r e k l a m a
Wiadomości

Pobicie pod „Zajazdem pod Goleszem”. Podejrzani policjanci

W nocy z piątku na sobotę przed zajadem „Pod Goleszem” doszło do pobicia dwóch młodych mężczyzn. Złożyli oni ustne zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Zdaniem jednego z poszkodowanych, wśród sprawców pobicia znalazł się funkcjonariusz Policji.

Rzecznik podkarpackiego komendanta policji Paweł Międlar (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Jeżeli jest to prawda, to jest to na pewno zachowanie negatywne. Jeżeli to się potwierdzi, wówczas jedną z konsekwencji będzie pożegnanie się z pracą w Policji – mówi inspektor Andrzej Sabik, Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji

Według dotychczasowych ustaleń wynika, że w zajeździe „Pod Goleszem” odbywało się pożegnanie dwóch policjantów, którzy odchodzili na emeryturę.

Zastępca prokuratora rejonowego w Jaśle, Kazimierz Łaba (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Prokurator okręgowy zadecyduje o tym, jaka jednostka prowadzić będzie te sprawę. Najprawdopodobniej będzie to Prokuratura Rejonowa w Krośnie. Na chwilę obecną do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zgłosiły się dwie osoby, z tym, że istnieje prawdopodobieństwo, że tych osób mogło być więcej – przynajmniej jeszcze jedna – mówi Zastępca prokuratora rejonowego w Jaśle, Kazimierz Łaba

Posłuchaj wypowiedzi rzecznika podkarpackiego komendanta policji Pawła Międlara.

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szara kurka
Szara kurka
2024 lat temu

No prosze ,jaka mamy pracowita policje ,powinni ich tam wszystkich powymieniac ,bo to jedna wielka mafia !!

gorka
gorka
2024 lat temu

pfff nic mu nie zrobia…. gosc chcial zaszales przed emeryturka:/

TxT
TxT
2024 lat temu

Wyszkolenie Prawdziwego Psa Kryminalnego 500 tys zl, mina wyrzuconego z Policji bezcenna.

dd
dd
2024 lat temu

dawać ich nazwiska!!!!!!!! Pozatym powinni mieć kontrole z ZUS-u, kto im wogole to chorobowe wypisał?!

ogladnijcie materiał na ten temat: http://www.youtube.com/watch?v=zBh-rgi8DKo&feature=player_embedded

hahaha
hahaha
2024 lat temu

kazdy policjant jest bezkarny. kazdy wielce zdziwiony widze, zal mi jasielskiej policji ze robia z siebie nie wiadomo kogo.
a jak taki na emeryturze to juz mysli ze jemu wszystko wolno, godzina policyjna jak za czasow prl-u.

pan kleks
pan kleks
2024 lat temu

ludzie co to za procedury ale to wielka cwaniacka policja jakby to zrobili nie policjanci to zaraz by sprawcy zostali przesłuchani , zatrzymani nawet aresztowani żeby nie mataczyć a tak tu głupie gadanie są na zwolnieniu lekarskim a na ,, sanki,, na 3 miesiące z nimi do Sanoka tam ich wyleczą

jaś
jaś
2024 lat temu

ZAJAZD POD GOLESZEM MA DARMOWĄ REKLAMĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSZYSTKIE MEDIA BĘDĄ GO PROMOWAC ZA FRI !!!!!!!!!

SS
SS
2024 lat temu

To kto oprócz policmajstra sprawił im taki omłot,ot tak bez powodu,Albo się im nie podobały ich twarze,albo obydwie Strony sprawiły sobie wzajemnie lanie.a tylko jedna zrobiła donos.Dlaczego nie wezwano pogotowia,nie wezwano policji z Krosna lub Rzeszowa,?Bali się alkomatu?,Ponadto obdukcja byłaby koronnym dowodem w sprawie.

ppp
ppp
2024 lat temu

Kolejni cwaniacy…trafiła kosa na kamień..ot i skutki..Odwracając sytuacje…gdybym to ja tam był sam to pewnie ta niewinna młodzież by mnie zabiła…

SS
SS
2024 lat temu

Aż się wierzyć nie chce,że bzdetne sprawy polegające na ustnej relacji zdarzeń tak ochoczo, bez przesłuchań Stron z marszu przejęła do rozpoznania Prokuratura Okręgowa w Krośnie,zresztą pomijając Rejonową w Jaśle .Własne uwagi.Kilkakrotne zgłaszane udokumentowane zgłoszenia do jasielskiej prokuratury o występujących niezgodnych z prawem nieprawidłowościach noszące znamiona przestępstw,zagrażające zdrowiu i życiu ludzkiemu zostają odrzucone .I nie nie uwzględniając załączników stwierdza się,że czyny te nie noszą znamion przestępstw.Załosne bywają takie sytuacje. Czy w tych akcjach pod Goleszem brała udział prominentna osoba ,która została poturbowana i zrobiła donos ,czy też pociotek tej osoby?

Topola
Topola
2024 lat temu

Jacy sa jasielscy policjanci to chyba kazdy wie. Sama znam osobiscie dwóch i wiem że to wiesniaki i ćwoki (nie chce tu obrazac ludzi ze wsi) ktorym sie wydaje że swiat do nich należy bo są WIELKĄ WLADZĄ, ale w tym przypadku wina napewno leży po obu stronach. Nie wierzę żeby Ci „biedni chłopcy” nie sprowokowali bójki. Niestety trafili na silniejszych a sami jak w takich przypadkach bywa okazali się mazgajami którzy po łomocie z płaczem uciekają do mamusi. Pseudo-twardziele którzy szukali zaczepki !!!!!!!!!! I cieszę się że wreszcie ONI oberwali !!!!!

pysznie
pysznie
2024 lat temu

ludzie tu trzeba sie cieszyć że policja sobie poradziła z oprychami. Przecież te matoły pobite to młoda bandytka i szalikowcy . ja nie wiem w czym problem takim to jeszcze raz by sie przydał porządny wp…..l. Dostali po niuchu a teraz do mamusi rany lizać śmiech na sali.

norma
norma
2024 lat temu

policja to też ludzie …..ludzie którzy w tym momencie byli po pracy. Oczywiście robi się z tego sensacje bo to policja a nie zwykli ludzie:)

Zobacz także
Close
Back to top button
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x