r e k l a m a
Wiadomości

"Najlepszy burmistrz" podczas urodzin JDK "Jestem w pełni szczęśliwa od kilku dni"

Sobota była świętem Jasielskiego Domu Kultury (czytaj więcej), stała się również świętem Marii Kurowskiej, która nie omieszkała podkreślić otrzymanego w czwartek tytułu Najlepszego Burmistrza na Podkarpaciu (czytaj więcej).

O nagrodzie samorządowej, jaką Maria Kurowska zdobyła przypomniał Jarosław Kret.

Ja się nie będę podlizywał, ale jak się możemy chwalić to się chwalmy – zaczął Jarosław Kret.

I dodał, że 23 września burmistrz miasta Jasła Maria Kurowska otrzymała od podsekretarza stanu w Ministerstwie Skarbu pana Zdzisława Gawlika i marszałka województwa podkarpackiego pana Zygmunta Cholewińskiego i wicewojewody podkarpackiego pani Małgorzaty Chomycz tytuł – Najlepszego Burmistrza Podkarpacia.

Maria Kurowska nie kryła radości z tej nagrody, a także z podkreślenia tego faktu podczas jubileuszu jasielskiego Domu Kultury.

Jestem w pełni szczęśliwa od kilku dni. Nie spodziewałam się, że moje wysiłki oraz wysiłki Jasielskiego Domu Kultury zostaną tak docenione przez gremium – mówiła Maria Kurowska – Co prawda brane tam było pod uwagę głównie ilość inwestycji i ilość milionów euro, jakie zostały ściągnięte do naszego miasta, ale również brane były pod uwagę: działalność kulturalna, ekologiczna, społeczna. To duża dla mnie radość tak zaszczytny tytuł, bo jest on potwierdzeniem, że warto się trudzić, warto pracować, warto iść do przodu i nie oglądać się na różne trudności – dodała burmistrz miasta.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

29
Dodaj komentarz

avatar
29 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
kuba_powiatowyPAMIĘTLIWY~ewangielikmelaarni Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nauczycielka
Gość
Nauczycielka

Na usta cisnie się pytanie oczywiste. Ile milionów EURO zostało sprowadzonych przez cztery lata do Jasła, oprócz milionów na likwidację szkód popowodziowych. Gołym okiem widać, że chyba niewiele.Czy Kasprzykowa też będzie startować na Burmistrza, bo tak jest wychwalana pod niebiosa, że Aniołkom się aż jakoś brzydko robi.Kasprzykowej trzeba podnieść wynagrodzenie, bo za mało odbiega od wynagrodzenia dyrektorów szkół. W skali roku to bagatela.Zarabia jakieś 20.000,00- 25.000,00 PLN więcej, z tym że odpowiedzialność dyrektorów szkół jest nieporównywalna z odpowiedzialnośćią dyrektorki JDK. Nieładnie tak forować jednostkę, szczególnie z tej prostej przyczyny, że niczym szczególnym się nie wyróżnia, no chyba, że…? Dopowiedzcie sobie… Czytaj więcej »

obserwator
Gość
obserwator

zwykłe bicie piany nic dodać nić ując………………..

Anonim
Gość
Anonim

Samochwała w kącie stała
I wciąż tak opowiadała:
"Zdolna jestem niesłychanie,
Najpiękniejsze mam ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiem, to już powiem,
Jak odpowiem, to roztropnie,
W szkole mam najlepsze stopnie,
Śpiewam lepiej niż w operze,
Świetnie jeżdżę na rowerze,
Znakomicie muchy łapię,
Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,
Jestem mądra, jestem zgrabna,
Wiotka, słodka i powabna,
A w dodatku, daję słowo,
Mam rodzinę wyjątkową:
Tato mój do pieca sięga,
Moja mama – taka tęga
Moja siostra – taka mała,
A ja jestem – samochwała!"

