Porażka 0:2 z Kolbuszowianką Kolbuszowa na inaugurację sezonu

JKS Czarni 1910 Jasło przegrali 0:2 z Kolbuszowianką Kolbuszowa w meczu inaugurującym sezon 2014/2015 IV ligi podkarpackiej.

Porażka 0:2 z Kolbuszowianką Kolbuszowa na inaugurację sezonu (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Pierwsze minuty spotkania to gra w środku pola. W 4 minucie Czarni jako pierwsi stworzyli sobie dogodną sytuację strzelecką, lecz piłka nie znalazła drogi do bramki przyjezdnych. W 18 minucie Kolbuszowa nie wykorzystała wyśmienitej sytuacji do wyjścia na prowadzenie w spotkaniu. Sytuacji sam na sam nie potrafił wykorzystać zawodnik Kolbuszowianki, który próbował lobować Mateusza Bazana, lecz przeniósł piłkę nad poprzeczką. W 22 minucie Majewski próbował wyprowadzić Czarnych na prowadzenie, lecz bramkarz gości nie dał się pokonać. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0.

Druga połowa to niestety słabsza gra Naszej drużyny. To Kolbuszowianka stworzyła sobie więcej groźnych sytuacji. W 61 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Kolbuszowej, którego wykorzystał Fryc. 0:1 dla przyjezdnych. Czarni za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu w spotkaniu, lecz niestety Nasi zawodnicy nie mogli stworzyć sobie dobrej sytuacji strzeleckiej. Niestety w doliczonym czasie gry fatalny błąd popełnia Nasza obrona i przyjezdni podwyższają prowadzenie a gola na 0:2 strzela Wójcik.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i niestety przegrywamy na inaugurację sezonu 0:2.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Bazan, Setlak, Nabożny, Kmiecik, Dziedzic, Chrząszcz, Kostrząb (46′ Podgórski), Warchoł, Munia, Majewski, Świątkowski (57′ Madejczyk).