r e k l a m a
Wiadomości

Orlik dopiero na wiosnę

Mimo starań głównego wykonawcy budowa kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” nie zostało oddane w terminie, czyli do końca 2009 roku.

fot. Carmeloo

Jak informuje biuro rzecznika UM  – opóźnienie z oddaniem boiska nie jest spowodowane złożeniem niepełnej dokumentacji do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Powstało ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz brak  możliwości  przerobowej specjalistycznej firmy układającej ten rodzaj nawierzchni.

Opóźnienie budowy boisk typu Orlik dotknęło również innych miejscowości. 

– Trudności pozyskania firm specjalistycznych spowodowane były znaczną ilością realizacji boisk sportowych o nawierzchni poliuretanowej w II połowie 2009 roku w ramach Programu „Moje Boisko – Orlik 2012” i ten problem dotknął również inne gminy realizujące tego typu obiekty – informuje p.o. rzecznika UM Paweł Kozioł.

Kozioł zapewnia, że cały zakres rzeczowy zadania zostanie zrealizowany zgodnie z zawartym aneksem z Ministerstw Sportu i Turystyki do dnia 31 marca 2010 r.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Dorobek POabc? Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
?
Gość
?

tlumacza sie tylko winni..

abc
Gość
abc

Jak zrobią na wiosnę to też będzie, wielkiej tragedii nie ma.

Dorobek PO
Gość
Dorobek PO

Że taki orlik powstanie to się cieszyć, a opóźnienie kilka miesięcy nie ma znaczenia. ciekawe ile takich orlików można wybudować za sztuczne lodowisko (wystarczyło wylać wodę).

Close
X