Wiadomości

Ostatnie spotkania w sprawie pożyczek powodziowych na Podkarpaciu

Podtopienia w Jaśle, fot. archiwum
W najbliższych dniach (29 i 30 listopada br. poniedziałek, wtorek), na terenie Podkarpacia, odbędą się spotkania dla lokalnych przedsiębiorców dotyczące pożyczek powodziowych. Będzie to ostatnia szansa na bezpośredni kontakt z przedstawicielami Funduszu Poręczenia Kredytowe, którzy na miejscu będą zawierać umowy pożyczkowe i przyjmować wnioski. Spotkania odbędą się również w Jaśle oraz Skołyszynie.
Organizatorem spotkań dla podkarpackich firm jest spółka Poręczenia Kredytowe. Wygrała ona konkurs organizowany przez Ministra Gospodarki na wyłonienie funduszu pożyczkowego udzielającego przedsiębiorcom dotkniętym skutkami powodzi z 2010 r. umarzalnej, w całości lub części, pożyczki na maksymalną kwotę 50 tys. zł (w oparciu o przepisy ustawy z dnia 12 sierpnia 2010 r. o wspieraniu przedsiębiorców dotkniętych skutkami powodzi z 2010 r.).
Zapraszamy przedsiębiorców, którzy spełniają warunki udzielania pożyczek, na ostatnie spotkania. Podczas spotkań przedstawiciele spółki będą zawierać umowy na pożyczki powodziowe i przyjmować wnioski. Ponadto pomogą w wypełnieniu niezbędnych dokumentów. Zachęcamy do udziału. Przedstawiciele Funduszu odpowiedzą na wszelkie pytania i wyjaśnią wątpliwości związane z warunkami i wypełnianiem wniosków – powiedział dr Tomasz Bąkowski, Prezes Funduszu Poręczenia Kredytowe.
Spotkania odbędą się według następującego harmonogramu:
29 listopada 2010 r. (poniedziałek) – 10:00
Jasło – Urząd Miasta, ul. Rynek 12
29 listopada 2010 r. (poniedziałek) – 12:00
Jasło – Urząd Gminy, ul. Słowackiego 4
29 listopada 2010 r. (poniedziałek) – 13:00
Skołyszyn – Urząd Gminy, Skołyszyn 12
29 listopada 2010 r. (poniedziałek) – 11:00
Gorzyce – Urząd Gminy, ul. Sandomierska 75
29 listopada 2010 r. (poniedziałek) – 13:00
Dębica – Urząd Miasta, ul. Ratuszowa 2
30 listopada 2010 r. (wtorek) – 08:00
Gorzyce – Urząd Gminy, ul. Sandomierska 75
30 listopada 2010 r. (wtorek) – 09:00
Dębica – Urząd Miasta, ul. Ratuszowa 2
Więcej informacji na temat spotkań przedsiębiorcy mogą uzyskać pod numerem telefonu: 022 890 98 00.
O spółce Poręczenia Kredytowe
„Poręczenia Kredytowe” Spółka z o.o. została założona przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej w celu poszerzenia działalności o nową formę wsparcia dla małej i średniej przedsiębiorczości
z terenów wiejskich, jaką są poręczenia kredytowe. Misją spółki jest umożliwienie jak największej liczbie podmiotów gospodarczych z terenów wiejskich w całej Polsce pozyskania kapitału niezbędnego dla prowadzenia i rozwijania działalności gospodarczej. Spółka działa od kwietnia 2005 roku.
Więcej informacji o spółce znajduje się na stronie internetowej www.poreczeniakredytowe.pl.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x