Wiadomości

Pektowin: Zmiany personalne w Zarządzie receptą na rozwiązanie sporu?

Jutro odbędzie się planowany wiec pracowników zakładu Pektowin, na którym przedstawiony zostanie przebieg negocjacji oraz aktualne stanowisko Zarządu Spółki.

Jak informuje Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjny, zarząd Pektowinu nie wykonał żadnego gestu, którego celem byłoby rozwiązanie sporu zbiorowego, trwającego już od 18 maja br.

W odpowiedzi na propozycję premii dla pracowników, szefowie zakładu przedstawili związkowcom listę siedmiu warunków do spełnienia, by owa propozycja została zaakceptowana. Zdaniem Komitetu Protestacyjnego działania Zarządu eskalują trwający konflikt.

W opini pracowników, receptą na rozwiązanie trwającego w zakładzie sporu zbiorowego mogą być zmiany personalne w Zarządzie Spółki. Miałoby to nastąpić w zamian za rezygnację z podwyżki płac.

Wojciech Żebracki
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
b,pracownik
b,pracownik
2024 lat temu

A taczki dla Bosaka przygotowane !!- czy jak zwykle ,postoicie , po mamracie coś pod nosem !a FRANIU i tak rano na 2 dzień na rowerku zakład " uzdrawiac " przyjedzie . !

pracownica
pracownica
2024 lat temu

WRESZCIE KONIEC Z NIEKOMPETENCJĄ??? BRAWO ZA POMYSŁ.OBY SIĘ UDAŁO.

b.pracownik Rafinerii
b.pracownik Rafinerii
2024 lat temu

Koleś,Ty myślisz,że Bosak wszystkiemu winien i jak przyjdzie inny to w czarodziejki sposób rozwiąże problemy?

qn
qn
2024 lat temu

i wcale sie nie dziwie ze byly! z takim rozumowaniem ! mam pytanie , a kto kieruje zakladem i jest za niego odpowiedzialny, fizyczni odwalaja swa ciezka robote a zarzad co robi?

zw. z Pektowinu !
zw. z Pektowinu !
2024 lat temu

Skoro jesteś " b,pracownik Rafinerii" -to co Ty możesz wiedziec o Pektowinie i o Bosaku???? ja tam przepracowałem 30 lat ! i zostałem grupowo zwolniony ! przez nieudolnośc , tylko i wyłącznie BOSAKA ! Nawet nie masz pojęcia jak On trzęsie całym zakładem według swojego widzimisie !!!!

b.pracownik rafinerii
b.pracownik rafinerii
2024 lat temu

A skąd wiesz,że gdyby był inny niż Bosak,to nie byłbyś zwolniony?Ty jeszcze nie wiesz to to znaczy trzęsienie.Przekonasz się gdy do Pektowinu dadzą tzw:"menagera"typu w jednej rączce komórka,a druga rąsia w kieszeni.Wspomnisz moje słowa.Ja przepracowałem 40 lat

Zobacz także
Close
Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x