Wiadomości

Nieudany napad na totalizator. Sprawca poszukiwany

Policja poszukuje mężczyzny, który napadł na punkt totalizatora w Jaśle. Mężczyzna grążąc przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania pieniędzy. Ustalono wstępny rysopis sprawcy.

Wczoraj około 18.30, do punktu totalizatora sportowego przy ul. Asnyka w Jaśle wszedł mężczyzna. Wyjął przedmiot wyglądem przypominający pistolet gazowy i grożąc nim pracownicy zażądał wydania pieniędzy. Przestraszona kobieta schowała się pod ladę i zatelefonowała po pomoc na Policję. Napastnik nie zdołał otworzyć drzwi prowadzących do części pomieszczenia oddzielonej szybą. Krótko po tym wybiegł ze sklepu. Nikomu nic się nie stało. Trwają poszukiwania przestępcy.

Rysopis sprawcy:
 
Wiek 50-60 lat, wzrost około 175 cm, średniej budowy ciała. Ubrany był w czarną czapkę z dzianiny, okulary przeciwsłoneczne, kurtkę ¾  koloru beżowego, spodnie koloru czarnego .
 
Osoby, które były świadkami zdarzenia, widziały mężczyznę o podanym rysopisie lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy napadu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. 997, tel. zaufania 013 44 38 370.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
rt
rt
2024 lat temu

Boże, w tym Jaśle to już patologia !

X-men
X-men
2024 lat temu

To nie patologia tylko PIS-owskie rządy i nie tylko zresztą,brak pracy,kiepskie zarobki i innych wiele rzeczy !!!!!!!

ciech
ciech
2024 lat temu

Miał mały PiStolecik?

.1..2..3
.1..2..3
2024 lat temu

Hehe byle napad a tu taka jazda po PiS-ie. NIeźle 😀

rt
rt
2024 lat temu

Do X-men: Kiedy wreszcie zrozumiesz,że zarówno PIS jak i PO tudzież inne "partie", to nie są wcale partie polityczne, tylko gangi mające na celu skok na kasę !

Aldona
Aldona
2024 lat temu

A ja sądzę,że to dopiero początek przestępczo
ści w Jaśle.Brak pracy,pieniędzy na chleb,nę
dza będąca pokłosiem wspaniałych rządów po 1989 roku w kraju,co przekłada się i na nasze miasto -są temu winne…Desperacja lub śmierć to przyczyna np. tego wynaturzenia.A może na piwo ,wino brakło.Nieważne,Ważne jest to,że co wcześniej powiedziałem.Wspołczuję pani co pracuje w Lotto,a policji życzę szybkiego zna lezienia sprawcy i postawienia przed sądem…

X-men
X-men
2024 lat temu

Do rt wiem o tym zresztą ja napisałem —"i nie tylko zresztą"-wcześniej!!!

Zobacz także
Close
Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x