MiastoWiadomości

Plan zagospodarowania przestrzennego do wglądu mieszkańców

Burmistrz Jasła informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu projekt Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego miasta Jasła dla obszaru „Gądki”.

Urząd Miasta Jasła (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Jak informuje Urząd Miasta, wgląd do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Jasła dla obszaru „Gądki” Nr 40 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko będzie możliwy jeszcze do 16 grudnia w siedzibie Urzędu Miasta Jasła, Rynek 12 – pokój nr 311, w godzinach od 8 do 15.
Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 15 grudnia 2010 r. w siedzibie Urzędu Miasta w Jaśle, Rynek 12 – sala nr 304, o godzinie 10.
Zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, może wnieść uwagi.
Zgodnie z art. 39 ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego oraz w prognozie oddziaływania na środowisko, może wnieść uwagi i wnioski.
Uwagi i wnioski mogą być wnoszone:
• w formie pisemnej;
• ustnie do protokołu;
• za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym na adres: urzad@um.jaslo.pl.
Uwagi i wnioski należy składać do Burmistrza Miasta Jasła z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 grudnia 2010 r.
wż, umj
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Badi
Badi
2024 lat temu

A czy to już Czerneckie, czy jeszcze ostatnie decyzje Kurowskiej? Od kiedy Kurowska wraca na wieś, a Czernecki przejmuje władze?

ciech
ciech
2024 lat temu

Ciekawe, czy opracowany przed powodzią czy po?

ixi
ixi
2024 lat temu

DAJCIE LINK NA STRONE!

lelo
lelo
2024 lat temu

Takie dokumenty powinny być publikowane w miejscowym BIP-ie w dziale zagaspodarowanie. A nie są. I to jest ignorancja mieszkańców i indolencja władzy / tej co odchodzi, czy tej co przychodzi?????/

baby
baby
2024 lat temu

ciekawe co zmiażdzycowany radny Dziedzic zrobi dla dzielnicy, kto wybrał takiego starego ramola, mało mlodych jest na dzielnicy, to już nikogo innego nie było, ludzie czy was pogięło

Zobacz także
Close
Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x