Wiadomości

Nowy Portal!

Ciepło z ziemi.pl to Nowy Portal wirtualnego doradztwa z zakresu oszczędności i poszanowania energii. To łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji o odnawialnych źródłach energii i sposobach ich wykorzystania, a ponadto najważniejsze wydarzenia, artykuły oraz wiele ciekawych wiadomości każdego dnia w serwisie www.cieplozziemi.pl

Ciepło z ziemi, strona główna portalu www.cieplozziemi.pl
Propagowanie nowoczesnych rozwiązań, energooszczędnych technologii z zakresu ogrzewnictwa i klimatyzacji, efektywnego i inteligentnego korzystania z czystej energii (słońca, wiatru, wody) oraz reagowanie na potrzeby rynku energetycznego to zagadnienia, na których opiera się praca Portalu Ciepło z ziemi.
Udostępniamy przydatne i funkcjonalne kalkulatory energii, bogate bazy wiedzy, fachowe e-doradztwo, fora, opracowanie kosztów inwestycji i wiele innych usług stworzonych dla wszystkich zainteresowanych czerpaniem korzyści z zasobów internetowych naszego serwisu bez czekania na analizy i odpowiedzi drogich specjalistów.
Kalkulator zużycia enegii w gospodarstwie domowym, www.cieplozziemi.pl
Dzięki rozbudowanemu menu użytkownik ma dostęp do tematów z zakresu odnawialnych źródeł energii, ekologii, ochrony środowiska, budownictwa energooszczędnego, co ma ogromne znaczenie dla rozwoju usług i szerzenia wiedzy z zakresu oszczędzania energii.
Umiejętnie dobrany zestaw narzędzi w serwisie Ciepło z ziemi umożliwia nie tylko korzystanie z zamieszczanych treści, ale pozwala również użytkownikom podzielić się na stronach portalu własnymi doświadczeniami, spostrzeżeniami, wiedzą, planowanymi inwestycjami.
To platforma internetowa w pełni otwarta, skuteczna i wszechstronna, której celem jest informowanie użytkowników o wymiernych korzyściach wynikających z zastosowania zasobów energii przyjaznych środowisku i najnowszych urządzeń do jej magazynowania. Patronat nad Portalem sprawuje Politechnika Rzeszowska
Odnawialne źródła energii, www.cieplozziemi.pl
Portal prowadzony jest przez firmę Argus Sp. z o.o. w Jaśle w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Ze swojej strony zapewniamy pomoc przy projektowaniu, wycenie oraz montażu układów grzewczych i klimatyzacyjnych, trafnie dobierając zestawy: kolektorów słonecznych, pomp ciepła, klimatyzacji i wentylacji, które zwiększają komfort każdego obiektu.
Wszystkich zainteresowanych ZAPRASZAMY na www.cieplozziemi.pl
artykuł sponsorowany

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Zobacz także
Close
Back to top button