r e k l a m a
Wiadomości

Nowy radiowóz z wideorejestratorem

Wkrótce  policjanci będą patrolować drogi powiatu jasielskiego nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem.  Samochód trafił do jasielskiej drogówki z KWP w Rzeszowie, a jego wyposażenie zostało sfinansowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie.
 

Przekazany z komendy wojewódzkiej samochód to Renault Laguna II, wyposażony w specjalną kamerę rejestrującą popełniane wykroczenia.  Nowy radiowóz jest szybki, dynamiczny, ma odpowiednią moc silnika oraz wszelkie systemy poprawiające bezpieczeństwo jazdy.

 

Wczoraj Dyrektora WORD w Krośnie Jerzy Czech przekazał nowoczesną sygnalizację uprzywilejowania w ruchu drogowym oraz specjalną tablicę wyświetlającą polecenia dla kierowców,  w którą wyposażony został nowy radiowóz. Tablica wyświetlająca napisy m.in. STOP!, POLICJA, ZATRZYMAJ SIĘ,  wraz z niebieskimi lampami błyskowymi umieszczona została na półce z tyłu pojazdu. Pulsacyjne sygnały świetlne zamontowano również w przednim zderzaku.

Radiowóz będzie „monitorował” najniebezpieczniejsze trasy. Na baczności powinni się mieć nie tylko kierowcy przekraczający dozwoloną prędkość, ale również np. wymuszający pierwszeństwo przejazdu, nieprawidłowo wyprzedzający, czy przejeżdżający skrzyżowanie na czerwonym świetle. Każde z tych wykroczeń, jak też wiele innych,  może zostać zrejestrowane przez „oko” kamery i w takim przypadku trudno będzie się kierowcy wytłumaczyć, że żadnego z przepisów nie złamał.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lol
lol
2024 lat temu

Ciekawe jak dlugo bedzie!!!

PIS
PIS
2024 lat temu

Szanowni Panowie. Panie Dyrektorze Czech oraz Panie Komendancie Woźnik. Wasze zachowanie, zadowolenie, Wasz uśmiech – może wskazywać na to, iż zrobiliście Panowie dobry uczynek. Ale to nie jest prawda. Bo pieniądze WORD Krosno, to pieniądze PODATNIKÓW, bo pieniądze na zakup radiowozu – to pieniądze PODATNIKÓW. Mam więc pytanie – ile pieniędzy prywatnych ze swoich poborów dołożył do zakupu samochodu Pan Woźnik, ile pieniędzy prywatnych do zakupu sygnalizacji dołożył Pan Czech. Pytam więc Panie Woźnik – po co ten uśmiech, po co te uścisk dłoni. Pozdrawiam.

RZ
RZ
2024 lat temu

RZ 65 859
a na Jaśle pewnie inne będą:lol:

Janek
Janek
2024 lat temu

Słuchaj no Ty PIS.Na całym świecie Policja jest finansowana z budżetu.Tak też jest w Polsce.Nie siej fermentu wśród ludzi.Wystarczy,że robi to Twoja imienniczka.A jak myślisz,za czyje pieniądze przyjechał do Jasła szef kancelarii prezydenta?Też za swoje?Pomimo,że on zarabia 100.000 miesięcznie i na pewno stać by go było nawet na wynajęcie samolotu.

antyPis
antyPis
2024 lat temu

PIS zanknij sie bolsewiku! a ty co robisz? nic! tylko paplasz bzdury, chwyc sie lepiej jakiejs roboty

sld
sld
2024 lat temu

To jakie numerki ma nowa laguna

olo
olo
2024 lat temu

To trzeba bedzie uważać na te lagune żeby komuś znowu krzywdy nie zrobili jak poprzednio co skasowali poloneza……..

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x