Wiadomości

Oświadczenie Przewodniczącego Zarządu Powiatowego PO RP

Oświadczenie

W związku z informacją, która ukazała się w portalu jaslonet.pl jakoby pan Tadeusz Baniak był związany z Platformą Obywatelską RP, Zarząd
Powiatowy Platformy Obywatelskiej RP informuje, że pan Tadeusz Baniak nie jest i nigdy nie był członkiem Platformy Obywatelskiej RP.

Przewodniczący Zarządu Powiatowego PO RP – Adam Kmiecik

Przeczytaj także:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
obserwator
2024 lat temu

Nie jest i nigdy nie był … ble, ble, ble.
Pytanie należy pogłębić – ale czy i kiedy będzie ?!!!!!!!

Ja
Ja
2024 lat temu

Nie szukaj sensacji w czymś w czym jej nie ma

działacz SLd
działacz SLd
2024 lat temu

Pani Ku. Musiała spełnić obietnice wyborcze wobec pana b bo ten miał na nią rzekomo kwity które jak by ujawnił to było by po stołeczku. Panie B zapisz się pan do Pis a nie PO.

Poinformowany.
Poinformowany.
2024 lat temu

No to ktoś tu kłamie i nawet wiem kto.

ZCHN
ZCHN
2024 lat temu

Wiem, że Pan Baniak ma sporo znajomych posłów z PO, z którymi lączy Go znajomość i przyjaźń z okresu studiów , posłów z SLD z PSL i PiS i co z tego? To jest wielka klasa, bo On nie ocenia człowieka przez pryzmat przynależności partyjnej a po jego zachowaniu i uczynkach. Przestańcie politykierować, bo politykę sprowadziliście już do dna. Weźcie się lepiej za sport, to zrobicie przysługę dla jasielskiego sportu.

Marek
Marek
2024 lat temu

ZCHNowcu apelujesz żeby przestać politykierować i piszesz, że Pan Baniak to wielka klasa. Niestety zapominasz, że Pan Baniak już pokazał ową "klasę" i politykierowanie. I jeżeli dla Ciebie to jest wielka klasa to lepiej żebyś już nic nie pisał, bo nie lubię dyskutować z płytkimi ludzmi, którymi kierują niskie pobudki.

Obserwator
Obserwator
2024 lat temu

Dlaczego pozwalacie,aby Adam K. was kompromitował. Niech wraca do Żmigrodu i tresuje pszczoły. Platformiarze macie "przewodniczącego" którego zadaniem jest pilnowanie, żeby Platforma nie podniosła głowy, a w Jaśle był tylko PiS.TAKI CZŁOWIEK jest potrzebny nie wam, ale PiS-owi.Dla mnie osoby niezaangażowanej politycznie jest dziwne, że mały krętacz tak tłamsi jasielską Platformę jak chce PiS.Od listopada 2006 do listopada 2008 jasielska organizacja PO nie istniała.Co dalej ? z tym Nikodemem Dyzmą ? Niedouczona, sterowana PACYNKA .Współczuję Wam drodzy Państwo !

Komuch
Komuch
2024 lat temu

Ty działaczu SLD jesteś chyba z kółka różańcowego, bo w strukturach SLD cie nie ma, bo ja jestem w Radzie Powiatowej SLD, więc ty może jesteś z PISUARU, albo od tego kłamczuszka Adasia.

stanisław
stanisław
2024 lat temu

Czy to nie ten Adaś kłamczuszek, który ma sprawę w sądzie, bo uprawiał radosną twórczość internetową ?

obrońca
obrońca
2024 lat temu

Jak byś nabrał kredytu.To byś też siedział cicho jak mysz pod miotłą. Łatwiej spłacać kredyt zarabiając 10.000 czy 1500 zł

Zobacz także
Close
Back to top button
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x