Wiadomości

Policja poszukuje napastników

Jasielscy policjanci poszukują dwóch sprawców pobicia 33-letniego mieszkańca Jasła. Napastnicy zaatakowali pokrzywdzonego kopiąc i kilkakrotnie raniąc go nożem. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godz. 23.30 w Jaśle na ul. Piłsudskiego w rejonie przejścia przez torowisko, które prowadzi na osiedle Górka Klasztorna.

 

Z zebranych informacji wynika, że 33-latek po wyjściu z baru na ul. Floriańskiej szedł w kierunku miejsca zamieszkania. Po przejściu torowiska został zaczepiony przez dwóch mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich wyjął nóż, którym kilkakrotnie ranił pokrzywdzonego. Następnie napastnicy przewrócili go na ziemię i zaczęli kopać po głowie. Napadniętemu mężczyźnie udało się podnieść i uciec z miejsca zdarzenia. Trafił do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że napastnik posługujący się nożem ubrany był w kurtkę zimową koloru ciemnego ze wstawkami czerwieni. Drugi z napastników ubrany był w kurtkę zimową koloru beżowego do pasa. Obaj byli niskiego wzrostu – około 165 cm.

 

Policja zwraca się z apelem do wszystkich, którzy byli świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców pobicia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle: tel. zaufania 013 44 38 370 lub 997.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewik
Ewik
2022 lat temu

Nie apelujcie ,tylko patrolujcie ulice.Bandziory atakują bezbronnych ludzi,a poszkodowany ma przyprowadzić policji sprawcę na komendę.Na ulicę wychodzić do ludzi ,na dzielnicę.Czy policja ustaliła już sprawcę pobicia na osiedlu przy ulicy Rafineryjnej ,które miało miejsce w dniu 15.01.2009 .Doszło do poważnych uszkodzeń ciała.Za czasów tak zwanej komuny DZIELNICOWY był co dziennie na dzielnicy,a teraz dzielnicowy jak Yetti wszyscy o nim wiedzą tylko nikt go nie widział.

Nikt inny tylko Ja
Nikt inny tylko Ja
2022 lat temu

"a teraz dzielnicowy jak Yetti wszyscy o nim wiedzą tylko nikt go nie widział" Święte słowa Ewik! Popieram…

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x