Wiadomości

Paweł Filipek zostanie szefem wydziału kryminalnego

Podinspektor Paweł Filipek pełniący funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle obejmie stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego KWP w Rzeszowie.

W czasie wczorajszej uroczystości wprowadzenia nowego komendanta  Policji w Jaśle, Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie inspektor Józef Gdański  podziękował za pracę i kierowanie od września br. jasielską  jednostką  podinspektorowi Pawłowi Filipkowi. Poinformował, że w najbliższych dniach zostanie mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego komendy wojewódzkiej.  Zajmie miejsce młodszego inspektora Zbigniewa Michonia, który odszedł na emeryturę.

Podinspektor Paweł Filipek w Policji pracuje ponad 18 lat. Od początku związany był z jasielską komendą,  pełniąc służbę w pionie kryminalnym.  Funkcje kierownicze sprawuje od 1999 roku, kiedy to został  naczelnikiem sekcji kryminalnej.  W 2006 r. objął stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle, rok później I Zastępcy.  Od września br. pełnił  obowiązki komendanta jasielskiej Policji.

Zdjęcia KPP w Jaśle:
– inspektor J. Gdański (z lewej) dziękuje podinspektorowi Pawłowi Filipkowi za wzorowe kierowanie jasielską komendą.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x