r e k l a m a
Ważne wydarzeniaWiadomości

Piesza potrącona na przejściu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Kościuszki w Jaśle. Na przejściu dla pieszych potrącona została 61-letnia kobieta. Piesza trafiła do szpitala.

Piesza potrącona na przejściu

Do wypadku doszło dziś około godz. 8.50. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierująca volvem V40, 31-letnia mieszkanka Jasła, jechała w kierunku centrum miasta. Na ul. Kościuszki, przed skrzyżowaniem z ul. Rejtana, potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych 61-letnią kobietę.

W wyniku potrącenia pokrzywdzona mieszkanka Jasła została przewieziona do jasielskiego szpitala. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich stwierdzono u niej uraz kręgosłupa oraz podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Piesza pozostała na obserwacji w szpitalu. Kierująca volvem 31-latka nie odniosła obrażeń. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jackn28
jackn28
2024 lat temu

W Jaśle nawet na zielonym świetle ciężko przejść przez przejście, nikt ze skręcających się nie zatrzyma (np na Szajnochy koło zakładu pogrzebowego w ciągu kilku dni 4 razy cofałem nogę z jezdni żeby nie zostać rozjechanym). Może nasi kochani policjanci się temu przyjrzą

Nick
Nick
2024 lat temu

Nie wiedziałem, że po urazie kręgosłupa stosuje się tylko obserwację.

loki
loki
2024 lat temu

a moim skromnym zdaniem poza oznakowanymi skrzyżowaniami piesi w jaśle chodzą jak barany nie zwracając uwagi czy coś jedzie czy nie jedzie. ważne żeby tylko przejść nie patrzac.

mama
mama
2024 lat temu

Codziennie nam przybywa nowych samochodów! Jaślanie wydusimy się w tym Jaśle. Ludzie, przecież można chodzić na nogach , dla zdrowia np do pracy .Ja staram się używać samochodu jak najmniej zwłaszcza że jestem z Jasła. Wiochmeni powinni przed miastem zostawiać samochody i dalej na nóżkach do centrum. Wjazd do miasta samochodem zabroniony!!!

Zobacz także
Close
Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x