PolitykaWiadomości

Niedługo XVI Sesja Rady Powiatu

Uprzejmie informuję, że w dniu 30 listopada 2011 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle, Rynek 18, III p. odbędzie się XVI Sesja Rady Powiatu w Jaśle, z następującym porządkiem obrad:

Sesja Rady Powiatu w Jaśle (fot. Katarzyna Pacwa, Starostwo Powiatowe)

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
4. Wprowadzenie ewentualnych zmian do porządku obrad.
5. Wybór Komisji Wnioskowej.
6. Podjęcie uchwał w sprawie:

a) zmiany uchwały budżetowej Powiatu Jasielskiego na 2011 r.
b) uchwalenia rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012.
c) zawarcia porozumienia z Miastem Jasło o zorganizowanie punktu katechetycznego nauczania religii Kościoła Zielonoświątkowego.
d) trybu udzielania i rozliczania dotacji ponadgimnazjalnym szkołom niepublicznym o uprawnieniach szkół publicznych funkcjonujących na terenie Powiatu Jasielskiego oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich wykorzystania.
e) wyrażenia zgody na zaciągnięcie zobowiązania na 2012 rok na zadanie inwestycyjne pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Jasielskiego – II etap”.

7. Sprawozdanie Starosty z realizacji uchwał Rady Powiatu oraz prac Zarządu w okresie międzysesyjnym.
8. Interpelacje i zapytania radnych.
9. Wolne wnioski.
10. Sprawy różne.
11. Zamknięcie obrad.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nt.
nt.
2024 lat temu

pkt.6e jest chyba najważniejszym.Zaciągnięcie kredytu na rozbudowę gmachu Starostwa Powiatowego powinien być przyjęty bez zadnych uzasadnień i dyskusji nad taką potrzebą .Były włodarz tego gmachu Gancarz pomimo,że usunął wiele instytucji na ul.płk.Modrzejewskkiego i tak zauważał w nim ciasnotę .Więc powziął decyzję jego rozbudowy Przecież”administracja wg.śmiesznych zapowiedzi n/rządzących ma być zrewidowana i zredukowana”.Jesli to będzie prawdą,to jasielskim urzedom to nie grozi.Nepotyzm i dbałość o zapełnienie pustostanów w urzędach jest nadrzędną sprawą.

MIŚ
MIŚ
2024 lat temu

kawa czy herbata?

Emil
Emil
2024 lat temu

Woda!

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x