Akacja
Gość
Akacja

Jeżeli JDK jest chwalony,to musi coś w tym być tajemnego.Każdy Jaślanin wie jak to jest i nich to puentą będzie….

gbur do Julka
Gość
gbur do Julka

Bardzo proszę o oświecenie mnie w kwestii "zrobiono wiele w naszym mieście". Ja nie dostrzegłem. Za to wydano bezsensownie mnóstwo pieniędzy (deptak-sreptak, ronda, światła na drogach, droga w pola w Warzycach i.t.d). Czekam z utęsknieniem na odpowiedź.

olo
Gość
olo

Żenada, dno, muł i wodorosty.
Najgorszy burmistrz w historii Jasła.
Nigdy więcej takich katopisiorów na urzędach !!!!!!!!!!!!!

polska rzeczywistość
Gość
polska rzeczywistość

Gdyby nie puste słowa,ale podano conajmniej kilka nowopowstałych w Jaśle inwestycji za pozyskane miliony z Unii,uniknięto by pastwienia się na chwalących się pseudo osiągnięciami.Nigdzie w kraju nikt się nie spotkał,ażeby wysoki funkcjonariusz publiczny nie miał pełnej gęby sloganów i pustego wychwalania swoich osiągnięć.A jeśli jest niewygodny,to któraś z Agencji go przymknie,a on będzie dalej łgał,że to atak polityczny.

CHORE PAŃSTWO !!!!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!!!

"STOWARZYSZENIE ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM" — kto doszedł po grzbietach i trupach robotniczych do celu , a teraz się na nich wypiął , kto zniszczył Solidarność i jej szczytne cele walcząc nie o robotników, ale o koryto i własną pozycję , kto wreszcie dzisiaj pomaga w jednoczeniu i walce o wspólną sprawę , godziwą zapłatę za ciężką pracę i byt ,który jest gorszy niż skazanych przestępców , czy sierot w domach dziecka, a na których utrzymanie idzie kilka razy więcej środków niz na 1 osobę w większośći polskich rodzin utrzymujących się z uczciwej pracy, czy wypracowanej emerytury . Gdzie są następcy… Czytaj więcej »

stary jaślak
Gość
stary jaślak

miasto się zmienia, rynek, fontanna, deptak, rondo, wyremontowane ulice i nowe autobusy. kto tego nie widzi powinien się rozejrzeć wokoło. wszystko się zmienia, kiedyś w Jaśle był supersam i spożywczy na kościuszki, teraz jet mnóstwo sklepów, galerie,jest lepiej, ładniej. To cieszy, po co się gryźć wzajemnie?

arni
Gość
arni

PANIE STARY JASLAK – KOMUNA DAWNO MINĘŁA!!!!

mela
Gość
mela

co to za konkurs skoro prezes Nowego Podkarpacia bierze kasę z Urzędu M. , ponieaż zasiada w radzie nadzorczej jednej ze spółek podległej Pani Burmistrz. A kobietka się cieszy!!!!

~ewangielik
Gość
~ewangielik

Kret-yna wykopali z TVP to szuka szczęścia na peryferiach. Jak patrzę na niego to mi ziemniaki w piwnicy gniją. Ale sobie znalazła towarzysza.
Marycha zapomnij!! Miasto Jasło nie jest pisowskie. My mamy na kogo głosować. Nie masz najmniejszych szans . Zmarnowana cała kadencja. Nadszedł czas przepędzić pis z tą czarną katolicką mafią kościelną. Szwędają się po urzędzie i kasę z budżetu miasta wyciągają, bo na tacę dostają klepaki a to wszystko za mało na ich chulaszczy tryb życia.

PAMIĘTLIWY
Gość
PAMIĘTLIWY

Tak czytam to i owo za co pochwała ,za co nagroda ,wywyższanie p,burmistrz ,a dlaczego nigdzie nie jest mówione co nie udało się zrealizować ,nie udało się wybudować.na przykład sortownie i utylizacje spalarnie śmieci .Cztery lata temu słyszeliśmy wiele obietnic i co się okazało że obiecać można ,usłyszeć też można że tego nie mówiłam ,jednym słowem wypieranie się swoich słów i obietnic .Bardzo krótka pamięć .

romi
Gość
romi

tej pani już dziękujemy………………..

