r e k l a m a
InwestycjeMiastoWiadomości

Nowe rondo już przejezdne

Dużo wcześniej niż planowano, bo nie końcem roku, a już w październiku, zakończyły się prace przy budowie nowego ronda u zbiegu ulic: Chopina, gen. Grota-Roweckiego i Szkolnej. Nowe rondo jest już przejezdne.

Nowe rondo już przejezdne

Roboty budowlane polegały m.in. na przebudowie skrzyżowania na skrzyżowanie typu rondo małe oraz na budowie i przebudowie: odcinków sieci telekomunikacyjnej, sieci elektroenergetycznej, oświetlenia ulicznego i kanalizacji sanitarnej. Wartość prac, które rozpoczęły się w sierpniu bieżącego roku, wyniosła 1,8 mln zł. Przetarg wygrała firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle.

Bardzo się cieszę, że udało się przyśpieszyć prace budowlane, bo wiele osób korzysta z tego połączenia drogowego, skracając sobie między innymi drogę jadąc w kierunku mostu na osiedlu Gądki. Obecnie pracujemy nad kolejnym elementem usprawnienia komunikacji w tej części miasta, bo otrzymaliśmy już zgodę na budowę drogi na osiedlu Gądki, czekamy na zatwierdzenie organizacji ruchu i wówczas będziemy ogłaszać przetarg na wykonanie tej inwestycji – mówi Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Nowe rondo już przejezdne

Urząd Miasta w Jaśle

 

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HilaryLessy
HilaryLessy
16 dni temu

Hi all, I’ve been researching options to send sms bulk and came across a service called Bulk SMS Gateway. They have an easy to use interface for composing and scheduling messages to send to lists of recipients. You can send up to 1000 texts at once for free by signing up at https://bsg.world/bulk-sms/. It seemed like a great way to reach lots of customers or followers at once without paying for expensive enterprise tools. Has anyone else tried their service?

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x