r e k l a m a
Wiadomości

Oni znają się na mięsie!

Grzegorz Augustyn i Damian Żurawski, uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Jaśle, zajęli kolejno II i III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Przetwórstwa Mięsa, który odbył się w Poznaniu. 

Dwunasta już edycja turnieju przyciągnęła, jak co roku, najlepszych uczniów z całego kraju. Nie zabrakło także reprezentacji z Jasła

W zmaganiach uczestniczyli uczniowie klasy 3e – Grzegorz Augustyn i Damian Żurawski, których we współpracy z Zakładem Masarskim TRIO, przygotowały Magdalena Rogowska i Urszula Ochała – informuje dyrekcja ZS nr 2 w Jaśle

Jaślanie poradzili sobie zarówno z częścią teoretyczną jak i praktyczną turnieju i w klasyfikacji końcowej zajęli wysokie miejsca. Drugie miejsce wywalczył Grzegorz Augustyn, a tuż za nim, na miejscu trzecim, z niewielką różnicą punktów, uplasował się Damian Żurawski.

Finaliści turnieju są zwolnieni z pisemnej części egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Po całodniowej rywalizacji, której towarzyszył duży stres, uczniowie mogli zrelaksować się podczas wycieczki na stadion Lecha Poznań, który, mimo że jeszcze w budowie zrobił na nich ogromne wrażenie – informuje dyrekcja szkoły.

kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
sylwia perztak dalejOK Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
OK
Gość
OK

ok

tak dalej
Gość
tak dalej

szczere gratulacje brawo

sylwia perz
Gość
sylwia perz

jakie przystojniaki…:o:bigeek::yes:

Close
X