r e k l a m a
Wiadomości

Orlik dopiero na wiosnę

Mimo starań głównego wykonawcy budowa kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” nie zostało oddane w terminie, czyli do końca 2009 roku.

fot. Carmeloo

Jak informuje biuro rzecznika UM  – opóźnienie z oddaniem boiska nie jest spowodowane złożeniem niepełnej dokumentacji do Ministerstwa Sportu i Turystyki. Powstało ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz brak  możliwości  przerobowej specjalistycznej firmy układającej ten rodzaj nawierzchni.

Opóźnienie budowy boisk typu Orlik dotknęło również innych miejscowości. 

– Trudności pozyskania firm specjalistycznych spowodowane były znaczną ilością realizacji boisk sportowych o nawierzchni poliuretanowej w II połowie 2009 roku w ramach Programu „Moje Boisko – Orlik 2012” i ten problem dotknął również inne gminy realizujące tego typu obiekty – informuje p.o. rzecznika UM Paweł Kozioł.

Kozioł zapewnia, że cały zakres rzeczowy zadania zostanie zrealizowany zgodnie z zawartym aneksem z Ministerstw Sportu i Turystyki do dnia 31 marca 2010 r.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
?
?
2024 lat temu

tlumacza sie tylko winni..

abc
abc
2024 lat temu

Jak zrobią na wiosnę to też będzie, wielkiej tragedii nie ma.

Dorobek PO
Dorobek PO
2024 lat temu

Że taki orlik powstanie to się cieszyć, a opóźnienie kilka miesięcy nie ma znaczenia. ciekawe ile takich orlików można wybudować za sztuczne lodowisko (wystarczyło wylać wodę).

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x