r e k l a m a
PolitykaWiadomości

Niedługo XVI Sesja Rady Powiatu

Uprzejmie informuję, że w dniu 30 listopada 2011 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle, Rynek 18, III p. odbędzie się XVI Sesja Rady Powiatu w Jaśle, z następującym porządkiem obrad:

Sesja Rady Powiatu w Jaśle (fot. Katarzyna Pacwa, Starostwo Powiatowe)

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
4. Wprowadzenie ewentualnych zmian do porządku obrad.
5. Wybór Komisji Wnioskowej.
6. Podjęcie uchwał w sprawie:

a) zmiany uchwały budżetowej Powiatu Jasielskiego na 2011 r.
b) uchwalenia rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012.
c) zawarcia porozumienia z Miastem Jasło o zorganizowanie punktu katechetycznego nauczania religii Kościoła Zielonoświątkowego.
d) trybu udzielania i rozliczania dotacji ponadgimnazjalnym szkołom niepublicznym o uprawnieniach szkół publicznych funkcjonujących na terenie Powiatu Jasielskiego oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich wykorzystania.
e) wyrażenia zgody na zaciągnięcie zobowiązania na 2012 rok na zadanie inwestycyjne pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej Powiatu Jasielskiego – II etap”.

7. Sprawozdanie Starosty z realizacji uchwał Rady Powiatu oraz prac Zarządu w okresie międzysesyjnym.
8. Interpelacje i zapytania radnych.
9. Wolne wnioski.
10. Sprawy różne.
11. Zamknięcie obrad.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nt.
nt.
2021 lat temu

pkt.6e jest chyba najważniejszym.Zaciągnięcie kredytu na rozbudowę gmachu Starostwa Powiatowego powinien być przyjęty bez zadnych uzasadnień i dyskusji nad taką potrzebą .Były włodarz tego gmachu Gancarz pomimo,że usunął wiele instytucji na ul.płk.Modrzejewskkiego i tak zauważał w nim ciasnotę .Więc powziął decyzję jego rozbudowy Przecież”administracja wg.śmiesznych zapowiedzi n/rządzących ma być zrewidowana i zredukowana”.Jesli to będzie prawdą,to jasielskim urzedom to nie grozi.Nepotyzm i dbałość o zapełnienie pustostanów w urzędach jest nadrzędną sprawą.

MIŚ
MIŚ
2021 lat temu

kawa czy herbata?

Emil
Emil
2021 lat temu

Woda!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X