Propaganda pisu do oceny
Gość
Propaganda pisu do oceny

Należy pomiętać zobowiązania przedwyborcze,
jeżeli nie były dotrzymane to zmienić zarząd miasta Jasło!

Julka
Gość
Julka

A co z tymi którzy pomgli Pani Burmistrz w tym osiągnięciu!!! Ja również uważam, że zrobiono wiele w naszym mieście i jest ono coraz piękniejsze, tylko niech będą docenieni też ci , którzy w bardzo dużej mierze do tego się przyczynili!!! Brawo dla nich!!!

Odliczanie wsteczne
Gość
Odliczanie wsteczne

Taka kultura, jaki burmistrz.

mieszkańcy
Gość
mieszkańcy

A my musimy czekać na szczęśliwość do wyborów tj. do listopada lub może nawet do grudnia. Żyjmy nadzieją, że będzie to pełna szczęśliwość i rządził będzie burmistrz- gospodarz, a nie polityk. Każda zmiana rodzi nadzieję. Zaklinanie rzeczywistości nic nie pomoże – koń jaki jest każdy widzi. Z syrenki nie zrobi mercedesa, nie pomoże lifting czy reklama.::yes:

CHOPEN
Gość
CHOPEN

NA PEWNO DZIALALNOSC KULTURALNA BYLA GLOWNYM POWODEM OTRZYMANIA NAGRODY PRZEZ BURMISTRZ KUROWSKA …W JASLE TYLE SIE DZIEJE ZE AZ STRACH:shy:

darko
Gość
darko

szopka i tyle……..

ciech
Gość
ciech

J. Kaczyński miał kiedyś święta rację mówiąc,
że "niech nam nikt nie mowi, że białe jest białe a czarne – czarne". Szkoda tylko, że to był tylko skrot myślowy.

Zuzia
Gość
Zuzia

jdk to prywata wyborcza!!!:bigeek:

ted
Gość
ted

Cieszcie się sukcesem , bo nie jest tak wcale łatwo kiedy się ma wrogów po lewej i prawej stronie . Pani Mario . Alleluja i do przodu

wolność_słowa
Gość
wolność_słowa

i co Paniusiu chciałaś udowodnić, że co wybory się zbliżają, a nie wiedzie się tak na stanowisku burmistrza jakby się chciało, bo co rusz jakiś nowy bubel wyskakuje, to może by się tak pokazać wśród ludzi np. w JDK-u i przy okazji zyskać parę krzyżyków, szkoda tylko że ci co wybierali najlepszego burmistrza robili to na zasadzie "pomóżmy naszemu", tak tak myślę że to Pan Rzońca tak sprawnie przeprowadził to całe przedstawienie BRAWO!!! BIS BIS BIS!!!!soryy powinno tu paść PIS PIS PIS!!! wszyscy jesteście godni jednego miana kreatury ;P

Przebój
Gość
Przebój

Przebój Mary pod koniec roku:
I Can't Get No Satisfaction!:lol:

pis
Gość
pis

mozg ptasi dostala nagrode i sie cieszy jak debile z lizaka

herbowy
Gość
herbowy

PANI MARIIO jestes kochana oby tak dalej zwyciezymy nie moze byc inaczej i co niedowiarki .NASZA BURMISTRZ NAJLEPSZA.

maria
Gość
maria

Brawo Pani Burmistrz !!!!!
Nagroda słuszna za wykonaną pracę Jasło pięknieje dalej tak trzymać a będzie dobrze powodzenia w wyborach ;pozdrawiam

kuba_powiatowy
Gość
kuba_powiatowy

a jeśli chodzi o choćby jeden przykład fatalnego posunięcia jeśli chodzi o Panią burmistrz naszego Jasła to była taka inwestycja związana z budową słynnego deptaku, pytam się gdzie władza zostawiła mózg, żeby najpierw kłaść śiweży asfalt a za jakiś czas zamykać ulicę bo Pani burmistrz zachciało się promenady tylko jeszcze kurna molo brakuje i mielibyśmy Sopot. Kolejny przykład jak władza potrafi maronwać czyjes pieniądze, ale tak było jest i będzie!!! oby nie.

Close
X