r e k l a m a
Wiadomości

Otwarcie nowego lodowiska już w sobotę!

Mamy przyjemność zaprosić mieszkańców naszego miasta na nowe sztuczne lodowisko, które rozpocznie działalność w dniu 2 stycznia 2010 roku.

Lodowisko w sezonie 05/06. Fot. MOSiR

Informujemy, że od tego roku zmienione zostały zasady korzystania z lodowiska. Oto kilka istotnych informacji z wprowadzonego w związku z tym nowym regulaminem  lodowiska. Głównie zmiana ta polega na tym, że odchodzimy od dotychczas funkcjonujących seansów i lodowisko czynne będzie w sposób ciągły z wyłączeniem dwóch lub trzech przerw na przygotowanie tafli lodowej w zależności od potrzeb np opadów śniegu itp.

Lodowisko czynne będzie we wszystkie dni tygodnia w następujacych godzinach:
1. Od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do godz. 20:00       
2. Sobota niedziela – od godz 12:00 do godz. 20:00.

Cennik biletów na lodowisko:
1. Bilet wstępu dla dorosłych – 6.00 zł
2. Bilet wstępu dla młodzieży szkolnej – 4zł
3. Bilet na wypożyczenie łyżew – 4 zł za godzinę
4. Ostrzenie łyżew na rowek – 7.00 zł
5. Bilet wstępu dla grup zorganizowanych /szkół/ 2 zł

W dni nauki szkolnej w godz. od 8 do 14 w dalsazym cięgu będzie możliwość rezerwacji lodowiska dla szkół na zajęcia wychowania fizycznego na 1,5 godzinne seanse. To ograniczenie czasowe wynika z konieczności zapewnienia łyżew dla korzystających. Wypożyczanie łyżew odbywać się bedzie tak jak dotychczas tj. po pozostawieniu dokunetu ze zdjęciem np. legitymacji szkolnej /ze względu na obowiązujące przepisy prawne kategorycznie nie bedą przyjmowane dowody osobiste i paszporty/.

Wypożyczanie łyżew odbywać się będzie wg stawki godzinowej. Przy wypożyczeniu pobierana będzie opłata za jedną godzinę a w przypadku przekroczenia przez kosrzystającego tego czasu dopłaci on za przekroczony czas  wg cennika np. za 30 minut 2 zł, 15 minut 1zł.  

Aby wyjść z obrębu lodowiska w trakcie korzystania z zamiarem powrócenia na nie w ramach zakupionego biletu należy pracownikowi obsługi pozostawić dokument ze zdjęciem. 

Wyrażamy nadzieje, że nowe lodowisko oraz zmienione z inicjatywy korzystających zasady jego udostępniania sprawiom miłosnikom jazdy na łyżwach wiele radości i satysfakcji.

Korzystając z okazji w imieniu Dyrekcji i pracowników naszego ośrodka przesyłamy mieszkańcom i sympatykom naszego ośrodka serdeczne życzenia noworoczne.

MOSiR Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

17
Dodaj komentarz

avatar
17 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Aneta ;**wszystko wtemacieediloluśEdyta Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kamyk
Gość
Kamyk

otwarce 2 stycznia w środę?!!!?!?!? 2 stycznia to sobota ;O POPRAWCIE TO~!!!

wszystko wtemacie
Gość
wszystko wtemacie

Sprawiedliwy nie z PIS / 03-01-2010 11:27 / IP: 66.45.240.*
Faktycznie lodowisko nie należy do największych, ma wymiary 20 x 30 m. Zostało zakupione w drodze przetargu, jego koszt to niespełna 600 tys. zł jasło !!!
inne miasto np. knurów :
Lodowisko będzie miało wymiary 40 x 20 metrów. Będzie wystarczająco duże, by swobodnie jeździć na łyżwach, Koszt całej inwestycji planowano zamknąć w kwocie 565.320 złotych, przy czym 85% tej sumy zostanie sfinansowanych ze środków unijnych.

edi
Gość
edi

Stanowczo wystarczjące,Jasło to nie metropolia:(!!!

loluś
Gość
loluś

:o:p:lol::lol::rip::yes:o niebo lepsze! Ha ha ha!

Edyta
Gość
Edyta

Byłam dziś i lodowisko nie takie znowu małe.Naprawdę nie ma co narzekać,powierzchnia jest o niebo lepsza niż w tamtym roku. A pojeździć się da . A wgl jak ktoś ma swoje łyżwy to płaci tylko 4 zł i może tam być cały dzień . Także jest naprawdę w miarę fajnie . 😀

Sylwia
Gość
Sylwia

Lodowisko już czynne. Rewelacja, chociaż mniejsze, takie fajne, kameralne,na hokeja w Jaśle nas nie stać, to już nie mamrajcie

K.A
Gość
K.A

oj żal mi tych durni co kupili ślizgawke za tak kase i tyle za bilety oj nie bede jezdził z dziecmi do krosna lub debicy 🙁

Edyta
Gość
Edyta

:D:D:D:D:D:D

hahaha
Gość
hahaha

och jakie wyraźne zdjęcia !:P

Chętna na Sławka
Gość
Chętna na Sławka

Sławek! ten "lód" otworzy się dla ciebie w sobotę DRUGIEGO STYCZNIA 2010 ROKU. ZAPAMIETAJ!"APROPOS" MOSIR NIE PLANUJE "WYJADÓW" NA LODOWISKA W DĘBICY, CZY GORLICACH. JAK BĘDĄ CHĘTNI TO WYJADAJ Z NIMI DO GORLICÓW I DEBICÓW!!!:lol:

lodowiskowa
Gość
lodowiskowa

Dobre jest co chcecie żydy xddd hahah . xdd:smilewinkgrin:

tomczak
Gość
tomczak

jescze mniejsze niehc zrobia takie 2×2

asd
Gość
asd

:upset::upset::upset::upset::upset::upset::upset:

tomczak
Gość
tomczak

jeszcze mniejsze niech zrobia

zdjęcie
Gość
zdjęcie

Zdjęcie starego lodowiska, które reklamuje nową ślizgawkę. Reklamy świadomie wprowadzające klienta w błąd są karalne.

sławek
Gość
sławek

To kiedy w końcu tą "ślizgawkę" otwierają w środę czy 2 stycznia (sobota). A tak apropos, to czy MOSiR nie planuje organizować wyjadów na lodowiska w Dębicy, czy Gorlicach ? Na pewno byliby chętni !

Aneta ;**
Gość
Aneta ;**

co chcecie od tego lodo?
cieszcie sie ze macie takie niż wogóle .!!
Mnie sie podoba , tylko te dziury są beznadziejne , co krok dziura , a do wielkości giitos. ;d 😉

Close
X