r e k l a m a
Wiadomości

Policja świętuje 91 urodziny (foto)

Awanse, odznaczenia, podziękowania – w takiej atmosferze przebiegały w Jaśle obchody 91 rocznicy powstania policji.

Więcej zdjęć w fotogalerii

Podczas policyjnego święta zostało awansowanych na wyższe stopnie 93 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w tym 5 w korpusie oficerskim, 56 w korpusie aspiranckim i 32 podoficerów.

Ponadto policjanci naszej jednostki zostali wyróżnieni przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, jak też przyznana została nagroda Powiatu Jasielskiego za osiągnięcia w służbie na rzecz społeczności lokalnej – mówi podkomisarz Łukasz Gliwa, rzecznik prasowy jasielskiej policji.

Nie zabrakło podziękowań, dla policjantów i ich rodzin.

Jest to również czas podziękowania rodzinom policjantów, bez których wyrozumiałości i cierpliwości trudno byłoby wykonywać ten pełen zagrożeń zawód – mówił Łukasz Gliwa.

Dzięki pracy policjantów i pracowników policji, jasielskie pozostaje jednym z najbezpieczniejszych powiatów naszego województwa, a dzięki temu również województwo podkarpackie postrzegane jest jako jedno z najbardziej bezpiecznych w kraju.

Dzisiaj również tabor samochodowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wzbogacił się o dwa nowe radiowozy. Są to samochody Kiaa Ceed.  Trafiły one do Posterunku Policji w Jaśle i Dębowcu. Ich zakup został sfinansowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie wspólnie z samorządem gminy Dębowiec i Jasło.

Gmina Dębowiec i gmina Osiek Jasielski dały po 16,5 tys zł, natomiast gmina Jasło dała 33 tys. zł. Samochody marki Kiaa Ceed są finansowane przez te samorządy i będą pracowały na terenie tych gmin – mówi młodszy inspektor Robert Woźnik, komendant powiatowy policji w Jaśle.

Odznaczenia i nominacje – zobacz

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –
Fotogaleria:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ciekawy
ciekawy
2024 lat temu

to tak wygląda teraz dystynkcja podinspektora policji ?,szybko i wysoko awansuje Pan Gliwa gratulacje,a może ktoś jaja robi ????????

justek
justek
2024 lat temu

za mundurem panny sznurem ;p

lupus
lupus
2024 lat temu

Widać mają chlopy ręce do roboty 😆

andrew
andrew
2024 lat temu

Chwała wam dobrzy policjanci !

JP
JP
2024 lat temu

Tylu ich tam na zdjeciach a na Kopernika to ani jeden sie nie pokaze pieszo

zaskoczony
zaskoczony
2024 lat temu

oj administrator zdegradował podinspektora do podkomisarza,wielkie posiada uprawnienia a może małą wiedze ???????????

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x