Wiadomości

PNiG Jasło „Liderem Województwa Podkarpackiego”!

17 czerwca 2009 roku w Filharmonii Rzeszowskiej odbyła się uroczysta gala „Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego”. Patronat nad uroczystością organizowaną przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Zygmunt Cholewiński.

W ceremonii udział wziął Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Bogdan Rzońca, który wręczył nagrodzonym firmom certyfikaty „Wiarygodnej Firmy” oraz statuetki „Lidera Województwa Podkarpackiego”. Wśród przedsiębiorstw wyróżnionych zarówno tytułem „Lidera Województwa Podkarpackiego” jak i certyfikatem „Wiarygodnej Firmy” znalazły się Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło Sp. z o.o. W imieniu Spółki nagrodę z rąk Pana Marszałka odebrał Prezes Zarządu PNiG Jasło – Jan Kruczak.

„Lider Województwa Podkarpackiego” to prestiżowe wyróżnienie dla firm, mogących wykazać się bardzo dobrymi wynikami finansowymi oraz osiągnięciami w aktywnej walce z bezrobociem. Konkurs organizowany jest od 8 lat przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie. Jego celem jest certyfikacja dużych i średnich firm z terenu województwa podkarpackiego oraz nagrodzenie najlepszych z nich tytułem „Lidera Województwa Podkarpackiego”.

Przemysław Baciak
PNiG Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
miś
miś
2024 lat temu

Jeżeli jest tak dobrze ,to czemu jest tak żle?

zorientowany
zorientowany
2024 lat temu

a czemu jest źle? z tego co wiem to w PPNie nikt nie narzeka 😉

Zobacz także
Close
Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x