Wiadomości

Pieszy ucierpiał w wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Przysiekach. Potrącony przez samochód został 21-letni mężczyzna. Pieszy prawdopodobnie wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego renaulta.

Pieszy ucierpiał w wypadku (fot. KPP Jasło)

Informację o zdarzeniu drogowym dyżurny komendy otrzymał wczoraj około godz. 4.40. Policjanci, którzy interweniowali na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 48-leni mężczyzna kierujący renault, jechał od Biecza w kierunku Jasła. W Przysiekach nagle na jezdnię wtargną pieszy, wprost pod jego samochód. Kierowca nie zdołał ominąć mężczyzny. Doszło do potrącenia.

Na skutek wypadku pieszy trafił do jasielskiego szpitala. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich u 21-letniego mieszkańca gminy Skołyszyn stwierdzono uraz lewego kolana oraz ogólne potłuczenia. Został on hospitalizowany.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, zabezpieczyli ślady. Kierujący renault mężczyzna był trzeźwy. Natomiast od pieszego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego dochodzenia.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x