Wiadomości

Pijana matka opiekowała się chorym dzieckiem

Alkohol, fot. archiwum
Zatrzymaniem pijanej matki zakończyła się interwencja policjantów z posterunku w Krempnej. Kobieta mając w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu opiekowała się córką. Dziecko trafiło pod opiekę rodziny, natomiast matka do policyjnego aresztu.
Wczoraj w nocy dyżurny komendy otrzymał informację, że pod opieką pijanej matki znajduje się mająca problemy zdrowotne córka. Policjanci skierowani zostali na interwencję do jednego z domów w gminie Krempna. Drzwi otworzyła chwiejąca się na nogach właścicielka mieszkania, od której wyraźnie czuć było zapach alkoholu. Kobieta na widok policjantów stała się nerwowa i agresywna, funkcjonariusze musieli użyć siły fizycznej.
W mieszkaniu przebywała córka 32-latki. Policjanci przekazali córkę pod opiekę rodziny. Pijaną matkę przewieźli do komendy. Kobieta została umieszczona w policyjnej izbie zatrzymań. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u niej prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Decyzję o jej dalszych losach podejmie sędzia sądu rodzinnego.
KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ssssss
ssssss
2024 lat temu

A to juz matka sie napic nie moze od czasu do czasu??A GDZIE BYL OJCIEC JA SIE PYTAM ???

Sssesko
Sssesko
2024 lat temu

Od czasu do czasu to i owszem, każdy może sie napić, pod warunkiem że..to jest od czasu do czasu. Ojciec jest za granicą i ciężko pracuje na ekscesy małżonki

bdb
bdb
2024 lat temu

Alkoholizm nazywacie od czasu do czasu? Śmieszni jesteście. Należało się jej od dawna. Ojciec ciężko charuje a ona wszystko przechleje z miejscowymi ochlaptusami. Szkoda tylko dziecka.

ssssss
ssssss
2024 lat temu

OD CZASU DO CZASU …JA NIE ZNAM TEJ KOBIETY WIEC NIE WIEM CZY TO ALKOHOLICZKA

bdb
bdb
2024 lat temu

Więc nie zabiraj głosu jak nie masz pojęcia o sprawie!

db
db
2024 lat temu

Nie wiem po co się wypowiadacie. jak się nie wie o co chodzi to się nie mówi. BDB :masz racje szkoda tylko dziecka.

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x