lat temu

Gdyby stan dróg w gminie zależał od tego Pana to z Harklowej do Skołyszyna trzeba by się przez rzekę przeprawiać.W gminie poważają ludzi,którzy mają coś sensownego do powiedzenia!

pp
pp
2024 lat temu

gdybać to sobie można na każdy temat, a tu dyskusja o nagrodach dla nauczycieli i w tej kategorii nauczycielom trzeba pogratulować i podziękować za pracę, bo gdyby nie nauczyciele, to kim bylibyśmy w życiu?

Back to top button
19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x