Ważne wydarzeniaWiadomości

PiS rozpoczął kampanię w powiecie jasielskim

Nasi radni, nasi przedstawiciele władz samorządowych powinni kierować się dwoma zasadami wiarygodnością i kompetencjami – mówił Marek Kuchciński, podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się w Jaśle.

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Jaśle (fot. Sylwia Binkowicz)
Dziś partia oficjalnie przedstawiła swoich kandydatów w wyborach samorządowych w powiecie jasielskim. Na konwencji był obecny poseł Marek Kuchciński, który podkreślił, że PiS opowiada się za dążeniem do wyrównywania poziomu rozwoju poszczególnych części naszego kraju i za solidarnością wszystkich Polaków, ideą, którą – jak mówił poseł – realizował Lech Kaczyński.
To jest wielkie zobowiązanie, wszyscy są równi wobec prawa i wszyscy są solidarni. Silne samorządy i silne grupy muszą wiedzieć, że państwo wspiera słabszych – podkreślił.
Kuchciński mówił, że Podkarpacie uważane jest za wzór tradycji konserwatywnych i odważnego patriotyzmu, z inicjatywą i przedsiębiorczością. Mówił też, że PiS stawia sobie wysoko poprzeczkę w wyborach samorządowych i wystawia najlepszych kandydatów.
Zobacz fotorelację z konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Jaśle (fot. Sylwia Binkowicz)
Przeglądając ulotki nie spotkamy osób, które mają twarze poważne, zasmucone, to są twarze uśmiechnięte, pokazujące, że warto angażować się w życie publiczne – mówił o kandydatach PiS w powiecie jasielskim.
Podkreślił również, że przedstawiciele PiS we władzach Jasła oraz województwa dały liczne przykłady, że na nich można liczyć.
Prawo i Sprawiedliwość we wszystkich gminach powiatu jasielskiego ma zgłoszonych kandydatów na radnych i wójtów i dwóch kandydatów na burmistrzów w Kołaczycach i w Jaśle. Mimo to Bogdan Rzońca podkreślał, że kampania musi być dynamiczna a kandydaci  swoje poparcie powinni zdobywać w bezpośrednich spotkaniach z wyborcami.
Każdy radny musi solidnie przyjąć, że jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości – mówił Bogdan Rzońca – Prawo i Sprawiedliwość to stronnictwo wielkiego celu, nie zdobywania władzy – dodał.
Z kolei europoseł Tomasz Poręba podkreślił, że tylko PiS jest w stanie głośno mówić o sprawach, które za sprawą Platformy Obywatelskiej kompromitują Polskę.
Te wybory są tak ważne, żeby tej kompromitującej polityce powiedzieć dość. Przykładem takiej beznadziejnej słabości państwa jest śledztwo smoleńskie, które mnie oraz zapewne wszystkich państwa upokarza, jest to skandal. My będziemy o tym głośno mówić, bo jest to dla nas kwestia fundamentalna – mówił Poręba.
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
matka
matka
2024 lat temu

Widzę tam naprawdę porządnego faceta pana Roberta Niemca .Pozdrawiam !

Stary
Stary
2024 lat temu

Ci ludzie powinni się wstydzić, że startują z PiS-u. Wybrali służbę swojemu wodzowi i partii, a nie mieszkańcom Podkarpacia. Będą musieli być lojalni Kaczyńskiemu i PiS-owi, bo inaczej zostaną wykluczeni. Partyjniactwo niech się żre na szczeblu centralnym, wynocha z samorządów!!!!!

Tadek
Tadek
2024 lat temu

Służę Buremu a nie ludziom i partiom!!

PO
PO
2024 lat temu

pis matołki idą po stołki

majk
majk
2024 lat temu

Hasło wyborcze Marii Kurowskiej – „Jeszcze więcej dla Jasła”… Jeszcze więcej dębów Hitlera?? Jeszcze więcej deptaków?? Jeszcze więcej fontann?? :)))

normalny
normalny
2024 lat temu

i trochę do Dąbrówki

Klaudiusz
Klaudiusz
2024 lat temu

Toki wyborcze się odbyły,plany nakreśliły i się samopochwaliły.The End

.
.
2024 lat temu

Pod drzewo w Dąbrówce z całą tą bandą.
Tylko Górczyk !

ixi
ixi
2024 lat temu

rece i nogi opadaja…zero programu, zero inicjatywy, zero pomyslu..ZA TO NIEPOCHAMOWANY CIAG DO STOLKOW!

HERBOWY
HERBOWY
2024 lat temu

GORCZYK TO ZERO WON OD KORYTA TYLKO PANI KUROWSKA KOCHAMY CIE MARIO

VB
VB
2024 lat temu

Górczyk ponoć był szarą eminencją poprzedniej władzy i co zrobił ???doprowadził do zmiany rządów na Marię a teraz jak wejdzie to ze 2 lata bedzie się mścił i wywalał wszystkich i znowu zamiast ROBOTY wojenki W TYM JEST NAPRAWDĘ NIEZŁY!!!

ZOFIA
ZOFIA
2024 lat temu

DOSYĆ TYCH ZŁOŚLIWOŚCI , TRZYMAMY ZA MARIĘ KUROWSKĄ

jasiu
jasiu
2024 lat temu

Od kilkunastu tygodni wzniecałam hasło; wybierajcie dobrych fachowców,ale bezpartyjnych.Teraz czytam ulotki.W większości kandydaci piszą :Nigdy nie należał do żadnej partii.Kto to sprawdzi?

gefreiter Kania
gefreiter Kania
2024 lat temu

Jest dobrze.Pani Jadzia stwierdziła,że pan Jarosław już nie będzie wyrzucał gości z partii.Nie bójcie się

Back to top button
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x