Wiadomości

Nowe nazwy ulic w Jaśle

Dzisiaj na sesji miejskiej jasielscy rajcy podejmą uchwałę w sprawie nadania nazw ulic na osiedlu Krajowice oraz Gorajowice.

Jeżeli radni wyrażą zgodę w Krajowicach powstaną ulice – Piasta Kołodzieja, Wojciecha Gadzały, Jana Nowotnego, Działkowa i Golesz. Na osiedlu Gorajowice mają powstać ulice: Pogodna, Urocza, Widokowa i Górska.

Ponadto głosowany będzie projekt nabycia na rzecz Miasta Jasła dwóch nieruchomości należących do Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

W projekcie uchwał znajdą się również: zmiany uchwały budżetowej miasta Jasła na 2010 rok; zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Jasła dla obszaru „Dzielnica przemysłowo – składowa – część południowa” oraz  Przystąpienia do realizacji zadania pod nazwą „Rekultywacja składowiska odpadów  innych niż niebezpieczne i obojętne w Jaśle przy ul. Żniwnej” i  wyrażenia zgody na  zaciągnięcie przez Burmistrza Miasta Jasła
zobowiązania finansowego na jego realizację.

Początek sesji godzina 9.00

kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mos
mos
2024 lat temu

Pogodna, Urocza, Widokowa i Górska – fajne nazwy..

ja
ja
2024 lat temu

w hankówce jest lepsza CICHA

das
das
2024 lat temu

powstać nie postać…

ciekawska
ciekawska
2024 lat temu

A ja się pytam kto to jest Jan Nowotny i Wojciech Gadzała?

CHORE PAŃSTWO !!!!!
CHORE PAŃSTWO !!!!!
2024 lat temu

"STOWARZYSZENIE ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM" — kto doszedł po grzbietach i trupach robotniczych do celu , a teraz się na nich wypiął , kto zniszczył Solidarność i jej szczytne cele walcząc nie o robotników, ale o koryto i własną pozycję , kto wreszcie dzisiaj pomaga w jednoczeniu i walce o wspólną sprawę , godziwą zapłatę za ciężką pracę i byt ,który jest gorszy niż skazanych przestępców , czy sierot w domach dziecka, a na których utrzymanie idzie kilka razy więcej środków niz na 1 osobę w większośći polskich rodzin utrzymujących się z uczciwej pracy, czy wypracowanej emerytury . Gdzie są następcy… Czytaj więcej »

ciekawy
ciekawy
2024 lat temu

A kto zacz ten Piast Kołodziej ?

cynik
cynik
2024 lat temu

A le pierdolami zajmują sie radni czy to ważne listonosz i tak trafi.A teraz jakie koszty dla mieszkańcow zmiana dow.osob. zmiana parawa jazdy dow.rej. itd zal zal i jeszcze raz zal :lol::lol::lol:

dawid
dawid
2024 lat temu

A gdzie ulica Lecha K, Jaroslawa K albo Marii K.?(nie mylic z zona prezydenta)???????????:lol:

az
az
2024 lat temu

Cynik ma rację! kto zapłaci za zmiany dowodów tożsamości i innych dokumentów? -opłaty nie są tanie!!!!! komu potrzeba tych pieniędzy i na co?

Zobacz także
Close
Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x