MiastoWiadomości

Odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny

Policja i prokuratura w Jaśle wyjaśnia okoliczności śmierci 52-letniego mieszkańca wsi Zawadka Osiecka. Mężczyzna był poszukiwany od początku roku. Jego zwłoki znaleziono na terenie żwirowiska w sąsiedniej miejscowości.

Odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Dziś około godz. 13.20 policjanci z Posterunku Policji w Dębowcu zostali powiadomieni o odnalezieniu zwłok człowieka na terenie żwirowiska w Pielgrzymce. Ciało znajdowało się w jednym z wyrobisk wypełnionych wodą.

Na miejsce odnalezienia zwłok skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również biegły lekarz sądowy. Policyjni technicy kryminalistyki przeprowadzili szczegółowe oględziny, zabezpieczyli ślady.

W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili, że osobą, której ciało odnaleziono jest 52-letni mieszkaniec Zawadki Osieckiej. Mężczyzna był poszukiwany od początku roku w związku ze zgłoszeniem jego zaginięcia.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Badanie ma dać odpowiedź, jaka była przyczyna zgonu. Trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci zaginionego mężczyzny.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kac
kac
2024 lat temu

Pewnie ktoś go tam podrzucił .

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x